خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله ارزيابي تأثير شاخص انتظار قطع بار بر قابليت اطمينان نيروگاه هاي توليد برق بادي با استف

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي تأثير شاخص انتظار قطع بار بر قابليت اطمينان نيروگاه هاي توليد برق بادي با استفاده از الگوريتم مونت کارلو تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي تأثير شاخص انتظار قطع بار بر قابليت اطمينان نيروگاه هاي توليد برق بادي با استفاده از الگوريتم مونت کارلو تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي تأثير شاخص انتظار قطع بار بر قابليت اطمينان نيروگاه هاي توليد برق بادي با استفاده از الگوريتم مونت کارلو تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي تأثير شاخص انتظار قطع بار بر قابليت اطمينان نيروگاه هاي توليد برق بادي با استفاده از الگوريتم مونت کارلو تحت pdf :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: نخستین همایش ملی انرژی باد و خورشید

تعداد صفحات: 8

چکیده:

آلودگی محیط زیست و کمبود انرژی های فسیلی در مناطق مختلف جهان منجر به نگاه ویژه نسبت به تکنولوژی های تولید انرژی الکتریکی تجدیدپذیر شده است. از میان منابع انرژی تجدیدپذیر مختلف، انرژی بادی یک منبع پیشتاز در صنعت برق می باشد. در این مقاله تاثیرات شاخص انتظار قطع بار بر قابلیت اطمینان نیروگاههای برق بادی با استفاده از الگوریتم مونت کارلو مورد ارزیابی قرار گرفته است. برای ارزیابی شاخص قابلیت اطمینان توسط الگوریتم مونت کارلو به داشتن پارامترهای مختلفی همچون دسترس‏پذیری، توان خروجی توربین های نیروگاه بادی، انتظار قطع بار و بار مقتضی سیستم نیاز می‏باشد. شاخص قابلیت اطمینان یکی از مهم ترین و اساسی ترین شاخص ها در نشان دادن کارایی و میزان پاسخگویی یک نیروگاه بادی به بار می باشد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *