خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
خرید یخچال ال جی
Window repair
فلنج
دانلود مقاله بررسي عملکرد دانه و اجزاي عملکرد ژنوتيپ هاي جديد ذرت در شرايط آب و هوايي جنوب خوزستان

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي عملکرد دانه و اجزاي عملکرد ژنوتيپ هاي جديد ذرت در شرايط آب و هوايي جنوب خوزستان تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي عملکرد دانه و اجزاي عملکرد ژنوتيپ هاي جديد ذرت در شرايط آب و هوايي جنوب خوزستان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي عملکرد دانه و اجزاي عملکرد ژنوتيپ هاي جديد ذرت در شرايط آب و هوايي جنوب خوزستان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي عملکرد دانه و اجزاي عملکرد ژنوتيپ هاي جديد ذرت در شرايط آب و هوايي جنوب خوزستان تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین همایش ملی تغییر اقلیم و تاثیر آن بر کشاورزی و محیط زیست
تعداد صفحات: 9
چکیده:
به منظور بررسی اجزای عملکرد و عملکرد دانه در هیبریدهای جدید ذرت (متحمل به تنش حرارتی) در شرایط آب و هواییاهواز ، آزمایشی در سال 1389 به مدت یک سال در مرکز تخقیقات کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان اجرا گردید.این آزمایش در قالب بلوک های کامل تصادفی با چهار تکرار اجرا گردید. تعداد ده هیبرید سینگل کراس 610، 621، 625، 630، 640، 670، 675ف 680، 690 و 701 به همراه رقم تجارتی 704 به عنوان رقم شاهد در این بررسی مورد ارزیابی قرار گرفتند. . صفات مورد بررسی در این آزمایش شامل تعداد ردیف دانه در بلال، تعداد دانه در ردیف، تعداد دانه در بلال،وزن هزار دانه، عملکر دانه و طول دوره رسیدگی بود. ارقام مورد بررسی از نظر عملکرد دانه در هکتار تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر داشتند بطوری که ارقام 610 و 621 بترتیب دارای بیشترین و کمترین عملکرد با مقادیر 10208 و 4114 و عملکرد رقم شاهد (704) برابر کیلوگرم در هکتار بود. مقایسات میانگین ارقام حاکی از آن بود که دیررس ترین رقم، رقم 704 با دوره رشد 131/2 و رقم 610 با 122/2 روز نیمه دیررس ترین رقم در بین ارقام آزمایش بود. هیبریدهای 610 و 625 با دارا بودن عملکرد بیشتر از رقم شاهد دارای طول دوره رسیدگی کوتاه تر از ارقام دیگر بود و این مزیت نشان می دهد که این دو رقم تحمل مناسبی به تنش گرما داشتند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *