خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
وسترن یونیون
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
دانلود تحليل تناسب اراضي گردشگري در شهرستان سنندج با استفاده از مدل بولين، AHP و SAW در محيط سيستم ا

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحليل تناسب اراضي گردشگري در شهرستان سنندج با استفاده از مدل بولين، AHP و SAW در محيط سيستم اطلاعات جغرافيايي (GIS) تحت pdf دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحليل تناسب اراضي گردشگري در شهرستان سنندج با استفاده از مدل بولين، AHP و SAW در محيط سيستم اطلاعات جغرافيايي (GIS) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحليل تناسب اراضي گردشگري در شهرستان سنندج با استفاده از مدل بولين، AHP و SAW در محيط سيستم اطلاعات جغرافيايي (GIS) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحليل تناسب اراضي گردشگري در شهرستان سنندج با استفاده از مدل بولين، AHP و SAW در محيط سيستم اطلاعات جغرافيايي (GIS) تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي علوم جغرافيايي

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

اکوتوریسم به عنوان پایدارترین نوع طبیعت گردی، حرکت جدیدی است که درسطح دنیا آغاز شده است . کشور ایران به دلیل دارا بودن پتانسیل و قابلیتهای چشمگیر از نظر تنوع زیستی توانایی بسدیاری برای رونق دادن به صنعت اکوتوریسم دارد . بررسى جغرافیائى طبیعى ایران و نیز امکان سنجى هر کدام از جاذبه ها اکوتوریسدتى قابل سرمایه گذاری در کشور ما بیانگر آن است که اکوتوریسم در ایران یک منبع اقتصاد کم نظیر خاص بسیار مستعد و البته رها شده به حال خود است. در بسیاری از موارد انتخاب محل پارک های جنگلی مبتنی بر اصول و ضوابط و معیارهای فنی و علمی نبوده ،بلکه تنها سلایق شخصی و مدیریتی گذرا ملاک انتخاب بوده است و لذا این مسائل مشکلات زیادی را به وجود آورده اند و بسیاری از مکان های مناسب به علت عدم اجرای ظوابط و ملاک های اصولی مورد شناسایی قرار نگرفته اند هدف کلی این پژوهش بیان توانمندی های اکوتوریستی شهرستان سنندج است که در گردشگری به علت موقعیت خاص خود مورد توجه است . روش تحقیق توصیفی - تحلیلی و تحلیلها به کمک نقشه های ترسیمی توسط ARCGIS صورت گرفته است است وبرای تحلیل بهتر از دو روش وزنی تحلیل سلسله مراتبی (AHP) و منطقی (BOOLEAN) استفاده شده است .


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *