خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
home theater in Los Angeles
فلنج
Barabas Ropa de hombre
دانلود مقاله يافتن توزيع تنش قائم در زير مرکز بارگذاري دايره اي با استفاده از تابع تنش ايري جديد و

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله يافتن توزيع تنش قائم در زير مرکز بارگذاري دايره اي با استفاده از تابع تنش ايري جديد و مقايسه آن با توزيع تنش بوسينسک و وسترگارد تحت pdf دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله يافتن توزيع تنش قائم در زير مرکز بارگذاري دايره اي با استفاده از تابع تنش ايري جديد و مقايسه آن با توزيع تنش بوسينسک و وسترگارد تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله يافتن توزيع تنش قائم در زير مرکز بارگذاري دايره اي با استفاده از تابع تنش ايري جديد و مقايسه آن با توزيع تنش بوسينسک و وسترگارد تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله يافتن توزيع تنش قائم در زير مرکز بارگذاري دايره اي با استفاده از تابع تنش ايري جديد و مقايسه آن با توزيع تنش بوسينسک و وسترگارد تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی مکانیک خاک و مهندسی پی
تعداد صفحات: 7
چکیده:
تخمین تنش در یک توده خاک، در یک نقطه و عمق خاص، یکی از مسائل عمده و اساسی در تحلیل ژئوتکنیکی میباشد. برای تخمین توزیع تنش در خاک فرض میکنیم که خاک ایزوتروپ باشد، هرچند در حالت معمول خاک کاملا ایزوتروپ نیست. یکی از راههای یافتن تنش در زیر پی در وضعیت کرنش مسطح در توده خاکی الاستیک، استفاده از تابع تنش ایری است. در این روش با استفاده از یک تابع پتانسیل انرژی کرنش، و اعمال شرایط حدی و سازگاری، تابعبی تقریبی برای توزیع تنش در خاک بدست میآید. کلید اساسی در این روش حدس تابع پتانسیل با توجه به شرایط هندسی و توزیع انرژی میباشد. ما در این مقاله با در نظر گرفتن این فرضیات که خاک الاستیک، همگن و آنیزوتروپ است و به کمک روابط انتگرال گیری به حل تحلیلی توزیع تنش در زیر مرکز بارگذاری دایرهای با بار یکنواخت با استفاده از تابع تنش ایری میپردازیم. در ابتدا توزیع تنش حاصل از اعمال یک بار متمرکز را در خاک بدست میآوریم و در نهایت توزیع تنش در زیر مرکز بارگذاری دایره ای با بار یکنواخت را با استفاده از تابع تنش ایری بدست میآوریم مساله مهم در این مقاله در نظر گرفتن یک پارامتر اصلی به نام پارامتر آنیزوتروپ میباشد که باعث تغییراتی در معادله توزیع تنش در خاک میگردد. در نهایت نمودار حاصل از معادله را با دو روش بوسینسک و وسترگارد مقایسه میکنیم.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *