خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
home theater in Los Angeles
فلنج
Barabas Ropa de hombre
دانلود بررسی اعتیاد اینترنتی در نوجوانان تحت pdf
تاريخ : 20 تير 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسی اعتیاد اینترنتی در نوجوانان تحت pdf دارای 53 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسی اعتیاد اینترنتی در نوجوانان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بررسی اعتیاد اینترنتی در نوجوانان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسی اعتیاد اینترنتی در نوجوانان تحت pdf :

دانلود بررسی اعتیاد اینترنتی در نوجوانان تحت pdf

دانلود بررسی اعتیاد اینترنتی در نوجوانان تحت pdf
فهرست مطالب:

مقدمه

اعتیاد اینترنتی:وجود یا عدم وجود؟

اعتیاد اینترنتی :جستاری در معنا

علائم اعتیاد اینترنتی

گونه شناسی اعتیاد اینتر نتی وشاخصه های هر یک

دیدگاهها ونظریه ها

اعتیاد به اینترنت ونظارت والدین

نتایج برخی ازمطالعات و فایلات تجربی در اعتیاد اینترنتی

منابع


بخشهایی از متن:

مقدمه
استفاده از اینترنت، یكی از جلوه‌های آشكار دنیای مدرن و ابزاری مهم برای آموزش نسل‌نو به‌شمار مىآید. اینترنت در همه جا حضور دارد: در خانه، در مدرسه، و حتی در مراكز خرید. طبق برآورد صورت گرفته، در سال 1981، 66 میلیون نفر از مردم آمریكا به اینترنت دسترسی داشته‌اند كه در سال 1999 شمار آنها به 83 میلیون رسیده است (Biggs,2000:1). بیشترین كاربران اینترنت جوانان هستند. نتایج فایلات انجام شده در ایالات متحده نشانگر آن است كه استفاده از اینترنت در میان جوانان، بیش از هر گروه سنی دیگری است (Bullen and Harre ,2000:5). کودکان نیز به عنوان گروه سنی متفاوت, در شمار روبه فزونی كاربران اینترنت قرار مىگیرند. در سال 2005، بیش از 77 میلیون كودك وارد فضای سایبر شده‌اند (غمامی، 1384: 45).
همزمان با دسترسی گسترده افراد به اینترنت، شاهد نوع جدیدی از اعتیاد یعنی «اعتیاد اینترنتی» نیز هستیم كه مسئله خاص عصر اطلاعات است. همانند تمامی انواع دیگر اعتیاد‌، اعتیاد به اینترنت نیز با علائمی همراه است همچون، اضطراب، افسردگی، كج خلقی، بی‌قراری، تفكرهای وسواسی و یا خیالبافی راجع به اینترنت. از طرفی، در عین حال كه روابط این افراد (به ویژه كودكان و نوجوانان) در جهان مجازی افزایش می‌یابد، در مقابل از دامنه روابط آنان در جهان واقعی كاسته می‌شود. ضمن آنكه، احتمال لطمه دیدن عملكرد آموزش نیز وجود دارد.

...


اعتیاد به اینترنت و نظارت والدین
از زمره عوامل موجد و یا مانع اعتیاد اینترنتی در میان نوجوانان و جوانان، نظارت و کنترلی است که والدین بر استفاده فرزندان از اینترنت اعمال می‌کنند. مسئله ای که بارز است، این است که معمولا خانواده‌ها نگاهی متعادل و منطقی پیرامون استفاده فرزندانشان از اینترنت نداشته و دو سیاست کاملا قطبی نسبت به این موضوع در پیش می‌گیرند. به‌طوریکه براساس نتایج یونگ در سال 1998، معمولا والدین در برخورد با استفاده فرزندا‌نشان از اینترنت،‌ مایلند در یكی از دو دسته «سهل‌انگاری مهربانانه» و «تبعید قاطع یا مطلق قرار بگیرند» ((Bullen and Harre, 2000: 6.
فایلات صورت‌گر‌فته نشان داده است كه والدین بیشتر نوجوانان آمریكایی در حین آن‌لاین ‌بودن فرزندانشان، هیچ نظارتی بر آنها ندارند ((Bullen and Harre, 2000: 6. همچنین یونگ تقریباً در تمامی مطالعات موردی‌ای كه راجع به معتادان نوجوان اینترنت انجام داد، بدین نتیجه رسید كه این نوجوانان در اتاقهای خواب و به‌دور از چشم بزرگترها آن‌لاین می‌شوند.
...


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *