خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله ارائه مدل ارزيابي، انتخاب و تخصيص سفارشات به تامين کنندگان در سيستم مديريت روابط تامين

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارائه مدل ارزيابي، انتخاب و تخصيص سفارشات به تامين کنندگان در سيستم مديريت روابط تامين کنندگان يک واحد نمونه لجستيک تحت pdf دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارائه مدل ارزيابي، انتخاب و تخصيص سفارشات به تامين کنندگان در سيستم مديريت روابط تامين کنندگان يک واحد نمونه لجستيک تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارائه مدل ارزيابي، انتخاب و تخصيص سفارشات به تامين کنندگان در سيستم مديريت روابط تامين کنندگان يک واحد نمونه لجستيک تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارائه مدل ارزيابي، انتخاب و تخصيص سفارشات به تامين کنندگان در سيستم مديريت روابط تامين کنندگان يک واحد نمونه لجستيک تحت pdf :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت

تعداد صفحات: 28

چکیده:

تامین کنندگان می توانند تاثیر بسیار زیادی بر روی عملکرد شرکت ها در مقوله های قیمت، کیفیت، تکنولوژی و تحویل داشته باشند. در دهه های اخیر، رویکرد جدید و مهمی که در لجستیک و مدیریت زنجیره تامین مطرح شده است، تقویت و گسترش ارتباطات با تامین کنندگان سازمان در قالب سیستم مدیریت روابط تامین نندگان (SRM) است، که توجه آن به کل زنجیره تامین از تهیه مواد اولیه تا مصرف کننده نهایی معطوف شده است، بطوری که بتواند امکان افزایش رضایت مشتری و کاهش هزینه ها را فراهم آورد. بطور کلی مدیریت روابط تامین کننده بدنبال ارائه چارچوب های مناسب برای ارزیابی مستمر، توسعه عملکرد و انتخاب تامین کنندگان مناسب می باشد. ارائه مدل های کمی جهت انتخاب تامین کننده در فرایند ارتباط خریدار- تامین کننده از موضوعات اصلی در سیستم SRM می باشد. با توجه به اهمیت نقش تامین کنندگان در دستیابی به اهداف زنجیره تامین، در این پژوهش ضمن بیان نقش و جایگاه سیستم SRM در لجستیک و زنجیره تامین، مزایای بکارگیری آن در سازمان های لجستیکی را بررسی می نماییم. با توجه به این که مساله ارزیابی، انتخاب و تخصیص سفارشات به تامین کنندگان از مهمترین فعالیت ها در سیستم مدیریت روابط تامین کنندگان می باشد، در ادامه یک مدل چند معیاره جهت ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان برتر در یک واحد نمونه لجستیک ارائه نموده و سپس جهت تخصیص سفارشات به تامین کنندگان منتخب از یک مدل برنامه ریزی خطی چند هدفه استفاده نموده ایم.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *