خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
home theater in Los Angeles
فلنج
Barabas Ropa de hombre
دانلود تحقيق رايگان اتهامات صدام تحت pdf
تاريخ : 9 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق رايگان اتهامات صدام تحت pdf دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق رايگان اتهامات صدام تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق رايگان اتهامات صدام تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق رايگان اتهامات صدام تحت pdf :

جنگ ایران، در محاکمه صدام مطرح خواهد شد

سیدعبدالعزیز حکیم اظهار داشت: محاکمه صدام شامل جنایت های بسیاری است که در جلسه اول توجیه اتهامات وی، همه آنها مورد بررسی قرار نگرفته است.
به گزارش (ایسنا)، روزنامه الحیات، چاپ لندن، با مخابره این خبر افزود که سیدعبدالعزیز حکیم، رئیس مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق پس از دیدار با مقامات ایران در گفتگو با این روزنامه بیان داشت: از جنایت های صدام می توان به جنگ علیه ایران و کشورهای همسایه و همچنین تجاوز به دیگر کشورها اشاره کرد که این جنایات طی جلسه اول توجیه اتهامات بررسی نشده است.
وی افزود: جنایات صدام، با جدیت پیگیری می شوند و همه دعاوی علیه وی از جمله جنگ علیه ایران، کشتار و طرد مردم از کشورشان و استفاده از سلاح های شیمیایی مطرح خواهد شد.
حکیم در ادامه اتهام بی اساس علیه ایران درباره دخالت این کشور در امور عراق و اجازه دادن به ورود غیرقانونی افراد به این کشور را رد کرد. وی ادامه داد: اندیشه هایی به منظور ایجاد همکاری امنیتی بین دو کشور وجود دارد که البته این اندیشه ها برای تهران مطرح و از سوی مقامات آن مورد استقبال واقع شده است.
رئیس مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق تأکید کرد: ایران طی دو دهه گذشته از ملت عراق حمایت کرده است و در راستای تثبیت ثبات در این کشور گام برداشته است، چرا که این مسئله موجب ثبات تمام منطقه می شود.
وی در ادامه به آمادگی ایران برای کمک به مردم عراق در حفظ امنیت و ثبات کشورشان اشاره کرد.
حکیم با ابراز امیدواری نسبت به بهبود یافتن اوضاع امنیتی عراق به ایجاد تشکیلاتی برای همکاری در ایجاد ثبات امنیتی و مبارزه با تروریسم اشاره کرد.
به گزارش ایسنا، رئیس مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق ادامه داد: در حال حاضر اوضاع کربلا و نجف آرام است، اما مشکل هنوز به صورت ریشه ای حل نشده است و تلاشها برای ایجاد راه حلی نهایی ادامه دارد.
وی درباره انجام تحقیقات درباره حادثه ترور شهید سید محمدباقر حکیم بیان داشت: پرونده تا به حال در دست نیروهای اشغالگر بوده است و به همین دلیل از ناحیه قضائی از مسایل این پرونده مطلع نیستم، اما اطلاعاتی در اختیار داریم که به دست داشتن برخی گروه ها در این حادثه اشاره دارد که این اطلاعات را بعد مطرح و مسئله را پیگیری خواهیم کرد

دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *