خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
home theater in Los Angeles
فلنج
Barabas Ropa de hombre
دانلود تغييرات اقليمي، تأثيرات و چالش هاي آن در کره زمين مطالعه موردي؛ گرد و غبارهاي غرب و جنوب غرب

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تغييرات اقليمي، تأثيرات و چالش هاي آن در کره زمين مطالعه موردي؛ گرد و غبارهاي غرب و جنوب غرب ايران، شمال غرب ايران، قطب شمال، استان خوزستان تحت pdf دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تغييرات اقليمي، تأثيرات و چالش هاي آن در کره زمين مطالعه موردي؛ گرد و غبارهاي غرب و جنوب غرب ايران، شمال غرب ايران، قطب شمال، استان خوزستان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تغييرات اقليمي، تأثيرات و چالش هاي آن در کره زمين مطالعه موردي؛ گرد و غبارهاي غرب و جنوب غرب ايران، شمال غرب ايران، قطب شمال، استان خوزستان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تغييرات اقليمي، تأثيرات و چالش هاي آن در کره زمين مطالعه موردي؛ گرد و غبارهاي غرب و جنوب غرب ايران، شمال غرب ايران، قطب شمال، استان خوزستان تحت pdf :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي مخاطرات طبيعي و بحران هاي زيست محيطي ايران، راهکارها و چالش ها

تعداد صفحات : 21

چکیده مقاله:

اهداف:. از آنجا که تغییرات اقلیم تأثیر بسزایی برروی کره زمین دارد، شناسایی پارامترهای اقلیمی مؤثر بر این پدیده ضروری است. تغییرات اقلیمی یکی از مهمترین مسائلی است که از اواخر قرن بیستم ذهن اندیشمندان را به خود مشغولکرده است. به گونه ای که تغییرات اقلیمی یکی از مهمترین چالش های قرن کنونی است. روش ها: بر این اساس، تحقیق حاضر با بررسی های اسنادی و میدانی و نیز، روش شناسی توصیفی- تحلیلی است، این تحقیق از نوع توصیفی-تحلیلی است که از طریق بررسی منابع مکتوب و جستجوی رایانه ای، مقالات علمی، در پیشینه نگاشته های مرتبط با موضوع تهیه و تنظیم گردیده است. اطلاعات و آمار مورد نیاز جهت انجام تحقیق با استفاده از روشکتابخانه ای و اینترنتی گردآوری شده است و تحلیل مطالب نیز به روش کیفی می باشد. یافته ها: تغییرات اقلیمی پیامدهای ژئوپلیتیکی مهمی را به دنبال دارند. در دهه گذشته مهمترین تغییر اقلیمی گرمشدن کره زمین بوده است. با گرم شدن کره زمین یکی از مناطقی که اهمیت آن افزایش یافته، قطب شمال است. قطبشمال در طول چند دهه گذشته حدود دو برابر بیشتر از بقیه جهان گرم تر شده است و پیش بینی می شود در اواخر دهه 0202 این منطقه عاری از یخ گردد. نتیجه گیری: تغییرات اقلیمی به یکی از مهمترین مسائلی تبدیل شده که از اواخر قرن بیستم ذهن اندیشمندان را بهخود مشغول کرده است و یکی از بزرگترین چالش های پیش روی جهان امروز به شمار می رود که در اثر عوامل طبیعیو انسانی به ویژه انتشار گازهای گلخانه ای به وسیله انسان در حال رخ دادن است. در این بین مهمترین تغییر اقلیمی گرم شدن کره زمین می باشد که منجر به ذوب شدن یخ ها و حرکت آن به سمت دریا و در نتیجه بالا آمدن سطح دریاهامی شود. با بالا آمدن سطح دریاها و ذوب شدن یخ ها در مناطق پوشیده از یخ ضمن اینکه بسیاری از خشکی ها زیر آب می روند، بلکه منجر به تغییر خط ساحلی و تغییر در قلمروها و مناطق دریایی کشورهای ساحلی می شود که این امر چالش های ژئوپلیتیکی را پدید می آورد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *