خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
home theater in Los Angeles
فلنج
Barabas Ropa de hombre
دانلود مقاله ليزر گاز کربنيک تپي عرضي فشار آتمسفري با نرخ تکرار بالا و پيش يونش همزمان جرقه و کرونا

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ليزر گاز کربنيک تپي عرضي فشار آتمسفري با نرخ تکرار بالا و پيش يونش همزمان جرقه و کرونا تحت pdf دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ليزر گاز کربنيک تپي عرضي فشار آتمسفري با نرخ تکرار بالا و پيش يونش همزمان جرقه و کرونا تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ليزر گاز کربنيک تپي عرضي فشار آتمسفري با نرخ تکرار بالا و پيش يونش همزمان جرقه و کرونا تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ليزر گاز کربنيک تپي عرضي فشار آتمسفري با نرخ تکرار بالا و پيش يونش همزمان جرقه و کرونا تحت pdf :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: کنفرانس فیزیک ایران 1385

تعداد صفحات: 4

چکیده:

در این مقاله طراحی و مشخصات کارکرد یک دستگاه لیزرگاز کربنیک پالسی عرضی فشار آتمسفری تکرار بالا با پیش یونش فرابنقش و با استفاده از گازهای صنعتی ارزان قیمت با خلوص معمولی گزارش می شود. آرایه جدیدی از ترکیب جرقه و کرونا مناسب برای عملکرد با عمر زیاد در تکرار بالاو بهره مناسب بعنوان منبع پیش یونش کننده معرفی می گردد. عملکرد در بسته با تکرار زیاد با توان 17 وات در تکرار 50 هرتز و با توان 37 وات در تکرار 126 هرتز بدست آمده است. بالاترین مقادیر بدست امده عبارتند از ، بهره 5/1درصد، نرخ تکرار 150 هرتز ، انرژی در هر پالس 450 میلی ژول، قله توان 4 مگاوات ، و نرخ کاهش انرژی در حالت در بسته 25 میکروژول ، تپ تا تپ بعدی ثبت شده است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *