خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
home theater in Los Angeles
فلنج
Barabas Ropa de hombre
دانلود مقاله تأثير نهادينه کردن نوآوري از ديدگاه مديران و معاونان شرکت سهامي بيمه ايران استان تهران

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تأثير نهادينه کردن نوآوري از ديدگاه مديران و معاونان شرکت سهامي بيمه ايران استان تهران تحت pdf دارای 33 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تأثير نهادينه کردن نوآوري از ديدگاه مديران و معاونان شرکت سهامي بيمه ايران استان تهران تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تأثير نهادينه کردن نوآوري از ديدگاه مديران و معاونان شرکت سهامي بيمه ايران استان تهران تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تأثير نهادينه کردن نوآوري از ديدگاه مديران و معاونان شرکت سهامي بيمه ايران استان تهران تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: دومین کنفرانس ملی پویایی مدیریت، توسعه ی اقتصادی و مدیریت مالی
تعداد صفحات: 33
چکیده:
تحقیق حاضر با هدف کلی نهادینه کردن نوآوری و خلاقیت در مدیران و معاونان شرکت سهامی بیمه ایران دراستان تهران به منظور دستیابی به تعالی و شکوفایی سازمانی انجام شده است. در مورد انتخاب حجم نمونه، باتوجه به اینکه تعداد افراد جامعه آماری محدود بوده و دسترسی به تمام جامعه آماری هزینه زیادی در برنداشت، نمونهگیری صورت نگرفت و به تعداد 100 پرسشنامه (با سوالهای بسته و اندازهگیریفراوانیها از مقیاس 5 درجهای لیکرت) بین کلیه مدیران و معاونان آنها توزیع گردید و از این تعداد 80 پرسشنامه برگشت داده شد، که با استفاده از منابع علمی معتبر تهیه و تنظیم گردیده است. به این ترتیب که 5 عامل به عنوان عوامل مؤثر برخلاقیت و نوآوری سازمانی از بین عوامل متعددی که در منابع علمی به آن اشاره شده است، متناسب با محیط پژوهش انتخاب گردیده است. در این تحقیق از روش منطقی که اغلب محققین و صاحبنظران در پژوهشها به کار میبرند ، استفاده شده است تا ویژگیهای یک تحقیق علمی را دارا باشد. بنا بر یافتههای این پژوهش در سطح اطمینان 95 % میتوان گفت آزمودنیها اعتقاد دارند که تشویق و دادنپاداش مناسب به افراد خلاق و نوآور، مدیریت مشارکتی، استخدام و گزینش افراد خلاق و نوآور به ترتیب بیشترین تأثیر و ساختار ارگانیکی سازمان، فراهم نمودن امکانات و تسهیلات تحقیقاتی کمترین تأثیر بر خلاقیت و نوآوری سازمانی را دارا میباشند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *