خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
وسترن یونیون
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
دانلود مقاله اثرات فناوري اطلاعات و ارتباطات بر بهره وري کل عوامل توليد در کشور هاي در حال توسعه من

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اثرات فناوري اطلاعات و ارتباطات بر بهره وري کل عوامل توليد در کشور هاي در حال توسعه منتخب تحت pdf دارای 36 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اثرات فناوري اطلاعات و ارتباطات بر بهره وري کل عوامل توليد در کشور هاي در حال توسعه منتخب تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اثرات فناوري اطلاعات و ارتباطات بر بهره وري کل عوامل توليد در کشور هاي در حال توسعه منتخب تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اثرات فناوري اطلاعات و ارتباطات بر بهره وري کل عوامل توليد در کشور هاي در حال توسعه منتخب تحت pdf :

دانلود مقاله اثرات فناوري اطلاعات و ارتباطات بر بهره وري کل عوامل توليد در کشور هاي در حال توسعه منتخب تحت pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1389 در پژوهشنامه بازرگانی از صفحه 29 تا 64 منتشر شده است.
نام: اثرات فناوری اطلاعات و ارتباطات بر بهره وری کل عوامل تولید در کشور های در حال توسعه منتخب
این مقاله دارای 36 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله فناوری اطلاعات و ارتباطات
مقاله بهره وری کل
مقاله کشور های در حال توسعه

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
ارزیابی اثرات فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) بر عملکرد اقتصادی کشور ها از دهه 1990 مورد توجه قرار گرفته است. یکی از مهمترین متغیر های مورد بحث، بهره وری کل عوامل تولید است. فاوا می تواند از طریق مجراهای زیرساخت، کاربری و سرریز بر بهره وری کل موثر باشد. در این مقاله اثرات فاوا بر بهره وری کل با استفاده از شاخص های ساده و ترکیبی از ابعاد زیرساخت، کاربری و سرریز در 34 کشور همگن با استفاده از روش داده های تلفیقی در دوره زمانی 1995-2003 ارزیابی شده است.
نتایج نشان می دهد سرمایه فاوا، سرمایه انسانی، باز بودن اقتصاد و نرخ پس انداز تاثیر مثبت و معنادار بر بهره وری کل دارند. متوسط کشش بهره وری نسبت به سرمایه انسانی، نرخ پس انداز و باز بودن اقتصاد به ترتیب 003، 001 و 003 است. یافته ها نشان می دهد انباشت سرمایه فاوا باعث افزایش بهره وری کل می شود؛ یک درصد افزایش سرمایه فاوا نسبت به کل سرمایه، بهره وری کل 015 درصد افزایش می دهد. فاوا از نظر زیرساخت، کاربری و سرریز داخلی بر بهره وری کل تاثیر مثبت دارد. متوسط کشش بهره وری کل نسبت به زیرساخت و کاربری به ترتیب 0065 و 0025 بوده و معنادار است. درمجموع یک درصد بهبود زیرساخت و کاربری می تواند بهره وری کل را بیش از 009 درصد افزایش دهد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *