خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
وسترن یونیون
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
دانلود مقاله شواهدي از انتخاب متعادل چند شکلي هاي PAHدرBglII و PAHدرEcoRI در جمعيت اصفهان تحت pdf

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله شواهدي از انتخاب متعادل چند شکلي هاي PAHدرBglII و PAHدرEcoRI در جمعيت اصفهان تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله شواهدي از انتخاب متعادل چند شکلي هاي PAHدرBglII و PAHدرEcoRI در جمعيت اصفهان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله شواهدي از انتخاب متعادل چند شکلي هاي PAHدرBglII و PAHدرEcoRI در جمعيت اصفهان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله شواهدي از انتخاب متعادل چند شکلي هاي PAHدرBglII و PAHدرEcoRI در جمعيت اصفهان تحت pdf :

دانلود مقاله شواهدي از انتخاب متعادل چند شکلي هاي PAHدرBglII و PAHدرEcoRI در جمعيت اصفهان تحت pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1388 در تاكسونومی و بیوسیستماتیك (مجله پژوهشی علوم پایه دانشگاه اصفهان) از صفحه 73 تا 80 منتشر شده است.
نام: شواهدی از انتخاب متعادل چند شکلی های PAH-BglII و PAH-EcoRI در جمعیت اصفهان
این مقاله دارای 8 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله آزمون Neutrality
مقاله برنامه Arlequin
مقاله چندشکلی DNA
مقاله ژن PAH

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
دو مارکر چندشکلی BglII و EcoRI در اینترون 1 و اینترون 5 ژن فنیل آلانین هیدرکسیلاز (Phenylalanine | Hydroxylase, PAH) شناخته شدند. برای آزمودن اینکه آیا این چندشکلی ها به مانند آلل های خنثی عمل می کنند یا در معرض فشار انتخاب در جمعیت اصفهان قرار دارند، 110 فرد با روش PCR-RFLP تعیین ژنوتیپ گردیدند. فایل ورودی Arlequin با استفاده از اطلاعات هاپلوتیپی با فاز شناخته شده آماده شد و آزمون های Neutrality (آزمون D تاجیما و آزمون Fu’s Fs) با استفاده از برنامه Arlequin انجام شد. 42 فرد در هر دو چندشکلی هتروزیگوت بودند و فاز هاپلوتیپی آن ها ناشناخته باقی ماند. فاز هاپلوتیپی BglII-EcoRI فقط در 68 فرد شناخته شد که برای آماده سازی فایل ورودی استفاده گردید. مقدار D تاجیما و مقدار Fs در جمعیت اصفهان به ترتیب 17 و 102 است. مقدار مثبت Fs وD>0 بیانگر آن است که این چندشکلی ها در جمعیت اصفهان تحت انتخاب متعادل هستند. اگرچه این چندشکلی ها در ناحیه غیرکدکننده ژن PAH قرار دارند، ولی آن ها آلل های خنثی نیستند و مقدار مثبت این آزمون ها، شواهدی برای انتخاب متعادل این چندشکلی ها در جمعیت اصفهان فراهم می سازند. نتایج این مطالعه می تواند درک ما را از تاریخ تکاملی و ساختار جمعیت اصفهان بهبود بخشد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *