خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله ايجاد سيستمي براي پردازش نقشه هاي عنواني مبتني بر يک مدل دادهاي رابطه اي تحت pdf

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ايجاد سيستمي براي پردازش نقشه هاي عنواني مبتني بر يک مدل دادهاي رابطه اي تحت pdf دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ايجاد سيستمي براي پردازش نقشه هاي عنواني مبتني بر يک مدل دادهاي رابطه اي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ايجاد سيستمي براي پردازش نقشه هاي عنواني مبتني بر يک مدل دادهاي رابطه اي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ايجاد سيستمي براي پردازش نقشه هاي عنواني مبتني بر يک مدل دادهاي رابطه اي تحت pdf :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: سیزدهمین کنفرانس سالانه انجمن کامپیوتر ایران

تعداد صفحات: 6

چکیده:

در این مقاله ابتدا نقشه های عنوانی به عنوان یکی از روشهای متداول در سازماندهی اطلاعات و بازنمایی دانش معرفی می شوند. سپس با معرفی زبان مدلسازی،UML قابلیتهای آن برای توصیف ایننقشه ها مورد بررسی قرار گرفته و الگویی برای توصیف آنها توسط این زبان ارائه می شود. با نگاشت الگوی به دست آمده در زبان UMLبهیک مدل رابطه ای، پایگاه داده های رابطه ای برای ذخیره سازی دانش بازنمایی شده توسط نقشه های عنوانی ایجاد می شود تا امکان جستجو و پرسش مفهومی از این پایگاه با ترجمه سوالات به زبانSQL فراهمشود. بدین منظور ابزاری با عنوان پردازشگر نقشه های عنوانی طراحی و پیاده سازی شده است که کاربران به وسیله آن می توانند نسبت به ترسیم نقشه های عنوانی، ذخیره و بازیابی این نقشه ها و پرس و جوی مفهومی از آنها اقدام کنند.
بدین ترتیب با توجه به وجود فناوری و ابزارهای پیشرفته ای که برای سیستمهای مدیریت پایگاه داده های رابطه ای وجود دارند می توانبدون نیاز به ایجاد ابزارهای جدید، پایگاه دانش نقشه های عنوانی را در قالب آنها ذخیره سازی کرده و از امکانات متنوع موجود برای بازنمایی، ذخیره سازی، پردازش و نهایتا مدیریت دانش نهفته در این نقشه ها استفاده کرد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *