خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
MBA دوره
خرید گیفت کارت
کولر گازی گری
ترخیص کالا
آموزش زبان روسی
فلنج
دانلود مدلسازي توسعه افقي شهر با استفاده از شبکه هاي عصبي مصنوعي مکانمند(مطالعه موردي: شهر سيرجان) ت

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مدلسازي توسعه افقي شهر با استفاده از شبکه هاي عصبي مصنوعي مکانمند(مطالعه موردي: شهر سيرجان) تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مدلسازي توسعه افقي شهر با استفاده از شبکه هاي عصبي مصنوعي مکانمند(مطالعه موردي: شهر سيرجان) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مدلسازي توسعه افقي شهر با استفاده از شبکه هاي عصبي مصنوعي مکانمند(مطالعه موردي: شهر سيرجان) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مدلسازي توسعه افقي شهر با استفاده از شبکه هاي عصبي مصنوعي مکانمند(مطالعه موردي: شهر سيرجان) تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس ملي توسعه پايدار در علوم جغرافيا و برنامه ريزي، معماري و شهرسازي

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

شهرها سیستمهای پیچیده، باز، پویا و خود سازمانده هستند که در فرآیند توسعه آنها، بسیاری از نشانه های پیچیدگیمانند ابعاد فراکتال، خودمانندی و خودسازماندهی وجود دارد. با ایجاد سیستم اطلاعات جغرافیایی و سنجش از راه دور وهمچنین امکان استفاده از این روشها در مسائل شهری اعم از فراهم نمودن و جمع آوری داده، شناسایی علل و عواملمدیریت و تجزیه تحلیل و حتی پیشبینی و مدلسازی رشد شهری کمک شایانی به مدیران جهت اخذ تصمیمات صحیح وبرنامهریزی اصولی داشته است. راهکارهای ارائه شده برای این منظور در حوزه سیستمهای اطلاعات جغرافیایی نیازمنداستخراج پارامترهای موثر در توسعه شهری به صورت بهینه و سپس بکارگیری آنها در قالب یک مدل شبیه سازی مکانمند وزمانمند است. چگونگی یافتن ارتباط پیچیده میان پارامترهای موردنظر و فرآیند توسعه شهری نیازمند مدلی با قابلیتتصویرسازی این روابط میباشد. به کمک شبکه عصبی به عنوان یک ابزار مدلسازی قدرتمند در شبیهسازی رشد شهری،روش استخراج احتمال توسعه هر سلول، به صورت خودکار و طی فرآیند آموزش و شبیه سازی تعیین میگردد. بر این اساسپژوهش حاضر، با استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی به شبیه سازی توسعه افقی شهر سیرجان پرداخته است. بدین منظورآموزش شبکه عصبی مصنوعی از طریق الگوریتم LMبه منظور پیشبینی وضعیت رشد توسعه فیزیکی شهر سیرجان به کارگرفته شد و مدل ارائه شده، به وسیلهی انواع همسایگی ها و همچنین تغییر در تعداد نرونها بهینه گردید. نتایج حاصل بیانگربهینه بودن الگوریتم ،LMبا دقت بالا در همسایگی 5×5و تعداد 20نرون و دو لایه میانی است. نتایج حاصل نشان داد کهاین مدل قابلیت پیشبینی مناطق توسعه یافته با دقت %92را داراست.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *