خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
وسترن یونیون
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
دانلود مقاله ماندگاري برش هاي خربزه پوشش داده شده با پروتئين آب پنير در شرايط سرد تحت pdf

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ماندگاري برش هاي خربزه پوشش داده شده با پروتئين آب پنير در شرايط سرد تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ماندگاري برش هاي خربزه پوشش داده شده با پروتئين آب پنير در شرايط سرد تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ماندگاري برش هاي خربزه پوشش داده شده با پروتئين آب پنير در شرايط سرد تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ماندگاري برش هاي خربزه پوشش داده شده با پروتئين آب پنير در شرايط سرد تحت pdf :

دانلود مقاله ماندگاري برش هاي خربزه پوشش داده شده با پروتئين آب پنير در شرايط سرد تحت pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1389 در مجله علوم تغذیه و صنایع غذایی ایران از صفحه 53 تا 62 منتشر شده است.
نام: ماندگاری برش های خربزه پوشش داده شده با پروتئین آب پنیر در شرایط سرد
این مقاله دارای 10 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله برش های خربزه
مقاله پوشش دار كردن
مقاله کنسانتره آب پنیر
مقاله ماندگاری

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
سابقه و هدف: در این تحقیق پوشش های خوراکی تهیه شده از کنستانتره پروتئین آب پنیر و گلیسرول برای حفظ کیفیت و افزایش ماندگاری برش های خربزه در دمای5C° مورد بررسی قرار گرفت.
مواد و روش ها: پوشش ها حاوی مقادیر مختلف (5، 5/7 و 10 گرم) کنسانتره پروتئین آب پنیر بودند. تیماری شامل محلول 1% کلرید کلسیم که به طور مرسوم در تولید برش های میوه به کار می روند، جهت مقایسه در نظر گرفته شد. برش های خربزه بدون هیچ گونه پوششی به عنوان گروه شاهد انتخاب شدند. انبارمانی از نظر كاهش وزن، تغییرات رنگ(
L*،a* ، b* و a/b)، سختی گوشت، اسیدیته قابل تیتر، مقدار ماده جامد محلول و ویژگی های حسی مورد آزمون قرار گرفت.
یافته ها : استفاده از پوشش، باعث کاهش از دست رفتن وزن برش های خربزه پوشش دار در مقایسه با میوه های بدون پوشش (شاهد) و تیمار کلریدکلسیم شد. تفاوت معنی داری در مقدار ماده جامد محلول و اسیدیته قابل تیتر، بین برش های شاهد و پوشش دار، بعد از 4 هفته در دمای 4±10C مشاهده نشد. سفتی میوه های پوشش دار همراه با تیمار کلرید کلسیم در مقایسه با گروه شاهد، افزایش معنی داری نشان داد. این تفاوت بین نمونه های پوشش دار و تیمار کلرید کلسیم، معنی دار نبود (P>0.05) شاخص های L* و a* در برش های خربزه پوشش داده شده نسبت به برش های بدون پوشش، بیشتر و شاخص های b*و *a/b کمتر بود.
گروه ارزیاب، به نمونه های پوشش داده شده با پروتئین آب پنیر امتیازهای بالاتری دادند. با آنكه در پایان زمان انبارداری، اختلاف در مقادیر پروتئین آب پنیر پوشش، باعث تفاوت معنی داری نشد (P>0.05) میوه های پوشش داده شده از نظر طعم، رنگ و پذیرش کلی، بهترین امتیاز را کسب كردند. درخشندگی و شفافیت نمونه های پوشش داده شده با پروتئین آب پنیر نسبت به گروه شاهد و تیمار کلرید کلسیم، کاهش معنی داری داشت. در پوشش های حاصل از پروتئین آب پنیر، افزایش میزان پروتئین منجر به افزایش ویژگی های فیزیکی مانند ضریب ارتجاعی (EM)، نیروی کشسانی (TS) و درصد درازشدگی (EL) شد.
نتیجه گیری: استفاده از پوشش خوراکی بر پایه پروتئین آب پنیر می تواند به عنوان یک روش موثر و رهیافت جدید برای نگهداری برش های میوه ها در دمای سرد محسوب شود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *