خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله بررسي کارآفريني درونسازماني با استفاده از مل استيونسون مطالعه موردي: موسسه آموزش عالي

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي کارآفريني درونسازماني با استفاده از مل استيونسون مطالعه موردي: موسسه آموزش عالي دانشستان ساوه تحت pdf دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي کارآفريني درونسازماني با استفاده از مل استيونسون مطالعه موردي: موسسه آموزش عالي دانشستان ساوه تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي کارآفريني درونسازماني با استفاده از مل استيونسون مطالعه موردي: موسسه آموزش عالي دانشستان ساوه تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي کارآفريني درونسازماني با استفاده از مل استيونسون مطالعه موردي: موسسه آموزش عالي دانشستان ساوه تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی جایگاه مدیریت و حسابداری در دنیای نوین کسب و کار، اقتصاد و فرهنگ
تعداد صفحات: 18
چکیده:
این مقاله میزان کارآفرینی درون سازمانی را با استفاده از مدل استیونسون در موسسه آ»وزش عالید انشستان ساوه بررسیم یک ند. سوال اصلی تحقیق این است که میانگین مولفه های مدل استیونسون در موسسه مورد مطالعه تا چه حدی است؟ این مولفه های عبارتند از: گرایش استراتژیک، گرایش به منابع، ساختار مدیریت، فلسفه پاداش، رشد گرایی و فرهنگ کارآفرینانه.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *