خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله پيش بيني خردايش سنگ حاصل از آتشباري با استفاده از شبکه عصبي مصنوعي مطالعه موردي: معدن

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله پيش بيني خردايش سنگ حاصل از آتشباري با استفاده از شبکه عصبي مصنوعي مطالعه موردي: معدن باغک، سنگان خواف تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله پيش بيني خردايش سنگ حاصل از آتشباري با استفاده از شبکه عصبي مصنوعي مطالعه موردي: معدن باغک، سنگان خواف تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله پيش بيني خردايش سنگ حاصل از آتشباري با استفاده از شبکه عصبي مصنوعي مطالعه موردي: معدن باغک، سنگان خواف تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله پيش بيني خردايش سنگ حاصل از آتشباري با استفاده از شبکه عصبي مصنوعي مطالعه موردي: معدن باغک، سنگان خواف تحت pdf :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: سومین کنفرانس معادن روباز ایران
تعداد صفحات: 8
چکیده:
یکی از مهمترین اهداف عملیات آتشباری در معادن سطحی، خردایش بهینه سنگ است. به دلیل وجود خصوصیات متفاوتدر جبه هکارهای مختلف معدن سنگآهن در هر جبه هکار از الگوهای متفاوت چالزنی استفاده می شود. از این رو پیش بینیمیزان خردشدگی حاصل از انفجار، کمک شایانی در طراحی و اجرای الگوی انفجار خواهدکرد. در مقاله حاضر به وسیله یکیاز روشهای هوشمند، به نام شبکه های عصبی مصنوعی، خردایش حاصل از انفجار در معدن باغک از معادن سنگ آهنسنگان خواف پیش بینی شده است. برای تشکیل شبکه عصبی مصنوعی از میان شبکه های مختلف ساخته شده، یک شبکه با الگوریتم آموزش Levenberg-Marquardt backpropagation ، با یک لایه ورودی با 8پارامتر، یک لایه پنهان با 10 نرون و یک لایه خروجی با یک پارامتر خروجی به عنوان شبکه مطلوب انتخاب شد. پارامترهای ورودی شبکه بارسنگ، فاصلهردیفی چال ها، ارتفاع پله، خرج ویژه، گل گذاری، چگالی، قطرچال، مقاومت تراکمی تک محوره سنگ می باشند و متوسطابعاد سنگ حاصل از خردایش به عنوان پارامتر خروجی درنظر گرفته شد. 50 سری داده که از معدن باغک سنگان خوافتهیه شده است (34 سری آن برای آموزش و 16 سری آن برای آزمایش و اعتبار سنجی) استفاده می شود. در نهایتمیانگین مربعات خطا و ضریب همبستگی برای شبکه منتخب، برای داده های آموزش، آزمون و کل داده ها به ترتیب برابر 9/3، 8/4، 46 و 0/96، 0/95، 0/99 بدست آمد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *