خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
وسترن یونیون
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
دانلود مقاله بررسي عوامل موثر بر گرايش اقوام به سکونت در محلات قومي در شهرهاي چند فرهنگي (مطالعه مو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي عوامل موثر بر گرايش اقوام به سکونت در محلات قومي در شهرهاي چند فرهنگي (مطالعه موردي شهر بندرترکمن) تحت pdf دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي عوامل موثر بر گرايش اقوام به سکونت در محلات قومي در شهرهاي چند فرهنگي (مطالعه موردي شهر بندرترکمن) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي عوامل موثر بر گرايش اقوام به سکونت در محلات قومي در شهرهاي چند فرهنگي (مطالعه موردي شهر بندرترکمن) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي عوامل موثر بر گرايش اقوام به سکونت در محلات قومي در شهرهاي چند فرهنگي (مطالعه موردي شهر بندرترکمن) تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنگره تخصصی مدیریت شهری و شوراهای شهر
تعداد صفحات: 16
چکیده:
ازجمله پیامدهای ملموس چندگانگی فرهنگی در شهرها ایجاد محلات خاص قومی و نژادی در درون این جوامع است که با مفهوم گتو (محلات قومی و نژادی ) شناخته می شود. مساله جدایی گزینی اقوام و ایجاد محلات قومی و نژادی در شهر بندرترکمن (به عنوان جامعه مورد بررسی) از جمله مسائلی است که از بدو ایجاد این شهر (1309) تاکنون به عنوان مسئله ای حل نشده باقی مانده است. سوال اساسی این است که عوامل اجتماعی موثر بر گرایش اقوام به سکونت در محلات قومی کدامند. از جمله مهمترین نظریات ارائه شده و تحقیقات تجربی انجام گرفته در طی سال های اخیر می توان به نظریه هنری و هاردین (2006) در اصلاح و بازبینی دیدگاه فرضیه تماس آلپورت اشاره کرد که چارچوب نظری تحقیق بر این مبنا است. به منظور بررسی تجربی این دیدگاه نظری 365 نفر از ساکنین 4 محله قومی در شهر بندرترکمن به عنوان نمونه انتخاب گردیدند و با گردآوری داده ها از طریق پرسشنامه و با استفاده از آزمون رگرسیون به روش گام به گام نتایج ذیل به دست آمد. از میان متغیرهای مورد بررسی تعصب قومی و نژادی بیشترین تاثیر را بر متغیر وابسته دارد. پایگاه اجتماعی، فاصله اجتماعی و روابط اجتماعی از جمله متغیرهای موثر دیگر بر گرایش اقوام به سکونت در محلات قومی بودند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *