خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
home theater in Los Angeles
فلنج
Barabas Ropa de hombre
دانلود مقاله تحليل سينماتيکي حرکت موجشکلِ ربات مارمانند، بر روي دو منحني سرپنويد متقارن و غير متقار

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تحليل سينماتيکي حرکت موجشکلِ ربات مارمانند، بر روي دو منحني سرپنويد متقارن و غير متقارن تحت pdf دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تحليل سينماتيکي حرکت موجشکلِ ربات مارمانند، بر روي دو منحني سرپنويد متقارن و غير متقارن تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تحليل سينماتيکي حرکت موجشکلِ ربات مارمانند، بر روي دو منحني سرپنويد متقارن و غير متقارن تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تحليل سينماتيکي حرکت موجشکلِ ربات مارمانند، بر روي دو منحني سرپنويد متقارن و غير متقارن تحت pdf :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: هجدهمین کنفرانس سالانه مهندسی مکانیک

تعداد صفحات: 6

چکیده:

در این مقاله برای حل سینماتیکی حرکت موجشکل، دو راه ارائه می شود. ابتدا روشحل مقالهی چن 1 و همکارانش [ 5] و سپس، روش سادهتری که در این مقاله پیشنهاد میشود. در روش نخست یک منحنی ثابت وجود دارد که لینکهای به هم پیوسته، همانند قطار در این منحنی عبور میکنند و در روش دوم منحنی در هر لحظه در حال تغییر شکل است و لینکها در هر لحظه به منحنی تطابق دادهمیشوند. ابتدا دو منحنی سرپنوید 2 متقارن و غیرمتقارن، برای تحلیل سینماتیکی ربات در حرکت موج شکل معرفی میشود. سپس دو روش حل سینماتیکی مذکور با استفاده از منحنی سرپنوید متقارنبررسی و مقایسه میشود. در بخش سینماتیک، موقعیت، سرعت و شتاب هر لینک و همچنین مرکز جرم هر لینک و مرکز جرم کل ربات بدست آمده است. سپس با توجه به نتایج سینماتیکی، حرکتربات در نرمافزارهای متلب و ادمز 3 شبیهسازی شدهاست.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *