خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله ارتباط بين حاکميت شرکتي با ارزش افزوده اقتصادي در شرکت هاي پذيرفته شده بورس اوراق بهاد

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارتباط بين حاکميت شرکتي با ارزش افزوده اقتصادي در شرکت هاي پذيرفته شده بورس اوراق بهادار تهران تحت pdf دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارتباط بين حاکميت شرکتي با ارزش افزوده اقتصادي در شرکت هاي پذيرفته شده بورس اوراق بهادار تهران تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارتباط بين حاکميت شرکتي با ارزش افزوده اقتصادي در شرکت هاي پذيرفته شده بورس اوراق بهادار تهران تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارتباط بين حاکميت شرکتي با ارزش افزوده اقتصادي در شرکت هاي پذيرفته شده بورس اوراق بهادار تهران تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس اقتصاد و مدیریت کاربردی با رویکرد ملی
تعداد صفحات: 15
چکیده:
هدف این پژوهش بررسی رابطه بین برخی سازوکارهای حاکمیت شرکتی با ارزش افزوده اقتصادی است. در این پژوهش ارزش افزوده اقتصادی پیرو مدل ارائه شده استیوارت اندازه گیری شده است. پژوهش شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران هستند که با روش نمونه گیری حذف سیستماتیک 80، شرکت در نمونه آماری این پژوهش قرار گرفته اند. دوره زمانی پژوهش سال های 1386 تا 1390 است. ابزار گرداوری داده ها ، از بانک های اطلاعاتی تدبیرپرداز، ره آورد نوین و در صورت ناقص بودن اطلاعات از سامانه کدال سازمان بورس اوراق بهادار تهران استفاده گردیده است. در پژوهش حاضر داده ها از نوع ترکیبی می باشند که تجزیه و تحلیل آنها با استفاده از نرم افزارهای Excel و Eviews صورت گرفته است. برای آزمون فرضیه های صورت بندی شده از رگرسیون چندگانه بهره گیری شده است. نتایج تحقیق نشان می دهد که از میان مکانیزم های حاکمیت شرکتی مورد بررسی در این پژوهش رابطه معناداری بین سه متغیر مستقل تمرکز مالکیت، دوگانگی نقش رئیس هیئت مدیره و تعداد اعضای هیئت مدیره با ارزش افزوده اقتصادی یافت نشد، در صورتی که بین متغیر کنترلی اندازه شرکت و ارزش افزوده اقتصادی رابطه معناداری وجود دارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *