خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
خرید یخچال ال جی
Window repair
فلنج
دانلود بررسي ميزان اهميت و اولويت بندي ابعاد فرهنگ سازماني از ديدگاه کارکنان(مورد مطالعه:دانشگاه آزا

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي ميزان اهميت و اولويت بندي ابعاد فرهنگ سازماني از ديدگاه کارکنان(مورد مطالعه:دانشگاه آزاد اسلامي واحد چالوس) تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي ميزان اهميت و اولويت بندي ابعاد فرهنگ سازماني از ديدگاه کارکنان(مورد مطالعه:دانشگاه آزاد اسلامي واحد چالوس) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بررسي ميزان اهميت و اولويت بندي ابعاد فرهنگ سازماني از ديدگاه کارکنان(مورد مطالعه:دانشگاه آزاد اسلامي واحد چالوس) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي ميزان اهميت و اولويت بندي ابعاد فرهنگ سازماني از ديدگاه کارکنان(مورد مطالعه:دانشگاه آزاد اسلامي واحد چالوس) تحت pdf :


سال انتشار : 1392

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي حماسه سياسي (با رويکردي بر تحولات خاورميانه) و حماسه اقتصادي (با رويکردي بر مديريت و حسابداري)

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

هدف این پژوهش بررسی میزان اهمیت و اولویت بندی ابعاد فرهنگ سازمانی از دیدگاه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس می باشد. پژوهش حاضر بر اساس نحوه گردآوری اطلاعات، تحقیق توصیفی از نوع پیمایشی می باشد. جامعه آماری پژوهش شامل کلیه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس به تعداد 300 نفر و نمونه پژوهش 169 نفر از این جامعه بوده که به روش نمونه گیری تصادفی ساده با استفاده از جدول کرجسی و مورگان به عنوان نمونه انتخاب دند. ابزار گردآوری داده ها شامل پرسشنامه ی استاندارد فرهنگ سازمانی دنیسون می باشد. ضریب آلفای کرونباخ پرسشنامه مذکور 0/899 محاسبه گردید که از پایایی برخوردار بوده است. از آزمون T و آزمون فریدمن توسط نرم افزار SPSS جهت بررسی اهمیت و اولویت بندی ابعاد فرهنگ سازمانی استفاده گردید. یافته ها نشان داد که از بین ابعاد فرهنگ سازمانی (درگیر شدن در کار، سازگاری، انطباق پذیری و رسالت)، بعد سازگاری بالاترین امتیاز و اهمیت و بعد درگیر شدن در کار پایین ترین امتیاز و اهمیت را از دیدگاه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس دارند و به طور کلی تمامی ابعاد در سطح مطلوبی قرار دارند. از نظر اولویت بندی بعد سازگاری، رسالت، انطباق پذیری و درگیر شدن در کار به ترتیب رتبه های اول تا چهارم را کسب نمودند. نتیجه گیری می شود که ابعاد فرهنگ سازمانی در هر سازمانی دارای اهمیت متفاوتی می باشند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *