خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود بررسي تاثير ساختار هندسي نانو لوله کربنب در جداسازي و نفوذ مخلوط گازي متان و نيتروژن به وسيله

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي تاثير ساختار هندسي نانو لوله کربنب در جداسازي و نفوذ مخلوط گازي متان و نيتروژن به وسيله شبيه سازي ديناميک مولکولي تحت pdf دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي تاثير ساختار هندسي نانو لوله کربنب در جداسازي و نفوذ مخلوط گازي متان و نيتروژن به وسيله شبيه سازي ديناميک مولکولي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود بررسي تاثير ساختار هندسي نانو لوله کربنب در جداسازي و نفوذ مخلوط گازي متان و نيتروژن به وسيله شبيه سازي ديناميک مولکولي تحت pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي تاثير ساختار هندسي نانو لوله کربنب در جداسازي و نفوذ مخلوط گازي متان و نيتروژن به وسيله شبيه سازي ديناميک مولکولي تحت pdf :


نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بین المللی یافته های نوین پژوهشی در مهندسی صنایع و مهندسی مکانیک

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

در این مقاله جداسازی ترکیب گازی متان - نیتروژن (متان با غلظت 90%) درنانو لوله های کربنی تک جداره با زاویه متفاوت کایرال به وسیله شبیه سازی دینامیک ملکولی مورد مطالعه قرار گرفته است. برای این منظور، نفوذ و گزینش پذیری در سه ساختار آرمچیر (10،10) ، زیگزاگ (0 ، 10) و کایرال (6 ، 10) در فشارهای 1bar، 10bar و 40bar در دمای °K ؛ 298 بررسی شده است. شبیه سازی بر مبنای هنگرد NVT صورت گرفته است. نتایج نشان می دهند که با افزایش فشار، ضریب نفوذ برای متان و نیتروژن در هر سه ساختار رفتار مشابهی داشته و کاهش می یابد. همچنین مشاهده می شود که ساختار کایرال کمترین و ساختار آرمچیر بیشترین نفوذ را برای هر دو گاز دارا هستند. بررسی گزینش پذیری نشان می دهد ساختار زیگزاگ دارای رفتار متفاوتی با دو ساختار دیگر در فشارهای مختلف داراست به طوری که با افزایش فشار گزینش پذیری ابتدا افزایش و سپس کاهش می یابد و در دو ساختار دیگر عکس این حالت اتفاق می افتد. بنابراین به وضوح مشاهده می شود که افزایش قطر نانو لوله نقش کم رنگ تری نسبت به نوع ساختار نانو لوله در حواس جداسازی و نفوذپذیری آن ها دارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *