خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
مرکز مقالات پیامبر اکرم (ص)
تاريخ : 11 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق سنگ شناسي يا پترولوژي تحت pdf دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق سنگ شناسي يا پترولوژي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق سنگ شناسي يا پترولوژي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق سنگ شناسي يا پترولوژي تحت pdf :

واژه Petrology به معنای سنگ شناسی در سال 1811 توسط پینکر تون ابداع و به کار برده شد. این نام از کلمات یونانی petra به معنی سنگ و logos به معنی بحث کردن مشتق گردیده است. سنگ عبارت از یک جسم طبیعی است که از یک کانی یا مجموعه ای از چند کانی تشکیل شده است و سنگ شناسی به معنای اعم قسمتی از علم زمین شناسی است که در آن راجع به طرز تشکیل ، منشا و همچنین توصیف و طبقه بندی و ترکیب سنگها صحبت می شود.

سنگ شناسی توصیفی قسمتی از سنگ شناسی است که در آن راجع به ترکیب ، مشخصات و طبقه بندی سنگها صحبت می شود. در سنگ شناسی توصیفی بسته به دقت مورد نظر از چشم غیر مسلح یا حداکثر با ذره بین دستی ، میکروسکوپ ، تجزیه شیمیایی ، دیفراکسیون اشعه ایکس و ... استفاده به عمل می‌آید.سه خانواده سنگ
زمین شناسان ، بر پایه مشاهدات انجام شده ، سنگهای زمین را از نظر منشا به سه گروه اصلی تقسیم کرده اند که عبارتند از :

• سنگهای آذرین
• سنگهای رسوبی
• سنگهای دگرگونی
سنگهای حد واسط
• سنگهای آذر آواری و توفها : این سنگها ، جزو سنگهایی هستند که از نظر ماده اولیه جز سنگهای آذرین و از نظر محل و طرز تشکیل جز سنگهای رسوبی هستند.
• میگماتیت‌ها : میگماتیت‌ها در زبان یونانی به معنی اختلاط است و عبارت از سنگی مرکب و ناهمگن که قسمتی از آن رنگ روشن و ظاهر گرانیتی داشته و قسمت دیگر از نوع گنیسی و از کانیهای تیره تشکیل شده است. این سنگ حد واسط سنگهای آذرین و دگرگونی است.
• گرانیت آناتکسی : این گرانیتها منشا رسوبی دارند و معمولا رسهای شیستی سرشار از کوارتز ، گریواک و آرکوز مولد این گرانیت می‌باشند. اگر این سنگهای رسوبی تحت تاثیر دگرگونی ناحیه‌ای شدید قرار گیرند ، بخشی از این سنگها ذوب شده و ماده حاصل از ذوب در فرآیندهای سنگ‌زایی مجدد یعنی تولید ماگمای پالین ژنتیک یا گرانیت‌هایی که از ذوب رسوبات به وجود می آیند ، شرکت می‌کند.
• در سنگهای رسوبی در اثر دیاژنز تغییراتی صورت می‌گیرد که در این صورت نه می‌توان این سنگها را سنگهای رسوبی اولیه دانست و نه می‌توان آنها را جزو سنگهای دگرگونی طبقه بندی کرد.

سنگ شناسی آذرین

• شه لغوی
• دید کلی
• تاریخچه و سیر تحولی
• انواع سنگهای آذرین
• انواع سنگهای آذرین از نظر رنگ


ریشه لغوی
سنگهای آذرین ، Igneous rocks نام خود را از واژه Ignis گرفته‌اند که در لاتین به معنای 'آتش' است.

دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 11 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق تخصيص بهينه منابع در آموزش و پرورش کشورهاي در حال توسعه تحت pdf دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق تخصيص بهينه منابع در آموزش و پرورش کشورهاي در حال توسعه تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق تخصيص بهينه منابع در آموزش و پرورش کشورهاي در حال توسعه تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق تخصيص بهينه منابع در آموزش و پرورش کشورهاي در حال توسعه تحت pdf :

بخشی از فهرست دانلود تحقيق تخصيص بهينه منابع در آموزش و پرورش کشورهاي در حال توسعه تحت pdf

چکیده
مقدمه
پیشینه

بخش اول: مشکلات کیفی و کمی آموزش و پرورش ایران در قرن 21
- بودجه آموزش و پرورش ایران
- کلاسهای مخروبه و آمو زشگاه ها و فاصله50/ تا حد مطلوب
- محرومیت از تحصیل ترک تحصیل و میزان مردودی
- وضعیت نیروی انسانی در مدارس
- وضعیت تغذیه دانش آموزان

بخش دوم: نیازها ،چالشها وفرصتها
- شرایط ورویکرد های متفاوت
- چالش ها و فر صت های تقاضای اجتماعی آموزش عالی در ایران

نتیجه

منابع و ماخذ

آموزش و پرورش برای دستیابی به هدف نهایی اش که همان احیای مدرسه زندگی است، طرحی را به دولت ارائه کرده که در حال بررسی است.
در توضیح باید افزود: فردی که از مدرسه زندگی خارج می شود طبق برنامه ریزی هایی که باید صورت بگیرد فردی توانا از لحاظ علمی و حرفه ای، امیدوار و توانمند در زندگی، خلاق، متدین و کارآفرین و درنهایت شهروند نمونه خواهد شد.
دو راهکار عمده برای این منظور درنظر گرفته شده نخست مناسب سازی و بهینه سازی فضاهای آموزشی که در آن به دنبال بسط و گسترش امکانات و فضای آموزشی، به روز کردن آنها و نیز حفظ و مقاوم سازی امکاناتی هستیم که در اختیار هست در مرحله بعد که از اهمیت ویژه ای برخوردار است، باید سعی خواهیم کرد تا به عوامل تشکیل دهنده نظام آموزشی که همان فرهنگیان و معلمان هستند پرداخته شود.
محدث درباره چگونگی رسیدن به این هدف، گفت: ما طرحی با عنوان طرح استفاده تمام وقت پیشنهاد شده که بر مبنای آن سعی در رضایتمندی شغلی و بالا بردن توانایی های علمی معلمان شده است، که در این باره با دانشگاه پیام نور توافقنامه هایی صورت گرفته است.
پیشنهاد شده برای مدارس دوره های راهنمایی و دبیرستان، معلمانی با مدارک کارشناسی ارشد و مدیران با تحصیلات بالا به کار گرفته شوند، تأمین این نیروها و جذب آنها از سوی آموزش و پرورش از سوی دو مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم و شهید رجایی که زیرنظر این وزارتخانه است انجام می شود و برای رضایتمندی شغلی این دسته از معلمان و مدیران با تحصیلات بالا یکسری فوق العاده خاص محسوس درنظر گرفته شده است.
معاون برنامه ریزی آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: تمامی این قبیل اقدام ها برای رسیدن به هدف احیای مدرسه ای صورت می پذیرد که در آن معلمان دیگر دغدغه کمبودهای مالی و یا فشارهای زندگی را نخواهند داشت، بنابراین می توانند با کیفیتی بهتر به آموزش بپردازند که متعاقب آن دانش آموزان جذب محیط مدرسه می شوند.
کسری بودجه در آموزش و پرورش ما را تأیید می کنم، ما بیش از میلیارد تومان کسری بودجه دارد و راهکار حل این مسأله این است که دولت اگر بدهی های گذشته خود را که از سال های گذشته به فرهنگیان و معلمان پرداخت نشده و مربوط به درصد عوارض آموزشی است و به وزارت آموزش و پرورش تعلق دارد، به این وزارتخانه بپردازد، ما بیش از رقم کسری مورد نظر به دست خواهیم آورد و حتی اگر درصد عوارض مربوط به سال را به آموزش و پرورش اختصاص دهند مبلغی نزدیک به یک هزار میلیارد تومان خواهد بود که بخش زیادی از کمبود های این وزارتخانه را در سال جبران می کند.
پیش بینی ها با اختصاص درصد عوارض سال تمامی کمبودهای مالی تأمین می شود.
در مقایسه نظام آموزش در کشورهای توسعه یافته با کشورمان می توان گفت: در کشوری مثل آلمان کارخانه ها و ارگان هایی که در تعامل مستقیم با نظام آموزش آن کشور برای جذب نیروهای تربیت شده از سوی آن نظام آموزشی مبالغی به گروه های آموزشی می پردازند و یا به عنوان نمونه در ژاپن در ابتدا تمامی امکانات به مدارس و معلمان اختصاص می یابد تا رمز موفقیت و پیشرفت این کشورها برمبنای بها دادن به نظام آموزش آنها تضمین شود.
و در آخر : مسئولان و ملت ما باید باور کنند که رسیدن به قله های افتخار و پیشرفت بدون توجه به نظام آموزش و پرورش ممکن نیست.

دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله پوشش دهي آلومينايدي سوپر آلياژ پايه نيکلGTDدر111 با روش گازي از طريق فرآيند نوين تک مرحله اي اکتيويته بالا تحت pdf دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله پوشش دهي آلومينايدي سوپر آلياژ پايه نيکلGTDدر111 با روش گازي از طريق فرآيند نوين تک مرحله اي اکتيويته بالا تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله پوشش دهي آلومينايدي سوپر آلياژ پايه نيکلGTDدر111 با روش گازي از طريق فرآيند نوين تک مرحله اي اکتيويته بالا تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله پوشش دهي آلومينايدي سوپر آلياژ پايه نيکلGTDدر111 با روش گازي از طريق فرآيند نوين تک مرحله اي اکتيويته بالا تحت pdf :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: دهمین کنگره سالانه انجمن مهندسین متالورژی ایران

تعداد صفحات: 14

چکیده:

در فرایند پوشش دهی آلومینایدی به روش گازی مخلوط های پودری تولید کننده مواد گازی به دو گروه اکتیویته بالا و اکتیویته پایین تقسیم بندی می شوند. به طور کلی پوشش دهی آلومینایدی اکتیویته پایین، درطی یک فرایند در دماهای بالاتر از 1000 درجه سانتی گراد انجام می شود، در حالیکه پوشش دهی آلومینایدی اکتیویته بالا، فرایندی دو مرحله ای است، به گونه ای که ابتدا در محدوده 800-700 درجه عملیات عملیات پوشش دهی و سپس در دماهای بالاتر از 1000 درجه عملیات نفوذی تکمیلی به منظور تشکیل فازهای مطلوب انجام می شود.در این پژوهش، پوشش آلومینایدی به روش گازی روی سوپرآلیاژ 111-GTD از طریق فرایند نوین تک مرحله ای اکتیویته بالا، ایجاد شده است. نتایج حاصل نشان می دهد که ترکیب ، ریزساختار و مکانیزم تشکیل پوشش ها ، با پوشش های ایجاد شده بوسیله فرایند اکتیویته پایین به روش سمانتاسیون جعبه ای تطابق دارد


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي رابطه بين سرمايه اجتماعي و کارآفريني سازماني (مطالعه اي موردي در سازمانهاي دولتي شهر کرمانشاه) تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي رابطه بين سرمايه اجتماعي و کارآفريني سازماني (مطالعه اي موردي در سازمانهاي دولتي شهر کرمانشاه) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي رابطه بين سرمايه اجتماعي و کارآفريني سازماني (مطالعه اي موردي در سازمانهاي دولتي شهر کرمانشاه) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي رابطه بين سرمايه اجتماعي و کارآفريني سازماني (مطالعه اي موردي در سازمانهاي دولتي شهر کرمانشاه) تحت pdf :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: دومین کنفرانس دانشجویی کارآفرینی کشور
تعداد صفحات: 9
چکیده:
هدف اصلی این پژوهش بررسی رابطه بین سرمایه اجتماعی و کارآفرینی سازمانی در سازمانهای دولتی شهر کرمانشاه می باشد. مواد و روشها: این پژوهش بر اساس روش پژ<هش از نوع توصیفی و از شاخه پیمایشی می باشد؛ ابزار جمع آوری اطلاعات پرسشنامه می باشد؛ به منظور سنجش سرمایه اجتماعی، پرسشنامه خبرگان سرمایه اجتماعی ملایی (1380) و برای سنجش کارآفرینی سازمانی از پرسشنامه 22 سوالی کارآفرینی رابینز و کولتر (1996) استفاده گردید است. پایانی پرسشنامه سرمایه اجتماعی 0/88 و پایانی پرسشنامه کارآفرینی سازمانی 0/79 به دست امد و چون آلفای کرونباخ هر دو پرسشنامه بیش از 0/7 می باشند بنابراین هر دو پرسشنامه از پایانی لازم برخوردار بودند. حجم جامعه آماری مورد نظر 978 نفر از کارکنان سازمان های دولتی شهر کرمانشاه می باشد. بر اساس روش نمونه گیری طبقه ای نسبتی از بین آنها 146 نفر به عنوان نمونه آماری انتخاب گردید. یافته های و نتیجه گیری: جهت تعیین نرمال بودن داده های بدست آمده از آزمون کولموگروف-اسمیرنوف استفاده شد و نتایج آزمون نرمال بودن داده ها را تایید کرد. فرضیات تحقیق با انجام آزمون همبستگی اسپیرمن، به بوته آزمون قرار داده شدند، نتایج حاکی از وجود رابطه مستقیم و مثبت بین سرمایه اجتماعی و کارآفرینی سازمانی است یعنی در جامعه مورد پژوهش هر چه سرمایه اجتماعی افزایش یابد؛ میل به کارآفرینی سازمانی نیز افزایش می یابد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي عوامل موثر جهت بهينه سازي مصرف آب و توليد پايدار در کشاورزي تحت pdf دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي عوامل موثر جهت بهينه سازي مصرف آب و توليد پايدار در کشاورزي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي عوامل موثر جهت بهينه سازي مصرف آب و توليد پايدار در کشاورزي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي عوامل موثر جهت بهينه سازي مصرف آب و توليد پايدار در کشاورزي تحت pdf :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: همایش ملی الگوهای توسعه پایدار در مدیریت آب

تعداد صفحات: 7

چکیده:

آب از دیرباز مهمترین عامل توسعه در جهان بوده است. انسان ها در دوران اولیه زندگی نزدیک رودخانه ها و منابع آب تجمع می کردند و به فعالیت های کشاورزی می پرداختند. 95 درصد منابع آبی غیر قابل استفاده برای کشاورزی بوده و مقدار بسیار محدودی از آن ها به طور مستقیم از سوی انسان مورد استفاده قرار گرفته است. در خاورمیانه و شمال آفریقا که از مناطق خشک جهان هستند، دسترسی به منابع آب شرب مشکل است. بانک جهانی با توجه به افزایش جمعیت و تغییرات آب وهوایی که انتظار می رود بارش ها به میزان 20 درصد تا سال 2050 کاهش یابد. بهره گیریاز روش های نوین کشاورزی و استفاده بهینه از آب، عامل حیاتی برای نیل به هدف تأمین غذای جمعیت در حال افزایش دنیا است.طبق برآورد فائو، در 30 سال آینده مردم جهان نیازمند 60 درصد غذای بیشتر خواهند بود. بخش قابل توجهی از این افزایش تولید، حاصل کشت متراکم که نیازمند آبیاری است، خواهند بود. با این توصیف، دسترسی و رقابت بر سر منابع آب یک چالش اساسی در سر راه بشر خواهد بود. از طرف دیگر در دهه های اخیر بروز تغییرات اقلیمی موجب افزایش گازهای گلخانه ای در جو زمین شده اند که از پیامدهای آن افزایش دما و تغییر در الگوی بارندگی است. بنابراین استفاده بهینه از آب برای تولید مواد غذایی، اصلاح شیوه تولید در بخش کشاورزی نخستین راه حل در زمینه ارتقای سطح بهره وری آب در مصارف کشاورزی است. با استفاده از روش های کشت چند کشتی (کشت مخلوط) بجای تک کشتی، بذرهای اصلاح شده، ارتقای کیفیت باروری خاک با استفاده از گیاهان خانواده بقولات در تناوب کشت که تثبیت ازت دارند، استفاده از گیاهانی که نیاز آبی کمتری دارند در الگوی کشت (گیاهان C4) اصلاح نژاد و استفاده از گیاهان شور پسند و آب های شور، و بهره گیری از سایر روش های کشاورزی می توان همزمان به افزایش تولید پایدار و استفاده بهینه از منابع آب در بخش کشاورزی دست یافت.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مفاهيم و اصولي براي معماري با الهام از راههاي برخورد طبيعت با سازه ،فرم ، کارکرد و وحدت اجزء و کل تحت pdf دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مفاهيم و اصولي براي معماري با الهام از راههاي برخورد طبيعت با سازه ،فرم ، کارکرد و وحدت اجزء و کل تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مفاهيم و اصولي براي معماري با الهام از راههاي برخورد طبيعت با سازه ،فرم ، کارکرد و وحدت اجزء و کل تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مفاهيم و اصولي براي معماري با الهام از راههاي برخورد طبيعت با سازه ،فرم ، کارکرد و وحدت اجزء و کل تحت pdf :


سال انتشار : 1392

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي معماري و شهرسازي اسلامي و ترسيم سيماي شهري پايدار با گذر از معماري ايراني-اسلامي و هويت گمشده آن

تعداد صفحات : 5

چکیده مقاله:

زبان طبیعت، زبان فطری ما انسانهاست. طبیعت مسکن اصلی و اولیه بوده است. انسان در میان گیاهان و حیوانات، زیر آسمان، روی زمین و نزدیک آب تکامل پیدا کرد و همه انسانها چنین میراثی را در ذهن و روح خود حمل می کنند، طبیعت اولین متنی بود که که انسان پیش از اختراع سایر علائم و نمادها آن را خوانده است. وقتی به معماری امروز ( بناها و شهرها ) نگاهی میکنیم با آشفتگی و نا هماهنگی اجزاء (بناها) و کل (مجموعه ها، محله ها، شهرها) روبرو هستیم ، همچنین احساسی از آرامش هم نداریم . ولی بلعکس در طبیعت همه چیز از جزئیات تا کلیات ، وحدت و پویا بودن و رشد و زیبایی و ... بدون هیچ مشکلی و با داشتن هماهنگی وکمپوزسیون و نظم و ریتم و ... بین اجزاء وکل با هم پیش میرود . از دیگر مشخصات طبیعت وموجودات زنده ، انعطاف پذیری و قابلیت تطابق با شرایط جدید محیط است. و اینها من را به عنوان یک معمار به این فکر وا داشته که موجودات زنده و طبیعت از چه قوانینی تبعیت میکنن؟ بررسی این مقاله نشان می دهد که بهره مندی از الگوهای طبیعی جهت نیل به اهداف عالی و مترقی و بدیع معماری امری اجتناب ناپذیر خواهد بود .هدف اینجانب در این مقاله پیدا کردن مفاهیم و اصولی برای معماری با الهام از راههای برخورد طبیعت با سازه ، فرم ، کارکرد و وحدت اجزء و کل و این ارتباط ساختاری و فیزیکی خواهد بود تا نظری و فلسفی.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 11 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تعيين شيب بهينه شيرواني هاي مسلح با ژئوگريد تحت pdf دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تعيين شيب بهينه شيرواني هاي مسلح با ژئوگريد تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تعيين شيب بهينه شيرواني هاي مسلح با ژئوگريد تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تعيين شيب بهينه شيرواني هاي مسلح با ژئوگريد تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي عمران، معماري و توسعه اقتصاد شهري

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

یکی از مهمترین اختراعات در زمینه مهندسی عمران جهت پایدار سازی سازه های خاکی، خاک مسلح شده است که با استفاده از یک سری المانها به عنوان مسلح کننده این امر محقق شده است و مکانیزم آن به این گونه است که نیروهای رانشی که در سازه های خاکی بوجود می آید ازطریق اصطکاک به مسلح کننده منتقل می شود و مسلح کننده با کششی که ایجاد می کند، باعث تعادل و مانع فروپاشی سازه خاکی می شود. دراین مقاله از ژئوگرید جهت مسلح سازی شیروانی با پی نواری واقع برآن استفاده شده است که صرفه اقتصادی مناسبی نسبت به سایر روشهای تسلیحدارد. این شیروانی توسط نرم افزار پلکسیس و با روش اجزا محدود مورد بررسی قرار می گیرد تا بهترین و بهینه ترین شیب از نظر اجرا و مقاومتدر برابر نیروهای خارجی بدست آید. نتایج نشان می دهند که شیب 45 درجه بهترین شیب مورد استفاده در شیروانی های مسلح خاکی می باشد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي و واسنجي روشهاي مختلف برآورد تبخير تعرق در سه نمونه اقليمي ايران تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي و واسنجي روشهاي مختلف برآورد تبخير تعرق در سه نمونه اقليمي ايران تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي و واسنجي روشهاي مختلف برآورد تبخير تعرق در سه نمونه اقليمي ايران تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي و واسنجي روشهاي مختلف برآورد تبخير تعرق در سه نمونه اقليمي ايران تحت pdf :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: نخستین کنفرانس پژوهشهای کاربردی منابع آب ایران

تعداد صفحات: 10

چکیده:

فرآیند تبخیر و تعرق یکی از اجزای اصلی چرخهی هیدرولوژیکی است که تخمین دقیق آن در مطالعات بیلان آبی،طراحی سیستمهای آبیاری و برنامهریزی و مدیریت منابع آب نقش بسزایی دارد. در این تحقیق با استفاده از آمار روزانه دادههای هواشناسی 3 ایستگاه سینوپتیک تهران، گرگان و کرمانشاه با شرایط اقلیمی متفاوت (به ترتیب خشک، مدیترانهای و نیمه خشک بر اساس روش دومارتن)، تبخیر و تعرق با 5 روش فائو پنمن-مانتیثEPM56 هارگریوز- گردید. سپس با مرجع قرار دادن روشEPM56 معادلات فوق برای هر 3 ایستگاه در دوره 1992 الی 2002 واسنجی و با استفاده از معیارهای آماریMBE و RMSE ،R2 معادلات تجربی مختلف مقایسه شد. پس از آن بهترین معادلهی واسنجی در دوره 2003 الی 2007 برای هر ایستگاه تعیین شد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله کاربرد نمودارهاي چاه پيمايي Sonic,Gammaدرray در تعيين افقهاي کليدي و ارزيابي پوش سنگ مخزن آسماري، ميدان نفتي پازنان تحت pdf دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله کاربرد نمودارهاي چاه پيمايي Sonic,Gammaدرray در تعيين افقهاي کليدي و ارزيابي پوش سنگ مخزن آسماري، ميدان نفتي پازنان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله کاربرد نمودارهاي چاه پيمايي Sonic,Gammaدرray در تعيين افقهاي کليدي و ارزيابي پوش سنگ مخزن آسماري، ميدان نفتي پازنان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله کاربرد نمودارهاي چاه پيمايي Sonic,Gammaدرray در تعيين افقهاي کليدي و ارزيابي پوش سنگ مخزن آسماري، ميدان نفتي پازنان تحت pdf :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: بیست و پنجمین گردهمایی علوم زمین

تعداد صفحات: 7

چکیده:

پوش سنگ مانع حرکت هیدروکربن بسمت بالا می شود و تشکیل نفتگیر می دهد مادستون سازنده عمده پوش سنگ مخزن آسماری میدان نفتی پازنان است این میدان در 150km جنوب شرق اهواز با ابعاد 60×6km می باشد. پوش سنگ میدان نفتی پازنان با استفاده از نمودارهای چاه نگاری Gamma و sonicو اطلاعات پتروگرافی بیش از 300 مقطع نازک و بررسی های SEM نمونه ها ی بررسی شده از 10 حلقه چاه مورد بررسی قرار گرفت.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تحليل روند وقوع طوفانهاي گردوغباري در نيمه غربي ايران ، پيامدها و خطرات زيست محيطي آنها مطالعه موردي استان ايلام تحت pdf دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تحليل روند وقوع طوفانهاي گردوغباري در نيمه غربي ايران ، پيامدها و خطرات زيست محيطي آنها مطالعه موردي استان ايلام تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تحليل روند وقوع طوفانهاي گردوغباري در نيمه غربي ايران ، پيامدها و خطرات زيست محيطي آنها مطالعه موردي استان ايلام تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تحليل روند وقوع طوفانهاي گردوغباري در نيمه غربي ايران ، پيامدها و خطرات زيست محيطي آنها مطالعه موردي استان ايلام تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی آسیب شناسی محیط زیست و آلودگی های شهری
تعداد صفحات: 12
چکیده:
گردوغبار یکی از پدیده های مخرب اقلیمی است که سالانه خسارات فراوانی را به محیط زیست ، جاده ها ، ساختمانها و هوای شهرها وارد می نماید. در سالهای اخیر فراوانی طوفانهای گردوغباری در حال افزایش می باشد ، طوفانهای گردوغباری رویمیزان بارندگیها تأثیر گذاشته و باعث خسارت عمده به منابع طبیعی و انسانی و محصولات کشاورزی می شود. بنابراین مطالعه – و بررسی دقیق آنها بسیار ضروری می باشد. هدف این مطالعه، بررسی روند طوفانهای گردوغباری در دوره ی آماری 4002-4000 ( در نیمه غربی ایران )مطالعه موردی استان ایلام می باشد. بدین منظور از آزمون من-کندال استفاده شده است. نتایجنشان داد که بیشترین فراوانی این طوفانها در شهرستان دهلران با 40 تا 000 روز و کمترین میزان آن در شهرستان دره شهر با 00 تا 080 روز در دوره ی مورد مطالعه می باشد، و تمامی ایستگاهها دارای روند صعودی طوفانهای گردوغباری در طی دوره یمورد مطالعه می باشند. و این روند در نیمه جنوبی استان از جمله در شهرستان دهلران بیشتر از سایر شهرستانهای شرقی وشمالی استان می باشد. علت این روند افزایشی در نیمه جنوبی استان مربوط به همکاریهای بین المللی هست که در سالهای اخیر کم شده است. وقوع جنگ در عراق و به تبع آن کاهش در حفاظت از بیابانها نظیر مالچ پاشی و اقدامات حفاظتی دیگری نسبت به قبل باعث ورود مکرر موجهای گردوغبار به نیمه جنوبی استان گردیده است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,