خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود بهبود آشکارسازي تصاوير فراطيفي با استفاده از آشکارساز کسينوس انطباقي و کاهش وابستگي طيفي و نو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بهبود آشکارسازي تصاوير فراطيفي با استفاده از آشکارساز کسينوس انطباقي و کاهش وابستگي طيفي و نويز باندها تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بهبود آشکارسازي تصاوير فراطيفي با استفاده از آشکارساز کسينوس انطباقي و کاهش وابستگي طيفي و نويز باندها تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بهبود آشکارسازي تصاوير فراطيفي با استفاده از آشکارساز کسينوس انطباقي و کاهش وابستگي طيفي و نويز باندها تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بهبود آشکارسازي تصاوير فراطيفي با استفاده از آشکارساز کسينوس انطباقي و کاهش وابستگي طيفي و نويز باندها تحت pdf :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي دستاوردهاي نوين پژوهشي در مهندسي برق و کامپيوتر

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

همه پدیده ها و اشیاء مختلف بر روی سطح زمین، حاوی اطلاعات طیفی منحصر به فردی هستند. با بهره گیری ازداده های فراطیفی که توانایی ثبت اطلاعات طیفی بسیار دقیقی را دارند، میتوان مواد و اهداف مختلف را با دقت بالاتری ازیکدیگر متمایز نمود و آنها را شناسایی کرد. اما به دلیل حجم بالای اطلاعات ثبت شده، وجود نویز و وابستگی طیفی زیادبین باندهای تصویر، پردازش این تصاویر با پیچیدگی هایی مواجه است. در این مقاله به منظور بهبود آشکارسازی، آشکارسازکسینوس انطباقی و راهبرد کاهش نویز و وابستگی طیفی بین باندها با استفاده از تبدیل MNF ، به کار گرفته شده است.برای مقایسه و ارزیابی نتایج، ابتدا شش الگوریتم آشکارسازی اندازه گیری زاویه طیفی (SAM) ، اندازه گیری میزان شباهتطیفی (SCS) ، فاصله ماهالانوبیس مبتنی بر کورولیشن (RMD) ، کمینه سازی مقید انرژی (CEM) ، فیلتر انطباقی (MF)و آشکارساز کسینوس انطباقی (ACE) بر روی داده اولیه پیاده سازی شده، سپس روش های بهبود آشکارسازی بر رویتصویر، اعمال می گردد. به منظور ارزیابی عملکرد الگوریتم های مختلف و مقایسه نتایج حاصل از آنها ابتدا ماتریس خطایتصویر را با استفاده از نقشه واقعیت زمینی تعیین نموده و با استفاده از المان های مربوط به آن، ضریب کاپا برای هرالگوریتم محاسبه می شود. نتایج آزمون های انجام شده، بهبود ضریب کاپا به میزان 9 درصد را نشان می دهد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *