خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
مرکز مقالات پیامبر اکرم (ص)
تاريخ : 22 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله احتياجات روحي کارگر تحت pdf دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله احتياجات روحي کارگر تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله احتياجات روحي کارگر تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله احتياجات روحي کارگر تحت pdf :

احتیاجات روحی کارگر

مقدمه

روان‌شناسی صنعتی دانش بررسی رفتار انسان در محیط کار است. این دانش می‌کوشد تا با به اجرا گذاشتن نتایج و روش‌های روان‌شناختی به کارگران و سازمان‌ها کمک نماید. به این شاخه از روان‌شناسی گاه روان‌شناسی کار و روان‌شناسی شغلی هم گفته می‌شود.از جمله مباحث مطرح در این شاخه از روان‌شناسی می‌توان به رفتار سازمانی، توسعه و بالندگی سازمان، مشاوره شغلی وحرفه‌ای، روان‌شناسی مصرف کنندگان، روان‌شناسی تبلیغات و بازاریابی، روان‌شناسی منابع انسانی، روان‌شناسی استخدامی، روان‌شناسی بهره‌وری اشاره کرد.

این رشته را در امریکا تحت عنوان industrial and organizational psychology و در اروپا تحت عنوان work psychology می‌‌شناسند.

این رشته یکی از رشته‌های کاربردی در دانشگاه‌ها می‌‌باشد. فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند کمک زیادی به صاحبان صنایع و سازمانها در جهت تعالی و رشد سازمانی واحد آن‌ها بکنند.

در ایران این رشته از سال در دانشگاه‌های دولتی اصفهان و اهواز راه اندازی شده است و تاکنون دانشگاههای آزاد هم در این رشته دانشجو می‌‌گیرند. از استادان دارای مدرک دکترا دراین رشته می‌توان از دکتر حسین شکرکن (دکترای روان‌شناسی صنعتی از برکلی امریکا محل خدمت دانشگاه شهید چمران اهواز). دکتر ابوالقاسم نوری (دکترای روان‌شناسی صنعتی از کویینز انگلستان ومحل خدمت دانشگاه اصفهان) دکتر بهزاد رمضانی(استاد مدعو دانشگاه تهران)دکتر محمود ساعتچی (دکترای مشاوره با گرایش صنعتی وسازمانی از اله اباد هند.ومحل خدمت دانشگاه طباطبایی) نام برد. از کارشناسان زبده ودارای سابقه کاری عملی در زمینه روان‌شناسی صنعتی و سازمانی می‌‌توان از اصغر محمدی نام برد که با سابقه‌ترین کارشناس روان‌شناسی صنعتی در ایران می‌‌باشد.

مفهوم رضایت شغلی در سازمان:

همانطور که گفته شد نیازهای فرد، محرک و برانگیزاننده او در اقدام به کار جهت رفع این نیازها می‌باشد. اما چرا برخی از مردم بیشتر از دیگران کار می‌کنند؟(رابینز1369) در این مورد معتقد است که توانایی انگیزش هر دو در این میان نقش مهمی بازی می‌کنند و با وجود انگیزش، افراد فعالیت بیشتری انجام می‌دهند. وی انگیزش را میل کار کردن تعریف می‌نماید و از دیدگاه او کار باید بتواند برخی از نیارهای افراد را برآورده سازد. اگر هدفی برای فرد از ارزش و اهمیت بیشتری برخوردار باشد فرد برای دستیابی به آن فعالیت بیشتری انجام خواهد داد. تا حدی‌که همتایان بااستعدادتر را از میدان بدر کند.(کبیری1369 ص50) برآورده شدن رضایت خاطر فرد را به‌وجود می‌آورد و این احساس رضایت منجربه تحریک فرد برای تلاش بیشتر و کارآیی مطلوب‌تر می‌شود. اگر انتظارات فرد از حرفه‌اش برآورده شود و به هدفی که از انتخاب شغل خود داشته است برسد در او ایجاد رضایت شده و خود را موفق احساس ‌می‌کند.

کوهلن: 1معتقد است اگر انگیزه‌های اصلی و مهم فرد در زمینه شغل او و کارهایی که انجام می‌دهد ارضاء شوند هرچه فاصله بین نیازهای شخصی فرد و ادراک یا نگرش او نسبت به توانایی بالقوه شغل برای ارضاء این نیازها کمتر باشد رضایت شغلی نیز زیاد خواهد بود.(ساعتچی1372 ص24)

وجود انگیزش در شغل برای ادامه اشتغال لازم و ضروری است و اگر فرد به شغل خود علاقمند نباشد و در انجام وظایفش برانگیخته نشود ادامه حرفه برایش ملامت‌آور خواهد بود. ولی برآورده شدن نیازها از طریق حرفه احساس رضایت نسبت به شغل ایجاد می‌شود.بسته به اهمیت و شدت وجود نیاز و میزان ارضاء آن توسط حرفه، احساس رضایت نیز بیشتر خواهد بود.

هاپاک: Happock رضایت شغلی را مفهومی پیچیده و چندبعدی تعریف می‌کند که با عوامل روانی، جسمانی و اجتماعی ارتباط دارد. تنها یک عامل موجب رضایت شغلی نمی‌شود بلکه ترکیب معینی از مجموعه عوامل گوناگون سبب می‌گردند که فرد در لحظه معینی از زمان از شغلش احساس رضایت نماید و به خود بگوید که از شغلش راضی است و از آن لذت می‌برد. فرد با تأکیدی که‌بر عوامل مختلف از جمله درآمد، ارزش اجتماعی شغل، شرایط کار و فرآورده‌های اشتغال در زمان‌ها ی متفاوت دارد. به‌طرق گوناگون احساس رضایت از شغلش می‌نماید.

نویسنده فوق‌الذکر تلقی شغلی را با رضایت شغلی مقایسه نموده است. طرز تلقی شغلی عبارت است از عکس‌العمل فرد نسبت به جنبه‌ای از کارش و مجموعه طرز تلقی‌های فرد نسبت به جوانب مختلف حرفه‌اش رضایت شغلی او را تشکیل می‌دهد.(شفیع‌آبادی1372 ص124)

بخشی از رضایت شغلی از مقایسه شرایط واقعی کار با انتظارات از کار و بخش دیگر از طرز تلقی افراد نسبت به کار حاصل می‌شود. پس در محیط کار طرز تلقی‌های فرد می‌تواند عاملی برای ایجاد انگیزه و رضایت باشد. در واقع طرز تلقی میزان احساس مثبت فرد نسبت به هدف یا موضوع خاص می‌باشد. همانطور که قبلاً گفته شد ادراک فرد از شغلش بهتر از شغل بوده و طرز تلقی فرد از شغل باید در طراحی شغل و انگیزش مدنظر باشد.(رفتار سازمانی- مترجم: الوانی، سید مهدی1374 ص158)

کینز برگ و همکاران رضایت شغلی را به دو نوع تقسیم می‌نمایند. اول رضایت بیرونی که از دو منبع حاصل می‌شود. یکی احساس لذتی که انسان صرفاً از اشتغال به کار و فعالیت به‌دست می‌آورد و نیز لذتی که بر اثر مشاهده یا انجام برخی مسؤلیت‌های اجتماعی به‌ظهور رساندن توانایی‌ها و رغبت‌های فردی به‌دست می‌آید. دیگر رضایت بیرونی که با شرایط اشتغال و محیط کار ارتباط دارد و هر آن در حال تغییر است. از جمله این عوامل می‌توان شرایط محیط کار، میزان دستمزد و پاداش و نوع کار و روابط موجود میان کارگر و کارفرما را ذکر نمود. ضمناً رضایت درونی پایدارتر از رضایت بیرونی است.(شفیع‌آبادی1372 ص124)

بنابراین با فراهم نمودن امکان پیشرفت و ترقی و سپردن مسؤلیت به افراد و با توجه به رغبت‌های فردی می‌توان رضایت پایدارتر ایجاد نمود.

      نظریه‌های رضایت شغلی: از جمله نظریه‌های رضایت شغلی که در مورد آنها نیز مثل تعریف و عوامل ایجادکننده رضایت شغلی اتفاق نظر وجود ندارد می‌توان به نظریات زیر که بروف بیان می‌کند اشاره کرد:

1-   نظریه نیازها: که رضایت شغل را به دو عامل وابسته می‌داند: یکی اینکه چه میزان از نیازهای فرد توسط کار او تأمین می‌شود و دیگر آنکه چه میزان از آنها تأمین نمی‌شود. نتیجه‌ای که از این دو عامل حاصل می‌شود میزان رضایت فرد از شغلش را معین می‌سازد.

2-   نظریه انتظارات: که انتظارات فرد را در تعیین نوع و میزان رضایت از شغل مؤثر می‌داند. مطابق این نظریه اگر انتظارات فرد از شغلش زیاد باشد دیرتر و مشکل‌تر به رضایت دست می‌یابد. پس در واقع رضایت از شغل یک مفهوم انفرادی است و باید در مورد هر فرد به‌طور جداگانه عوامل و میزان آن را بررسی نمود.

 

 


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 22 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود Important Legal Principles in Produce the Cinema Works تحت pdf دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود Important Legal Principles in Produce the Cinema Works تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود Important Legal Principles in Produce the Cinema Works تحت pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود Important Legal Principles in Produce the Cinema Works تحت pdf :


نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس جهانی مدیریت، اقتصاد حسابداری و علوم انسانی در آغاز هزاره سوم

تعداد صفحات : 15

چکیده مقاله:

Protection of cinema works production contract in the framework of intellectual property rights dates back to more than one century ago. Analysis of its historical trend indicates that great developments have been occurred in this area. In England, Copyrights Laws 1911, 1956, and 1988 and in France, Laws 1957 and 1985 have protected film or cinema works or visual- audio works. Evolution trend of protection of these works whether in terms of title (photo, film, cinema works, and visual- audio works) or in terms of subject indicates abundant disagreements between lawyers and experts of cinema arena over years. The protection issue in these works was firstly determined in a set of photos; then with regard to the similarity of recorded contents in the filmstrip to dramatic works , the implementation stipulated in the cinema works production contract was supported and finally visual- audio work was recognized as one of the issues protected by literary and artistic property rights. In Iran, Authors and Composers Rights Law 1969 has not enjoyed the mentioned historical and theoretical support. By translating some European laws, this law was prepared and enacted by the Assembly of that time and so cinema works are faced with multiple gaps and deficiencies. This law has supported production of cinema works and visual- audio works like other works regardless of their nature and type. It has not provided a specific definition for these works and has assumed similar conditions for supporting these works; that is, it must have material form, it must be presented in Iran for the first time, and it must not be in contradiction to public order and ethics. This is among the most important reasons that it has not yet been able to support cinema and visual- audio works effectively


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي اثربخشي مصاحبه انگيزشي بر ترک اعتياد در مراکز ترک اعتياد و سنجش پايداري اثرآن تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي اثربخشي مصاحبه انگيزشي بر ترک اعتياد در مراکز ترک اعتياد و سنجش پايداري اثرآن تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي اثربخشي مصاحبه انگيزشي بر ترک اعتياد در مراکز ترک اعتياد و سنجش پايداري اثرآن تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي اثربخشي مصاحبه انگيزشي بر ترک اعتياد در مراکز ترک اعتياد و سنجش پايداري اثرآن تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین همایش علمی پژوهشی علوم تربیتی و روانشناسی آسیب های اجتماعی و فرهنگی ایران
تعداد صفحات: 8
چکیده:
مقدمه: پژوهش حاضر با هدف بررسی اثربخشی مصاحبه انگیزشی بر ترک اعتیاد در مراکز ترک اعتیاد و سنجش پایدار اثرآنصورت گرفت. روش: نوع پژوهش آزمایشی و تجربی (پیش آزمون و پس آزمون با گروه کنترل) می باشد. جامعه آماری پژوهش کلیه معتادان مراجعه کننده به مراکز ترک اعتیاد شهر تبردز در نیمه دوم سال 1392 و نیمه اول سال 1393 بود که به روش نمونه گیر تصادفی ساده تعداد50 نفر (روش مصاحبه انگیزشی 25 نفر و کنترل 25 نفر) انتخاب شد. گردآور اطلاعات با استفاده از مقیاس افکار اعتیاد مک مولین،مراحل آمادگی برای تغییر و اشتیاق برای درمان اعتیاد و نگرش نسبت به اعتیاد صورت گرفت. روش مصاحبه انگیزشی در طی 8 جلسه 05 دقیقه اجرا گرددد. تجزیه و تحلیل داده ها به روش تحلیل واریانس چند متغیره (MANOVA) و آزمون مکرر با کمک نرم افزار آماری SPSS صورت گرفت.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 22 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ميکروفاسيس و محيط رسوبي سازند آسماري در ميدان پارسي تحت pdf دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ميکروفاسيس و محيط رسوبي سازند آسماري در ميدان پارسي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ميکروفاسيس و محيط رسوبي سازند آسماري در ميدان پارسي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ميکروفاسيس و محيط رسوبي سازند آسماري در ميدان پارسي تحت pdf :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: پنجمین همایش ملی زمین شناسی و محیط زیست

تعداد صفحات: 12

چکیده:

سازند آسماری با سن اولیگو – میوسن یکی از مهم‌ترین مخازن نفتی جنوب غربی ایران در ناحیه فرو افتادگی دزفول است. این سازند از نظر لیتو لوژی شامل،سنگ آهک، سنگ آهک دولومیتی، سنگ آهک ماسه‌ای، آهک رسی و شیل است (مطیعی، 1372) .در این تحقیق برای شناسایی میکروفاسیس‌ها و تفسیر محیط رسوبی این سازند با استفاده از مطالعه حدود 204 مقطع نازک میکروسکپی و مطابقت با میکروفاسیس‌های استاندارد فلوگل (2004) و ویلسون (1975) در مجموع تعداد 17 میکروفاسیس کربناته مربوط به رخساره‌های دریای باز و شیب قاره‌ (A, B, C)، ریف (D)، سد یا بار (E, F, G, H)، لاگون (مرتبط با دریای باز) (I, J, K, L)، اینترتایدال (M, N) و سوپراتایدال (O, P, Q) و یک میکروفاسیس غیر کربناته انیدریت شناسایی شد


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مدل امنیتی پدافند غیرعامل جهت احراز هویت و رهگیری منابع سازمانی با استفاده از RFID تحت pdf دارای 72 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مدل امنیتی پدافند غیرعامل جهت احراز هویت و رهگیری منابع سازمانی با استفاده از RFID تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده استمقدمه:
زمانی كه از امنیت یك مركز مخابراتی صحبت می‌كنیم، اولین چیزی كه به ذهن خطور می‌كند، حفاظت در برابر خرابكاری، جاسوسی و دزدی خواهد بود. نیاز به محافظت در برابر اخلال‌گران و جلوگیری از وارد آمدن آسیب‌های عمدی نیز امری بدیهی به حساب می‌آید. با این‌حال خطراتی كه از جانب فعالیت‌های روزمره كاركنان و كارمندان متوجه یك مركز مخابراتی می‌شود، مخاطرات و آسیب‌های عموماً پنهانی هستند كه اغلب سازمانها به طور دائم با آن روبه‌رو هستند.
كاركنان جزو لاینفك یك مركز مخابراتی به حساب می‌آیند. به طوری كه مطالعات نشان می‌دهند، شصت درصد از مواردی كه منجر به از كار افتادن و یا آسیب به قسمتی از یک مرکز مخابراتی به علت اشتباهات فردی، استفاده نادرست از ابزار و تجهیزات، عدم الصاق برچسب و نصب نوشته‌های راهنما، سقوط اشیا، اشتباه در تایپ فرامین و دیگر موارد پیش‌بینی نشده كوچك و بزرگ اتفاق می‌افتند.
از آنجایی كه حضور كاركنان همواره همراه با اشتباهات اجتناب‌ناپذیر انسانی است، كنترل و ایجاد محدودیت در تردد كاركنان به مناطق حساس، یكی از نكات كلیدی در مقوله مدیریت ریسك است. این مطلب حتی در زمانی كه احتمال حركات و فعالیت‌های مشكوك ضعیف به نظر می‌رسد نیز به قوت خود باقی است.
فناوری‌های تشخیص هویت با همان سرعتی كه تجهیزات، اطلاعات و ارتباطات تغییر می‌كنند، در حال پیشرفت است. همراه با پدید آمدن تجهیزات و تكنیك‌های جدید نباید این نكته را فراموش نمود كه مشكل اصلی‌ای كه تمام این تلاش‌ها به خاطر آن صورت می‌گیرند، نه نكته‌ای فنی و نه مسئله‌ای پیچیده است.
این مشكل به زبان ساده عبارت است از: «دور نگهداشتن افراد غیرمجاز از محل‌هایی كه نباید در آنجا حضور داشته باشند.» اولین قدم، ترسیم نقشه مناطق حساس و تعیین قوانینی برای دسترسی به این مناطق خواهد بود. اگرچه این‌كار ممكن است به ایجاد یك طرح پیچیده و چندلایه منجر شود، در نهایت كار خیلی دشواری نیست. مدیران مراکز مخابراتی عموماً می‌دانند كه چه افرادی باید در چه نقاطی حضور داشته باشند. دشواری كار در قدم دوم نهفته است: تصمیم درباره انتخاب فناوری مناسب برای اجرای طرح.
برقراری امنیت فیزیكی، یعنی كنترل تردد و دسترسی افراد به تأسیسات و مناطق خاص، نقش حساسی را در نیل به اهداف یك مركز مخابراتی ایفا می‌نماید. امروزه به‌كارگیری فناوری‌های جدید مانند تعیین هویت با استفاده از ویژگی‌های بیومتریك و مدیریت از راه دور امنیت اطلاعات، در گستره وسیعی به كمك فعالان حوزه امنیت آمده است كه نتیجه آن، كنار گذاشتن روش‌های سنتی (كارت و نگهبان) توسط سیستم‌های امنیتی مدرن است. در این راه و پیش از صرف سرمایه و خرید تجهیزات، مدیران باید با تشخیص و تخمین صحیح نیازهای امنیتی سازمان خود، مناسب‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین روش حفاظتی را انتخاب نمایند.
دراین فصل به صورت اجمالی اصول تشخیص هویت افراد‌ (Personnel Identification) و روش‌های اجرایی آن، عناصر اصلی و شیوه‌های رایج در بحث سیستم‌های امنیتی مراکز مخابراتی را مورد بررسی قرار می¬دهیم.

پیاده سازی فناوری امنیتی
پیاده‌سازی فناوری‌های امنیتی ممكن است به نظر عجیب و پیچیده باشد اما مفاهیم اساسی امنیت از همان زمانی كه برای اولین بار انسان اقدام به محافظت از اموال خود نمود تا كنون بدون تغییر باقی مانده است. این مفاهیم كه ساختاری ساده دارند و برای همه ما قابل فهم می باشد، عبارتند از: پاسخی قاطع و روشن به این سؤال كه: كه هستید و اینجا چه می‌كنید؟
سؤال اول، یعنی «كه هستید؟»، بیشترین مشكلات را در طراحی سیستم‌های امنیتی خودكار ایجاد می‌كنند. فناوری‌های امروزی تلاش می‌كنند با سطوح مختلفی از اطمینان، به طریقی هویت افراد را تعیین نمایند. وجود تفاوت در میزان دقت هر فناوری، باعث ایجاد تفاوت در هزینه استفاده از آن فناوری می‌گردد.
امنیت فیزیکی بخش مهمی از زیرساخت حساس فیزیکی محسوب می‌گردد. زیرا نقش مستقیمی در بالا بردن حداکثر زمان در دسترس بودن سیستم را ا ایفا می‌کند. این کار با کاهش زمان و از طریق جلوگیری از حضور و تردد اشخاص بیگانه (که خطر بروز حادثه یا خرابکاری تعمدی را افزایش می‌دهد) صورت می‌پذیرد.
سؤال دوم یعنی «اینجا چه می‌كنید؟»، به زبان دیگر به این معنی است كه: «وظیفه شما در این بخش چیست؟» پاسخ به این سؤال می‌تواند به طور تلویحی به همراه احراز هویت فرد مشخص گردد یا این‌كه اطلاعات مربوطه به طرق مختلف جمع‌آوری گردند.
این كار می‌تواند به این شكل انجام شود كه اطلاعات مرتبط با «هویت» و «دلیل» حضور شخص در یك ناحیه حفاظت شده با یكدیگر تركیب شوند و برای مثال در یك كارت مغناطیسی ذخیره گردند. در چنین حالتی هویت یك فرد می‌تواند از طریق فرا‌خواندن اطلاعات موجود روی یك رایانه با دسترسی مجاز تأیید شود.
البته برای این بخش می‌توان از روش‌های دسترسی متفاوتی نیز استفاده نمود؛ روش‌هایی كه بر پایه حضور با اهداف مختلف طراحی گردیده‌اند. گاهی سؤال دوم، یعنی دلیل حضور، تنها سؤال مهم است و پاسخ به سؤال اول اهمیتی ندارد.
مدیران مراکز مخابراتی به خوبی با «چه كسی و چرا»های مسائل امنیتی آشنایی دارند. اما ممكن است در خصوص جزئیات یك روش خاص یا یك تكنیك مناسب برای پیاده‌سازی آن‌ها، بینش و بصیرت كافی نداشته باشند یا ساده‌تر این‌كه، اصولاً به چنین شناختی احتیاجی نداشته باشند. در عوض، مدیران مراکز مخابراتی با آگاهی از محدودیت‌های ناشی از بودجه و شناخت خطرات و تهدیدات موجود، مسائلی كه سازمان آنان در موارد امنیتی با آن‌ها دست به گریبان است را به خوبی می‌فهمند.
از سوی دیگر، شاید مشاوران فعال در زمینه سیستم‌های امنیتی با جزئیات ریز و ظریف سازمان آشنایی نداشته باشند. اما با شناخت ظرفیت‌ها، موانع و هزینه‌های روش‌های جدید، كمك خوبی برای مدیران محسوب می‌گردند. مشاوران معمولاً تجارب خوبی در دیگر زمینه‌های طراحی سیستم‌های امنیتی دارند و به همین خاطر قادرند برای هرچه واضح‌تر شدن مسئله، سؤالات خوبی را در كنار دو سؤال اصلی «چه كسی و چرا؟» مطرح سازند.ضمائم:
استانداردهای RFID :
• ISO 14223/1 – Radio frequency identification of Animals, advanced transponders – Air interface

• ISO 14443: This standard is a very popular HF (13.56 MHz) standard, which is being used as the basis of RFID-enabled passports under ICAO 9303.

• ISO 15693: This is also a very popular HF (13.56 MHz) standard, widely used for non-contact smart payment and credit cards.

• ISO 18000-7: This is the new UHF (433 MHz) industry standard for all active RFID products, mandated by the U.S. Department of Defense, NATO militaries, and, increasingly, commercial users of active RFID.

• ISO 18185: This is the industry standard for electronic seals or "e-seals" for tracking cargo containers using the 433 MHz and 2.4Ghz frequencies.

• EPCglobal – this is the standardization framework that is most likely to undergo International Standardisation according to ISO rules as with all sound standards in the world, unless residing with limited scope, as customs regulations, air-traffic regulations and others. Currently the big distributors and governmental customers are pushing EPC heavily as a standard well accepted in their community, but not yet regarded as for salvation to the rest of the world.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 22 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله The effects of chaotic advection on mixing and heat transfer in coiled tube heat exchangers تحت pdf دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله The effects of chaotic advection on mixing and heat transfer in coiled tube heat exchangers تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله The effects of chaotic advection on mixing and heat transfer in coiled tube heat exchangers تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله The effects of chaotic advection on mixing and heat transfer in coiled tube heat exchangers تحت pdf :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: هجدهمین کنفرانس سالانه مهندسی مکانیک

تعداد صفحات: 5

چکیده:

The propose of this work is to analyze the feasibility of using chaotic mixing as a mean of enhancing the intube convective heat transfer in a coiled tube heat exchanger and point out that is possible to increase the heat transfer by suitably designing the coils to alter the secondary pattern and induce chaotic mixing. In order to assess the enhancement of heat transfer by chaotic advection, we compared two different shell-and-tube heat exchangers having the same heat-transfer area and the same tube length, but different configurations: one is a convectional helical coil with a fixed axis which produces regular mixing, while the other one is a new configuration in which there is a periodic change in helical coils paths. Velocity vectors and temperature field are computed. Furthermore, the Liaapounov exponents are used to identify the presence of chaos in particle path lines. By means of Lagrangian tracing of fluid particles in the flow field and fluid elements stretching calculations, it is shown that mixing and heat transfer is increased significantly due to change advection mechanism to chaotic advection. Furthermore, a higher Nusselt number indicates an enhanced heat transfer and a more uniform temperature distribution for the fluid flow in the chaotic coil.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مقايسه خواص ضدباکتريايي روغن خينجوک پسته وحشي باروغن زيتون برروي باکتري هاي پاتوژن S.aureus ، E.coli و L.moncytogenes تحت pdf دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مقايسه خواص ضدباکتريايي روغن خينجوک پسته وحشي باروغن زيتون برروي باکتري هاي پاتوژن S.aureus ، E.coli و L.moncytogenes تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مقايسه خواص ضدباکتريايي روغن خينجوک پسته وحشي باروغن زيتون برروي باکتري هاي پاتوژن S.aureus ، E.coli و L.moncytogenes تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مقايسه خواص ضدباکتريايي روغن خينجوک پسته وحشي باروغن زيتون برروي باکتري هاي پاتوژن S.aureus ، E.coli و L.moncytogenes تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: همایش ملی کاربرد گیاهان دارویی در سبک زندگی و طب سنتی
تعداد صفحات: 5
چکیده:
روغن ها وچربی ها بصورت گسترده و به عنوان ماده خام درغذاها و محصولات ارایشی و بهداشتی صنایع داروسازی تولید صابون و محصولات دیگر به کارمیروند روغن ها دارای خواص انتی باکتریال درحوزه نگهداری و فرایند موادغذایی برای درمان جرااحت ها فرمولاسیون کرم ها و لوسیون ها جهت درمان بیماری های پوستی مفید می باشند خینجوک با نام علمی Pistacia Khinjuk متعلق به تیره Anacardiaceaو جنسPistacia می باشند خینجوک یک یازسه گونه پسته می باشد که درایران رشد می کند و برخی ازگونه های پسته درتب سنتی به عنوان ضدالتهاب ضدتب ضدباکتری ضدویروس دردرمان اسهال و عفونت گلو به کارگرفته میشود هدف ازانجام این پژوهش بررسی خواص ضدباکتریایی روغن خینجوک برروی باکتری های پاتوژن شاخص استافیلوکوکوس اورئوس اشرشیاکلی لیستریامونوسیتوژنز و مقایسه آن با روغن زیتون می باشد به این منظور ازروش میکروبراث دیلوشن استفاده گردید روغن زیتون فعالیت ضدباکتریایی برروی باکتریهایموردازمون درطیف حداقل غلظت بازدارندگی MIC بین 3125 تا 50درصد ازخود نشان داد و MIC روغن خینجوک درطیف 1156تا625 درصد تعیین شد هردوروغن بهترین تاثیر را برروی باکتریهای گرم مثبت ازخود نشان دادند کمترین MIC روغن زیتون برروی باکتری استافیلوکوکوس اورئوس 3125-625 درصد و بیشترین آن روی باکتری اشرشیاکلی 25-50درصد بود کمترین MIC روغن خینجوک روی باکتری لیستریامونوسیتوژنز 3125%-1156 و بیشترین آن روی باکتری اشرشیاکلی 3125%-625 تعیین شد باتوجه به نتایج ازمون ها میتوان اینگونه بیان کرد که روغن خینجوک نسبت به روغن پرکاربردی مانند روغن زیتون دارای فعالیت ضدباکتریایی قویتری می باشد


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مطالعه مقاومت به خراش پليپروپيلن بهسازي شده با فاز دوم لاستيکي تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مطالعه مقاومت به خراش پليپروپيلن بهسازي شده با فاز دوم لاستيکي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مطالعه مقاومت به خراش پليپروپيلن بهسازي شده با فاز دوم لاستيکي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مطالعه مقاومت به خراش پليپروپيلن بهسازي شده با فاز دوم لاستيکي تحت pdf :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: دهمین کنگره سالانه انجمن مهندسین متالورژی ایران

تعداد صفحات: 10

چکیده:

خراش پذیری در قطعات پلیمری که در معرض دید میباشند از اهمیت بالایی برخوردار است. توسعه مخلوطهای بهسازی شده پلیپروپیلن در سالهای اخیر سبب گردیده تا اهمیت شناخت مقاومت به خراشاین دسته از مواد مهندسی مورد تاکید محققین قرار گیرد. در این تحقیق از روش اندازهگیری سختی-خراش ASTM G 171-03 برای ارزیابی خراشپذیری ترکیبات مختلف استفاده شده است. آزمونمیکروسکوپیSEM نیز با هدف شناخت مکانیزمهای موثر در فرآیند خراش بکار گرفته شده است. همچنین ارتباط خراشپذیری با خواص مکانیکی مخلوطها از جمله مدول الاستیک، تنش تسلیم و چقرمگی شکست با انجام آزمایشهای کشش، ضربه و چقرمگی شکست (به روشJ-Integral بررسی شده است. نتایج اولیه بیانگر این است که با افزایش میزان فاز لاستیکی مقاومت به خراش پلیپروپیلنکاهش مییابد. نحوه تاثیر فاز دوم لاستیکی بر مقاومت به خراش از طریق تاثیر آن بر سایر خواص مکانیکی پلیمر مورد تحلیل قرار گرفته است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله رويکردي جهت باز طراحي فرايندهاي کسب و کار مبتني بر تجارت الکترونيک تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله رويکردي جهت باز طراحي فرايندهاي کسب و کار مبتني بر تجارت الکترونيک تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله رويکردي جهت باز طراحي فرايندهاي کسب و کار مبتني بر تجارت الکترونيک تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله رويکردي جهت باز طراحي فرايندهاي کسب و کار مبتني بر تجارت الکترونيک تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین کنفرانس بین المللی مدیریت، کارآفرینی و توسعه اقتصادی
تعداد صفحات: 9
چکیده:
تجارت الکترونیک راه و روش جدید کسب و کار به صورت الکترونیکی و با استفاده از شبکه ها و اینترنت می باشد. در این روش فرایند خرید و فروش یا تبادل محصولات و خدمات و اطلاعات از طریق شبکه های کامپیوتری و مخابراتی از جمله اینترنت صورت می گیرد. پیشرفت های اخیر در فناوری های اطلاعات عامل مهمی است که فضای کسب و کار شرکتها را به شدت تغییر داده است. سازمان ها برای دستیابی به هدف در بازار به شدت در حال تغییر امروز، نیازمند داشتن شبکه ای پویا و مبتنی بر همکاری در مدیریت زنجیره تأمین می باشند. از آنجایی که اکثر مدیران فعال در عرصه سازمانهای دولتی و خصوصی از تجربه کافی برخوردارند، با پدیدار شدن تجارت الکترونیکی و وارد شدن در بازارهای جهانی، این امر به مدیران کمک می کند تا چالش های اساسی را که در زنجیره تأمین وجود دارد، با حداکثر کارایی و انعطاف پذیری که از اهداف اصلی تجارت الکترونیکی به شمار می رود، مرتفع سازند. مهندسی مجدد فراگیر رویکردی فرایند محور است که سعی در ایجاد بهبوده ای چشمگیر در معیارهای عملکردی از قبیل هزینه، سرعت و کیفیت دارد. در مهندسی مجدد زنجیره تامین می توان فرایندها را بدون بهره گیری از فناوری اطلاعات بهبود داد. اما در مهندسی مجدد فراگیر، بهبود رادیکالی فرایندها تنها در سایه فناوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطی قابل حصول است. هم چنین با دارا بودن زنجیره تامین کارا می توان این انتظار را داشت که سازمان بتواند به مزیت رقابتی موثر در برخورد با دنیای رقابتی امروز دست پیدا نماید. در ادامه پس از ذکر تاریخچه مختصری از تجارت الکترونیکی و بررسی مدیریت زنجیره تامین، به بررسی و مهندسی مجدد فرآیندهای کاری در مدیریت زنجیره تامین مبتنی بر تجارت الکترونیک پرداخته خواهد شد. در پایان علاوه بر ارائه مدل پیشنهادی، پیشنهاداتی برای بهبود عملکرد ارائه خواهد شد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله حذف رنگ راکتيو بلو 19 از محيط هاي آبي با استفاده از جذب بر روي پوسته گوش ماهي: مطالعه تعادلي و سينيتيکي تحت pdf دارای 2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله حذف رنگ راکتيو بلو 19 از محيط هاي آبي با استفاده از جذب بر روي پوسته گوش ماهي: مطالعه تعادلي و سينيتيکي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله حذف رنگ راکتيو بلو 19 از محيط هاي آبي با استفاده از جذب بر روي پوسته گوش ماهي: مطالعه تعادلي و سينيتيکي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله حذف رنگ راکتيو بلو 19 از محيط هاي آبي با استفاده از جذب بر روي پوسته گوش ماهي: مطالعه تعادلي و سينيتيکي تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: شانزدهمین همایش ملی بهداشت محیط
تعداد صفحات: 2
چکیده:
مقدمه و اهمیت موضوع: یکی از عمده ترین آلاینده های محیط زیست که در پساب صنایع مختلف از جمله نساجی وجود دارد وجود رنگ می باشد که برای انسان و محیط زیست آلودگی ایجاد کرده است. لذا هدف از این بررسی کارایی حذف رنگ RB19از محیط های آبی با استفاده جذب بر روی پوسته گوش ماهی در سیستم ناپیوسته بود. مواد و روش ها: این تحقیق یک نوع مطالعه بنیادی – کاربردی بود، که در آزمایشگاه شیمی آب و فاضلاب دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گیلان انجام گردید. پوسته گوش ماهی از کنار دریا در شهر انزلی در استان گیلان جمع آوری شد و سپس در دمایoC 1000 به مدت 5 ساعت حرارت داده شد. اندازه پوسته گوش ماهی نیز با آزمایش میکروسکوپ الکترونی تعیین گردید. ابتدا زمان تعادل با ثابت نگه داشتن بقیه پارامترهای موثر، به دست آمد که برابر با 120 دقیقه بود. سپس تاثیرpH ، غلظت اولیه رنگ، مقدار اولیه جاذب بعد از زمان تعادل بررسی گردید. غلظت رنگ RB19نیز یا استفاده از دستگاه اسپکتروفتومتر در طول موج 591 تعیین گردید. در نهایت آنالیز داده ها با استفاده از نرم افزار اکسل و ضریب رگرسیون انجام شد.نتایج و بحث: نتایج مشخص ساخت که با افزایش زمان تماس از 5 به 120 دقیقه کارایی حذف به ترتیب از 58/49% به 99/91 % در شرایط ثابت افزایش یافت. همچنین مشخص گردید که با افزایش غلظت اولیه رنگ و مقدار اولیه جاذب کارایی حذف به ترتیب کاهش وافزایش یافت. همچنین با افزایش pH کارایی حذف افزایش یافت. همچنین نتایج مشخص ساخت که داده های تعادلی از ایزوترم فروندلیخ (R2= 0.991) سینتیک واکنش ازمعادله شبه درجه دو بهتر پیروی می کند. همچنین ماکزیموم ظرفیت جذب برابر با (qmax= 250 mg/g) در pH برابر با 6 تعیین آمد.نتیجه گیری: به طور کلی نتایج نشان داد که می توان از گوش ماهی به عنوان یک روش سریع و موثر در حذف رنگ ها از محیط های آبی استفاده کرد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,