خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله پيش بيني ويژگي هاي شخصيتي فراگيران بر حسب وابستگي به فناوري و ارتباطات نو ظهور اينترنت

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله پيش بيني ويژگي هاي شخصيتي فراگيران بر حسب وابستگي به فناوري و ارتباطات نو ظهور اينترنت تحت pdf دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله پيش بيني ويژگي هاي شخصيتي فراگيران بر حسب وابستگي به فناوري و ارتباطات نو ظهور اينترنت تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله پيش بيني ويژگي هاي شخصيتي فراگيران بر حسب وابستگي به فناوري و ارتباطات نو ظهور اينترنت تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله پيش بيني ويژگي هاي شخصيتي فراگيران بر حسب وابستگي به فناوري و ارتباطات نو ظهور اينترنت تحت pdf :

سال انتشار: 1391

محل انتشار: نخستین کنگره ملی فضای مجازی و آسیب های اجتماعی نوپدید

تعداد صفحات: 11

چکیده:

هدف این پزوهش پیش بینی ویژگی های شخصیتی فراگیران بر حسب وابستگی به فناوری و ارتباطات نو ظهور اینترنت است. از بین جامعه آماری (کل نوجوانان دبیرستانی استان سمنان) تعداد 800 نفر به روش نمونه گیری تصادفی- طبقه ای انتخاب شدند. در این تحقیق از پرسشنامه سنجش اعتیاد به اینترنت یانگ و پرسش نامه ی نئو استفاده گردید و از دو روش آمار توصیفی و استنباطی برای تجزیه و تحلیل داده ها استفاده شد. نتایج تجزیه و تحلیل داده ها نشان داد که بین دانش آموزان دختر و پسر از نظر میزان استفاده از اینترنت تفاوت معنادار وجود دارد و میانگین استفاده از اینترنت در پسران از میانگین استفاده در دختران به طور معناداری بالاتر است . هم چنین همبستگی میان اینترنت با خرده مقیاس های روان رنجورخویی معنادار و مثبت و برون گرایی معنادار و منفی است. اعتیاد به اینترنت با برخی از صفات شخصیتی نوجوانان از جمله روان رنجورخویی وبرون گرایی ارتباط دارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *