خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
home theater in Los Angeles
فلنج
Barabas Ropa de hombre
دانلود مقاله بررسي تاثير اجراي بانکداري الکترونيک (در مقايسه با باندکداري سنتي) بر ساختار سازماني د

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تاثير اجراي بانکداري الکترونيک (در مقايسه با باندکداري سنتي) بر ساختار سازماني در بانک تجارت تحت pdf دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تاثير اجراي بانکداري الکترونيک (در مقايسه با باندکداري سنتي) بر ساختار سازماني در بانک تجارت تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تاثير اجراي بانکداري الکترونيک (در مقايسه با باندکداري سنتي) بر ساختار سازماني در بانک تجارت تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تاثير اجراي بانکداري الکترونيک (در مقايسه با باندکداري سنتي) بر ساختار سازماني در بانک تجارت تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس اقتصاد و مدیریت کاربردی با رویکرد ملی
تعداد صفحات: 22
چکیده:
امروزه بانکداری الکترونیک امکانات لازم برای سرعت و کارایی بانک ها را فراهم آورده است تا از این طریق کارکنان بتوانند خدمات بانکی، فرایندهای بین شعبه ای و بین بانکی در سراسر دنیا و خدمات سخت افزاری و نرم افزاری به مشتریان را بدون حضور فیزیکی آنها انجام دهند. برای ایجاد سازگاری بین بانکداری الکترونیک و ساختار سازمانی ضرورت تغییر و تحول در ساختار سازمانی بانک ها امری ضروری است. بانک ها برای سازگار شدن با فناوری های نوین بانکداری و عقب نماندن از بازار سخت رقابتی بانک ها نیاز به مهندسی مجدد ساختارهای سازمانی را دارند. پژوهش حاضر تلاش نموده تا تاثیر اجرای بانکداری الکترونیک را در مقایسه با بانکداری سنتی بر ساختار سازمانی در بانک تجارت بررسی و تغییرات آن را در دو زمان اجرای بانکداری سنتی و الکترونیک تجزیه و تحلیل کند. این پژوهش از نظر هدف، کاربردی و از نظر روش و شیوه پژوهش نیز توصیفی – پیمایشی و از نوع علی است. از روش کتابخانه ای در تدوین مبانی نظری و در بررسی میدانی از پرسشنامه استاندارد ساختار سازمانی دکتر الوانی استفاده شده است و روایی پرسشنامه نیز از طریق روش های مربوطه به تایید رسیده است. جامعه آماری در این پژوهش ، پرسنل بانک تجارت استان زنجان می باشد و از روش تصادفی ساده جهت جمع آوری نمونه اماری بهره گرفته شده و برای تعیین حجم آن تیز از فرمول کوکران استفاده شده است. همچنین در تجزیه و تحلیل داده ها از روش های آمار توصیفی و آمار استنباطی مناسب همراه با معادلات ساختاری بهره گرفته شده است و از نرم افزار SPSS و Lisrel استفاده شده است. نتایج پژوهش نشان داد که بانکداری الکترونیک و بانکداری سنتی هر دو بر ساختار سازمانی تاثیر می گذارند لیکن تاثیر بانکداری سنتی بر ساختار سازمانی هنوز در بانک تجارت بیشتر است. در خصوص فرضیه های فرعی به غیر از شاخص تمرکز که بانکداری الکترونیک موجب کاهش ان در ساختار سازمانی شده و فرضیه اول تایید شده در سایر ابعاد ساختار سازمانی شامل سلسله مراتب سازمانیف حیطه نظارتف رسمیتف پیچیدگی و اندازه سازمانی در مقایسه همچنان بانکداری سنتی، تاثیر بیشتری دارد و علیرغم اجرای بانکداری الکترونیکی در بانک تجارت ابعاد ساختار سازمانی فوق به صورت سنتی اداره می شوند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *