خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله بررسي و مقايسه جدايش کاتدي پوشش پلي اتيلن سه لايه و پلي يورتان 100%جامد خطوط لوله نفت

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي و مقايسه جدايش کاتدي پوشش پلي اتيلن سه لايه و پلي يورتان 100%جامد خطوط لوله نفت و گاز به روشEIS تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي و مقايسه جدايش کاتدي پوشش پلي اتيلن سه لايه و پلي يورتان 100%جامد خطوط لوله نفت و گاز به روشEIS تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي و مقايسه جدايش کاتدي پوشش پلي اتيلن سه لايه و پلي يورتان 100%جامد خطوط لوله نفت و گاز به روشEIS تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي و مقايسه جدايش کاتدي پوشش پلي اتيلن سه لايه و پلي يورتان 100%جامد خطوط لوله نفت و گاز به روشEIS تحت pdf :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: چهارمین همایش علمی مهندسی فرآیند
تعداد صفحات: 8
چکیده:
انتخاب پوشش مناسب برای سطح خارجی لوله های انتقال نفت و گاز یکی از قسمت های مهم در ایجاد یک سیستم حفاظتی برای کاهش میزان خوردگی این خطوط بشمار می رود. یکی از مشکلات عمده پوشش های خط لوله مسئله جدایش کاتدیک است که در اثر اعمال جریان کاتدی و ایجاد محیط قلیایی در فصل مشترک پوشش-فلز به وجود می آید و باعث جدایش پوشش از خط لوله می شود. در این تحقیق جدایش کاتدی دو پوشش عمده خط لوله ، پلی اتیلن سه لایه و پلی یورتان 100% جامد مطابق استانداردASTMG8 و با استفاده از طیف نگاری امپدانس الکتروشیمیایی(EIS) مورد بررسی قرار گرفت. نمونه فولادی با پوشش پلی اتیلن سه لایه و پلی یورتان صد در صد جامد با ایجاد حفره عمدی به قطر 5/6 میلی متر در محلولNACL 5/3 درصد وزنی و به مدت 28 روز تحت پتانسیل کاتدی 46/1- نسبت به الکترود مرجع Ag/AgCl قرار داده شد. طیف نگاری امپدانس الکتروشیمیایی طی 28 روز در فواصل زمانی منظم جهت ارزیابی جدایش پوشش انجام گردید. بر اساس نتایج حاصل شده از تست ها، پوشش پلی یورتان 100% جامد مقاومت بالاتری نسبت به پوشش پلی اتیلن سه لایه در برابر جدایش کاتدی نشان داده است. با توجه به اینکه مشکل جدایش پوشش پلی اتیلن سه لایه از سطح لوله هنوز برطرف نشده است، لازم است در خصوص پوشش های محافظ جایگزین نظیر پلی یورتان صد در صد جامد بررسی و مطالعه صورت پذیرد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *