خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
وسترن یونیون
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
دانلود نگاهي به گردشگري پايدار زيست محيطي (اکوتوريسم) و نقش هاى در فرآيند توسعه پايدار(مطالعه موردي:

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود نگاهي به گردشگري پايدار زيست محيطي (اکوتوريسم) و نقش هاى در فرآيند توسعه پايدار(مطالعه موردي: شهرستان سرپل ذهاب استاى کرمانشاه) تحت pdf دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود نگاهي به گردشگري پايدار زيست محيطي (اکوتوريسم) و نقش هاى در فرآيند توسعه پايدار(مطالعه موردي: شهرستان سرپل ذهاب استاى کرمانشاه) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود نگاهي به گردشگري پايدار زيست محيطي (اکوتوريسم) و نقش هاى در فرآيند توسعه پايدار(مطالعه موردي: شهرستان سرپل ذهاب استاى کرمانشاه) تحت pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود نگاهي به گردشگري پايدار زيست محيطي (اکوتوريسم) و نقش هاى در فرآيند توسعه پايدار(مطالعه موردي: شهرستان سرپل ذهاب استاى کرمانشاه) تحت pdf :


نام کنفرانس یا همایش : همایش ملی جایگاه علوم گردشگری در آمایش سرزمین و توسعه منطقه ای با تاکید بر استان گلستان

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

اکوتوریسم پدیده ای نسبتا تازه در صنعت گردشگری است که تنها بخشی از کل این صنعت را تشکیل می دهد و بسیاری از کشورهای جهان را بر آن داشته است که سرمایه گذاری عمده ای را به این بخش به لحاظ در آمدزایی فراوان آن اختصاص دهند. این شکل از شکلگیری فعالیهای فراغتی انسان را عمدتا در طبیعت امکان پذیری می سازد و موجب افزایش قدردانی عمیقتر انان از طبیت می شود که در آن نهایت حس حفاظت و حراست از محیطهای طبیعی را در آنان بر می انگیزد و تقویت می کند . انچه که در این نوع گردشگری اهمیت فراوان دارد موضوع پایداری است زیرا صنعت گردشگری بدون برنامه ریزی دقیق و توجه به قابلیتهای بوم شناختی، محلی، فرهنگی و اجتماعی مشکلاتی را برای هر منطقه در پی خواهد داشت. متاسفانه در شهرستان سرپل ذهاب با وجود قابلیتهای گردشگری و جاذبه های توریستی فراوان این قابلیت به خوبی شناسایی نشده و مورد بهره برداری قرار نگرفته است. این شهرستان با وجود آثار باستانی از گذشتگاه و توانها و جاذبه ها طبیعی آب و هوایی و محیطی یکی از مهمترین پتانسیلهای گردشگری و صنعت توریسم در استتان کرمانشاه است نوع پژوهش کیفی و روش آن توصیفی تحلیلی است که با بررسی مقالات منابع اسنادی و کتابخانه ای انجام شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *