خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
وسترن یونیون
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
دانلود در مدار قرار گرفتن نيروگاه ها با فازي سازي ، با استفاده از روش PSO و يکپارچه سازي مزارع بادي

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود در مدار قرار گرفتن نيروگاه ها با فازي سازي ، با استفاده از روش PSO و يکپارچه سازي مزارع بادي در مقياس بزرگ تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود در مدار قرار گرفتن نيروگاه ها با فازي سازي ، با استفاده از روش PSO و يکپارچه سازي مزارع بادي در مقياس بزرگ تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود در مدار قرار گرفتن نيروگاه ها با فازي سازي ، با استفاده از روش PSO و يکپارچه سازي مزارع بادي در مقياس بزرگ تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود در مدار قرار گرفتن نيروگاه ها با فازي سازي ، با استفاده از روش PSO و يکپارچه سازي مزارع بادي در مقياس بزرگ تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنگره مشترک سيستم هاي فازي و هوشمند ايران (پانزدهمين کنفرانس سيستم هاي فازي و سيزدهمين کنفرانس سيستم هاي هوشمند)

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

این مقاله روش جدیدی برای در مدار قرار گرفتن نیروگاه ها، جایی که توان بادی مقیاس بزرگ وجود دارد و همچنین سرعت باد هم مشخصه فازی دارد، با استفاده از روش PSO ، ارائه می دهد. در این روش، قیودی مانند رزرو سیستم، داشتن بار متعادل و دسترس پذیری توان بادی تحقق بخشیده شده اند. مدلسازی مناسب این قیود یک مسئله مهم در برنامه ریزی سیستم قدرت است. این قیود در ذاتشان فازی اند. در این مقاله، روشی مبتنی بر بهینه سازی فازی بسط داده شده تا مسئله UC سیستم قدرت را با فازی سازی یک تابع هدف و قیود آن حل کند. این فازی سازی ابتدا به یک دستور crisp تبدیل (برگردان فازی) و سپس توسط PSO حل می شود. این روش برای در مدار قرار گرفتن سیستم مورد آزمایش 11 واحدی بکار رفته است و نتایج حاصل از PSO با نتایج روش های متداول عددی مانند MINLP مقایسه شده اند. نتایج آزمایش های عددی نشان می دهد که با استفاده از این روش ، بهینه ترین زمان بندی بدست می آید. همچنین این روش تعادلی بین هزینه ها و برآورده شدن قیود، فراهم می کند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *