خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
وسترن یونیون
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
دانلود مقاله رتبه بندي و ازيابي عوامل مؤثر بر کيفيت اينترنت سيار اپراتورهاي تلفن همراه به کمک مدليا

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله رتبه بندي و ازيابي عوامل مؤثر بر کيفيت اينترنت سيار اپراتورهاي تلفن همراه به کمک مدليابي معادلات ساختاري تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله رتبه بندي و ازيابي عوامل مؤثر بر کيفيت اينترنت سيار اپراتورهاي تلفن همراه به کمک مدليابي معادلات ساختاري تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله رتبه بندي و ازيابي عوامل مؤثر بر کيفيت اينترنت سيار اپراتورهاي تلفن همراه به کمک مدليابي معادلات ساختاري تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله رتبه بندي و ازيابي عوامل مؤثر بر کيفيت اينترنت سيار اپراتورهاي تلفن همراه به کمک مدليابي معادلات ساختاري تحت pdf :

سال انتشار: 1391

محل انتشار: همایش ملی علوم و مهندسی کامپیوتر

تعداد صفحات: 9

چکیده:

این مقاله با هدف رتبه بندی و ارزیابی عوامل مؤثر بر کیفیت اینترنت سیار اپراتورهای تلفن همراه، پس از مرور ادبیات موضوعی تحقیق، با مرور تحقیقات پیشین، به جمع آوری عوامل مؤثر بر کیفیت اینترنت سیار می پردازد. عوامل در نظر گرفته شده شامل ارزش، دسترس پذیری، اتصال پذیری، پایداری شبکه، سرعت دانلود و انتقال اطلاعات، تسهیلات ملموس و قابلیت اطیمنان می باشد. پس از طراحی پرسشنامه، پرسشنامه تأئید شده توسط 390 نفر از کاربران همراه اول و ایرانسل تکمیل شد. تجزیه و تحلیل های آماری به کمک مدلیابی معادلات ساختاری توسط نرم افزار Amos نشان داد، بین کلیه عوامل در نظر گرفته شده و کیفیت اینترنت سیار ارتباط معناداری وجود دارد و دو ع امل ارزش و قابلیت اطیمنان با بالاترین ضریب تأثیر، تأثیر گذارترین عوامل کیفیت اینترنت سیار محسوب می شوند. نتایج حاصل از آزمون فریدمن نشان داد، بیشترین میزان رضایتمندی مروبط به عامل تسهیلات ملموس و کمترین میزان رضایتمندی مربوط به عامل سرعت دانلود و انتقال اطلاعات است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *