خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
وسترن یونیون
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
دانلود بررسي تأثير شاخصهاي تعهد سازماني بر عملکرد شغلي در صنعت بانکداري مطالعه موردي در شعب منتخب با

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي تأثير شاخصهاي تعهد سازماني بر عملکرد شغلي در صنعت بانکداري مطالعه موردي در شعب منتخب بانکهاي کرمانشاه تحت pdf دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي تأثير شاخصهاي تعهد سازماني بر عملکرد شغلي در صنعت بانکداري مطالعه موردي در شعب منتخب بانکهاي کرمانشاه تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود بررسي تأثير شاخصهاي تعهد سازماني بر عملکرد شغلي در صنعت بانکداري مطالعه موردي در شعب منتخب بانکهاي کرمانشاه تحت pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي تأثير شاخصهاي تعهد سازماني بر عملکرد شغلي در صنعت بانکداري مطالعه موردي در شعب منتخب بانکهاي کرمانشاه تحت pdf :


نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

هدف از انجام تحقیق بررسی رابطه بین تعهد سازمانی با عملکرد کارکنان شعب منتخب بانکهای شهر کرمانشاه بود. روش تحقیق توصیفی از نوع همبستگی در نظر گرفتهشده است. جامعه آماری کلیه کارکنان شعب بانکهای شهر کرمانشاه بودند که بر اساس جدولمورگان و بهصورت تصادفی 321 نفر بهعنوان نمونه انتخاب شدند. جهت جمعآوری دادهها از پرسشنامه استفاده گردید و دادهها با استفاده از همبستگی و رگرسیون مورد تحلیل قرار گرفتند. نتایج نشان داد بین تعهد سازمانی با عملکرد سازمانی کارکنان رابطه مثبت و معناداری وجود دارد. همچنین بین تمامی مؤلفههای تعهد سازمانی با عملکرد کارکنان رابطه مثبت و معنیداری حاصل شد. نتایج تحلیل رگرسیون نشان داد که تمامی ابعاد تعهد عاطفی بر عملکرد کارکنان تأثیر دارند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *