خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
home theater in Los Angeles
فلنج
Barabas Ropa de hombre
دانلود مقاله بررسي وضعيت بسترهاي توسعه روستايي مبتني بر فناوري اطلاعات در استان سيستان و بلوچستان ت

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي وضعيت بسترهاي توسعه روستايي مبتني بر فناوري اطلاعات در استان سيستان و بلوچستان تحت pdf دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي وضعيت بسترهاي توسعه روستايي مبتني بر فناوري اطلاعات در استان سيستان و بلوچستان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي وضعيت بسترهاي توسعه روستايي مبتني بر فناوري اطلاعات در استان سيستان و بلوچستان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي وضعيت بسترهاي توسعه روستايي مبتني بر فناوري اطلاعات در استان سيستان و بلوچستان تحت pdf :

دانلود مقاله بررسي وضعيت بسترهاي توسعه روستايي مبتني بر فناوري اطلاعات در استان سيستان و بلوچستان تحت pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1389 در دانش و توسعه از صفحه 185 تا 206 منتشر شده است.
نام: بررسی وضعیت بسترهای توسعه روستایی مبتنی بر فناوری اطلاعات در استان سیستان و بلوچستان
این مقاله دارای 22 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله فناوری اطلاعات
مقاله توسعه روستایی
مقاله بعد ساختاری
مقاله بعد محتوایی
مقاله بعد زمینه‌ ای

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
ظهور جامعه شبکه‌ ای و عصر اطلاعات، سرآغاز دگرگونی ‌های همه جانبه در ابعاد و عرصه‌ های مختلف حیات امروزی بشر است. عنصر اصلی کنشگرهای اجتماعی و هندسه معرفتی شرایط نوین، بر فهم انگاره‌ ای متمرکز است که فناوری اطلاعات و ارتباطات در کانون آن قرار دارند. با وجود این، ظهور عصر اطلاعات با پدیده‌ ای به نام شکاف دیجیتالی”همراه است و سكونتگاه‌ های روستایی از جمله بخش ‌های مهم نظام اجتماعی است که از این پدیده بیشتر از مناطق شهری رنج می ‌برد. با توجه به اهمیت موضوع، تحقیق حاضر به مطالعه بسترهای توسعه روستایی مبتنی بر فناوری اطلاعات از منظر ابعاد سه گانه (ساختاری، محتوایی، زمینه‌ای) در استان سیستان و بلوچستان پرداخته است. روش مورد استفاده در این تحقیق روش توصیفی – پیمایشی است و داده ‌های تحقیق با استفاده از پرسشنامه جمع‌ آوری شده است. یافته‏ های به ‏دست آمده از این تحقیق، نشان می ‏دهد كه بسترهای توسعه روستایی مبتنی بر فناوری اطلاعات در جامعه مورد مطالعه فراهم نیست. همچنین در پایان نیز در چارچوب یافته ‌های تحقیق، پیشنهاداتی در جهت توسعه روستایی مبتنی بر فناوری اطلاعات ارایه گردیده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *