خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
home theater in Los Angeles
فلنج
Barabas Ropa de hombre
دانلود مقاله تحليل روند وقوع طوفانهاي گردوغباري در نيمه غربي ايران ، پيامدها و خطرات زيست محيطي آنه

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تحليل روند وقوع طوفانهاي گردوغباري در نيمه غربي ايران ، پيامدها و خطرات زيست محيطي آنها مطالعه موردي استان ايلام تحت pdf دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تحليل روند وقوع طوفانهاي گردوغباري در نيمه غربي ايران ، پيامدها و خطرات زيست محيطي آنها مطالعه موردي استان ايلام تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تحليل روند وقوع طوفانهاي گردوغباري در نيمه غربي ايران ، پيامدها و خطرات زيست محيطي آنها مطالعه موردي استان ايلام تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تحليل روند وقوع طوفانهاي گردوغباري در نيمه غربي ايران ، پيامدها و خطرات زيست محيطي آنها مطالعه موردي استان ايلام تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی آسیب شناسی محیط زیست و آلودگی های شهری
تعداد صفحات: 12
چکیده:
گردوغبار یکی از پدیده های مخرب اقلیمی است که سالانه خسارات فراوانی را به محیط زیست ، جاده ها ، ساختمانها و هوای شهرها وارد می نماید. در سالهای اخیر فراوانی طوفانهای گردوغباری در حال افزایش می باشد ، طوفانهای گردوغباری رویمیزان بارندگیها تأثیر گذاشته و باعث خسارت عمده به منابع طبیعی و انسانی و محصولات کشاورزی می شود. بنابراین مطالعه – و بررسی دقیق آنها بسیار ضروری می باشد. هدف این مطالعه، بررسی روند طوفانهای گردوغباری در دوره ی آماری 4002-4000 ( در نیمه غربی ایران )مطالعه موردی استان ایلام می باشد. بدین منظور از آزمون من-کندال استفاده شده است. نتایجنشان داد که بیشترین فراوانی این طوفانها در شهرستان دهلران با 40 تا 000 روز و کمترین میزان آن در شهرستان دره شهر با 00 تا 080 روز در دوره ی مورد مطالعه می باشد، و تمامی ایستگاهها دارای روند صعودی طوفانهای گردوغباری در طی دوره یمورد مطالعه می باشند. و این روند در نیمه جنوبی استان از جمله در شهرستان دهلران بیشتر از سایر شهرستانهای شرقی وشمالی استان می باشد. علت این روند افزایشی در نیمه جنوبی استان مربوط به همکاریهای بین المللی هست که در سالهای اخیر کم شده است. وقوع جنگ در عراق و به تبع آن کاهش در حفاظت از بیابانها نظیر مالچ پاشی و اقدامات حفاظتی دیگری نسبت به قبل باعث ورود مکرر موجهای گردوغبار به نیمه جنوبی استان گردیده است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *