خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله بررسي خطاي CVT در اندازه گيري هارمونيکهاي سوم و پنجم ولتاژ در پستهاي فشار قوي ايران و

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي خطاي CVT در اندازه گيري هارمونيکهاي سوم و پنجم ولتاژ در پستهاي فشار قوي ايران و ارائه راهکار اصلاحي بهينه تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي خطاي CVT در اندازه گيري هارمونيکهاي سوم و پنجم ولتاژ در پستهاي فشار قوي ايران و ارائه راهکار اصلاحي بهينه تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي خطاي CVT در اندازه گيري هارمونيکهاي سوم و پنجم ولتاژ در پستهاي فشار قوي ايران و ارائه راهکار اصلاحي بهينه تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي خطاي CVT در اندازه گيري هارمونيکهاي سوم و پنجم ولتاژ در پستهاي فشار قوي ايران و ارائه راهکار اصلاحي بهينه تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: بیست و نهمین کنفرانس بین المللی برق
تعداد صفحات: 8
چکیده:
امروزه ارزیابی کیفیت توان دارای اهمیت خاصی در مدیریت سیستمهای الکتریکی است. یکی از جنبه های ارزیابی کیفیت توان مطابقت آلودگی هارمونیکی با استاندارد صنعت برق ایران و استانداردهای بین المللی می باشد. همه استانداردها مانند IEEE519، IEC61000-4-30 و IEC61000-4-7 نیاز به اندازه گیری هارمونیکها تا مرتبه 50 ام (از 50 هرتز تا 2/5 کیلوهرتز) دارند فلیکر مطابق استاندارد IEC61000-4-15 نیاز به اندازه گیری فرکانس مدولاسیون بین 0/5 تا 33 هرتز دارد. ترانسفورماتورهای ولتاژ با کوپلاژخازنی یا CVT تجهیز واسط بین تجهیزات ابزار دقیق مانند لوازم اندازه گیری و حفاظتی با سیستم فشار قوی (انتقال و فوق توزیع) می باشد. دلیل اصلی استفاده از CVT ها کاهش هزینه و سایز در مقایسه با ترانسفورماتورهای ولتاژ (PT ) است. مناسب نبودن پاسخ فرکانسی CVT ناشی از ساختار آن باعث شده که دقت اندازه گیری ولتاژ اولیه تنها در فرکانس اصلی قابل قبول باشد. لذا اندازه گیری دقیق سطوح ولتاژ اولیه نیازمند پهنای باند بیشتر می باشد که از طریق خروجی CVT امکان پذیر نیست. در این مقاله نتایج عملی خطای اندازه گیری هارمونیکی از طریق CVT در چندین پست انتقال و فوق توزیع ایران نشان داده خواهد شد و سپس راهکارهای اندازه گیری دقیق هارمونیکی در سطوح ولتاژ فشار قوی مقایسه خواهند گردید.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *