خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود تحقيق روسپيگري در انحراف جنسي تحت pdf
تاريخ : 18 تير 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق روسپيگري در انحراف جنسي تحت pdf دارای 34 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق روسپيگري در انحراف جنسي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق روسپيگري در انحراف جنسي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق روسپيگري در انحراف جنسي تحت pdf :

خداوند متعال هنگامی که انسان را افرید در وجود او نیرویی قرار داد که در طول زندگی وسیله و بهانه ای برای مورد امتحان قرار گرفتن از جانب پر وردگار باشد. انسان در هر زمان ومکان در حال امتحان شدن از جانب خداوند است و هدف از این ازمونها این است که انسان خود را و در نتیجه خدای خود را بهتر بشناسد . راه بندگی را بیاموزد و بعد از سر فرود اوردن در مقابل امر پروردگار موجبات تقرب به استان پاک الهی برایش فراهم گردد.

یکی از نیرو هایی که خداوند به وجود لطف و رحمت و کمالش به انسان ارزانی داشته میل و غریزه جنسی است . این نیرو و انرزی بسیاربرای روح و جسم انسان مفید بوده و باعث می شود انسان به دنیایی جدید پا بگذارد و زندگی برایش لذتبخش شود.

این نیرو که از ان به نیاز جنسی نیز تعبیر می شود مانند نیازهای دیگر در زندگی انسان نقش مهمی را ایفا می کند و اهمیت ان هم پایه ی نیاز گرسنگی و تشنگی است با این تفاوت که نیاز به خوردن و اشامیدن از همان ابتدای تولد در وجود انسان است ولی نیاز جنسی در افراد مختلف و در زن و مرد در سنین متفاوت بروز می کند .

تمام موهبت های الهی مفید بوده و برای ارتقائ انسان به کمال در اختیار او قرار گرفته است اما افراط و تفریط در هر مسئله ای باعث می شود که یک ارزش به یک ضد ارزش تبدیل شود و حتی به جایی برسد که شخصیت اخلاقی و معنوی انسان را نابود کند.

غریزه جنسی نیز از مواردی است که گاهی انسان را به تباهی می رساند و موجبات غضب پروردگار را فراهم می کند و ان هنگامی است که انسانها این نیرو را در مسیری غیر از محدودیتهای الهی - که تمام این دستورات و بایدو نباید ها جز برای  ارامش و اسایش و حفظ ارزش و شخصیت معنوی بندگانش نیست - و به منظور فساد و بی بندو باری و لذت های کاذب به کار می برند.افراط و تفریط و استفاده نادرست و نابجا از این نیروی خدادادی انحراف جنسی نام دارد واز انجایی که بیشتر مشکلات جامعه از جمله طلاق –کودکان خیابانی-روسپیگری...و همچنین مشکلات جوانان که به دلیل اگاهی کم  از این موضوع و نداشتن شناخت کافی از مضرات جسمی و روحی انحراف جنسی زندگی خود را تباه می کنند و در منجلابی فرو می روند که تبعات ان شامل دیگر اعضای جامه نیز می شود بر ان شدم که این موضوع را برای تحقیق خویش انتخاب نمایم .

باشد که این نوشته یاری رسان بنده حقیر برای رسیدن به ارزشهای انسانی و کمال واقعی و موجب افزایش اگاهی خوانند گان محترم در باره این مطلب باشد .       

 

 

 

تعریف انحرافات جنسی:

برای تعریف انحرافات جنسی ضابطه ای دقیق و جهانی در دست نیست و در این زمینه جامعه شناسان-زیست شناسان و علمای علم اخلاق با یکدیگر توافق کامل و کلی ندارند.جامعه شناسان چنانچه روشهای لذت یا ارضای جنسی مورد قبول و تصویب جامعه نباشد ان را انحراف جنسی میدانند.زیست شناسان در روابط جنسی فقط به تولید مثل و بقای نوع توجه دارند و هرگونه امیزش جنسی که در راه نیل به این هدف نبا شد از نظر انها انحراف جنسی محسوب می شود.این همان بیان فروید است که می گفت:هرگونه ارضای میل جنسی که هدفش خارج از حیطه تولید مثل باشد انحراف جنسی محسوب می گردد.

از نظر اخلاقی به هر نوع ارضای جنسی که مورد نکوهش قرار گیرد و بلافاصله احساس ندامت دست بدهد انحراف جنسی گفته می شود.کسی که بر خلاف تکلیف رفتار کند و مرتکب خلاف اخلاق شود دچار ندامت و پشیمانی می گردد از عذاب وجدان یا پلیس مخفی باطنی رنج می برد از خویشتن می گریزد و خود را خوشبخت و سعادتمند نمی یابد.

 

 

روسپی کیست؟روسپیگری چیست؟

به یک تعبیر فحشا خرید و فروش روابط جنسی است و به عبارت دیگر فحشا عبارت از ایفای عمل جنسی با فرد دیگر در مقابل پرداخت پول است.روسپی ممکن است مرد یا زن باشد.ولی معمولا این عمل را به زنان نسبت می دهند. اما برخی اوقات مردان نیز برای مردان دیگر در نقش روسپی ظاهر می شوند که بدان فحشائ مردانه میگویند.روسپیانی که امرار معاش یا تکمیل در امدشان از راه روسپیگری باشد معمولا مایلند فعالیت جنسی را با اشخاصی که قادر به پرداخت پول بیشتری هستند انجام دهند.

روسپیگری در گذر تاریخ

     مردم مصر وبابل بر این باور بودند که رابطه ی جنسی با راهبان و کشیشان موجب نزدیک شدن به خدا است.

دموستن می نویسد که در جامعه یونان'از فواحش تمتع می بریم با کنیزان و زنان غیر مشروع خود در اوقات روز-سلامت جسم خویش را تامین می کنیم و زنانمان فرزندان مشروع برای ما می اورند و وفاداران خانه هایمان را حفظ و حراست می کنند.'

در روم باستان روسپیان ازادی زیادی داشتند اما ملزم به پوشیدن لباسهای متمایزی از دیگر شهروندان بودند و نیز مجبور بودند موهای خود را به رنگ قرمز یا بور در اوردند.

در هندوستان روسپیگری به طور کلی محدود به معابد بود . در هر معبد گروهی از 'زنان مقدس' وجود داشتند که کارشان در وهله اول رقصیدن و اوازخواندن در برابر بتها و شاید هم سرگرم کردن برهمنان بود.در معبد'راجه راجه'هندوستان رسمی وجود داشت که به مرور ایام جنبه تقدس پیدا کرد وان رسمی بود که گاه و بیگاه زنان متشخص یکی از دختران خود را که به انها 'دیوه داسی' می گفتند وقف پیشه روسپیگری معابد می کردند.

مسیحیان روسپیگری را عملی شیطانی می دانستند  چنانکه

 'سنت اگوستین' معتقد بود که بدترین کارها نظیر هتک ناموسی ناشی از ان است که روسپیان راهی برای ارضای شهوت خود پیدا نمی کنند .'سن توماس اکیناس' می گفت:'روسپی مانند لجن دریا و فاضلاب خانه است اگر جلوی انرا نگیری خانه را به منجلاب می کشاند.'

علل وانگیزه روسپیگری و انحرافات جنسی:

وابستگی شدید به مادر و فقدان روابط محبت امیز با پدر

مهار شدن رشد مردانگی توسط مادر و برگشت به مرحله خود شیفتگی

فقر مادی و نیاز اقتصادی و نداشتن کار و اشتغال مناسب

عوامل درونی مانند تنبلی - عدم مهارت در کار یا کم هوشی وضعف مبانی عقلی یا کمی سطح فکر و دانش عمومی

سرکشی و عصیان و انتقامجویی از پدر و مادر و شوهر یا کینه توزی نسبت به اجتماع و نظامها ی تربیتی و اخلاقی

جاه طلبی و داشتن رویای شهرت و ثروت و قدرت و عشق به تجمل

جنون یا'عقده روسپیگری'

دارابودن منش ناثابت و کودکانه و سرد مزاجی از نظر جنسی

خشونت والدین و بدرفتاری انان و دارابودن خانواده ای از هم پاشیده و عدم توانایی به پرداختن به یک زندگی عادی

10.قرار گرفتن در معرض تجاوز جنسی در دوران کودکی

علاوه بر موارد فوق عوامل دیگری نیز به طور جانبی شخص را به انحرافات جنسی سوق می دهد که می توان انها را چنین برشمرد:

سرکوبی شدید و غیر عادی میل جنسی و نیز محرومیتها و محدودیتهای اجتماعی برای ارضای نیازها

بلوغ زود رس و روبروشدن با صحنه های تحریک امیز و عدم امکان ارضای طبیعی نیازها

نداشتن شوهر و محیط خانوادگی مناسب و نیز بدی تربیت و نداشتن پدرو مادر شایسته

اختلاف سنی زوجین و عدم توجه شوهر به نیازهای جنسی زن

وجود محلهای فساد و افراد فاسد در جامعه

و بلاخره فقر- بیکاری و نداشتن درامد ثابت


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *