خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
مرکز مقالات پیامبر اکرم (ص)
تاريخ : 15 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق جبران خليل جبران تحت pdf دارای 23 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق جبران خليل جبران تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق جبران خليل جبران تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق جبران خليل جبران تحت pdf :


ادیب و نقاش لبنانی صاحب مکتب ادبی جبرانیسم در ادبیات معاصر عرب و از پیشگامان ادبای مهجر. او در 5 صفر 1301/ 6 دسامبر 1883 در دهکده کوهستانی بشراء * / بشری در شمال لبنان در خانواده مسیحی مارونی تنگدستی زاده شد. دوستان نزدیک او از جمله میخائیل نعیمه نیز همین تاریخ را ذکر کرده اند اما برخی پژوهشگران بر آن اند که وی بعدها به سبب اعتقاد به تناسخ و اندیشه الوهیت در ژانویه 1921 در نامه ای به می زیاده (نویسنده لبنانی ) روز تولد خود را 6 ژانویه و مقارن با روز تولد مسیح اعلام کرده و حتی در مقاله ای نوشته که در بمبئی هند متولد شده است ( رجوع کنید بهخالد 1983 الف ص 18 همو 1983 ب ص 12 نعیمه ص 24 حنین 1983 الف ص 34 حطیط ص 437ـ 438).
مادرش کامله رحمه از ازدواج سوم خود با خلیل جبران صاحب سه فرزند به نامهای جبران سلطانه و مریانا شد (جبر 1981 ص 11ـ 12 حنین 1983 الف ص 80 نیز رجوع کنید به نعیمه ص 26ـ27).
جبران از پنج سالگی در مدرسه مارونی «مارالیشاع »در جنوب زادگاهش مشغول تحصیل شد. از همان کودکی قریحه وی در هنر نقاشی توجه مادرش را جلب کرد (خالد 1983 الف ص 22ـ25 اشتر ص 189 جبر 1981 ص 17). او در ده سالگی با آرزوی پرواز از صخره ای پرید و شانه چپش آسیب دید که تا پایان عمر او را رنج می داد ( رجوع کنید بهجبر 1981 ص 20 جبران 1379 ش پیشگفتار حجازی ص 9ـ10).
پدر جبران که مأمور دریافت مالیات از گله داران بود به سبب اختلاس محکوم به زندان و مصادره اموال و خارج نشدن از لبنان شد. تأثیر منفی شخصیت پدر تا آخر عمر با جبران بود چندانکه در آثار او پدر نماد استبداد و نظام فئودالی است در حالی که مادر همواره نماد آزادی جاودانگی و الوهیت است ( رجوع کنید به خالد 1983 ب ص 13ـ17 همو 1983 الف ص 20ـ21 جبر 1981 ص 10ـ12 همو 1983 ص 21ـ22 31 34 36 عطوی ص 13ـ14). خانواده جبران در ژوئن 1895 به علت فشارهای مالی به سرپرستی مادر به بوستن امریکا مهاجرت کردند و در محله چینیها زندگی فقیرانه ای آغاز نمودند (قمیر ص 10 نعیمه ص 38 عطوی ص 18 حطیط ص 438 خالد 1983 الف ص 25 همو 1983 ب ص 14).
در سپتامبر همان سال برادر جبران نام او را در مدرسه «کونیسی » نوشت و جبران دو سال و نیم در آنجا به تحصیل پرداخت . معلمش وی را به عکاس ثروتمندی به نام فرد هولند دی معرفی کرد و او نیز جبران را به عنوان مدل انتخاب کرد و در بهار 1898 در آتلیه ای عکسهایی از جبران را به نمایش گذاشت از این طریق جبران به محافل هنری بوستن راه یافت و در این نمایشگاه با نویسنده و شاعره جوان امریکایی ژوزفین پیبادی آشنا شد و دوستی آن دو تا 1906 ادامه یافت . افکار پیبادی در آثار جبران منعکس شد چندانکه طرح اولیه کتاب پیامبر جبران که شهرت جهانی یافت ملهم از منظومه ای از پیبادی به همین نام است (جبر 1981 ص 22ـ27 30ـ 31 خالد 1983 الف ص 27 31 همو 1983 ب ص 17نعیمه ص 40ـ43 حنین 1983 ب ص 23 25).
جبران در 1277ش / پاییز 1898 برای تحصیل زبانهای عربی و فرانسه در مدرسه مارونی «الحکمه » به بیروت رفت و در مدت اقامتش در بیروت با پیبادی مکاتبه کرد. او در مدرسه الحکمه با یوسف الحویک نویسنده لبنانی آشنا شد و با او مجله ای به نام النهضه منتشر کرد که شامل نوشته های آن دو و طرحهای سیاه قلم جبران بود. برخی از استادان جبران در این دوره که او را تحت تأثیر قرار دادند عبارت اند از: ادیب اسحاق و فرانسیس المراش * که معتقد به نوگرایی و مبارزه با سنتهای اجتماعی و متأثر از فرهنگ غرب پس از انقلاب فرانسه بودند (جبر 1983 ص 19ـ20 همو 1981 ص 32ـ35 خالد 1983 ب ص 18 پانویس 1 همو 1983 الف ص 28 عبود ص 462 حنین 1983 ب ص 25 همو 1983 الف ص 136).
جبران در آوریل 1902 با شنیدن خبر بیماری خواهرش سلطانه و اوضاع بد اقتصادی خانواده که سبب شد کمک هزینه تحصیلی او قطع شود تحصیلات خود را رها کرد و روانه بوستن شد اما خواهرش دو هفته پیش از رسیدن او در چهارده سالگی بر اثر بیماری سل درگذشت . در 1903 نیز برادرش پطرس به همان بیماری و چند ماه بعد مادرش بر اثر سرطان درگذشتند. مرگ ناگهانی اعضای خانواده پریشانی جبران را تشدید کرد. او فروشگاه خانوادگی را فروخت و از آن پس از طریق فروش نقاشیها و مقالاتش و با کمک خواهرش مریانا که به خیاطی می پرداخت مخارج خود را تأمین می کرد. جبران برخی از مقالاتش را به «امین الغریب » روزنامه نگار لبنانی در نیویورک داد. الغریب از نوشته های او استقبال کرد و اولین مقاله جبران به نام «رؤیا» در 1904 در روزنامه المهاجر به چاپ رسید. این همکاری که مدتی ادامه داشت جای جبران را در میان مهاجران لبنانی باز کرد اما درآمد اندک او جوابگوی هزینه هایش نبود تا آنکه با کمک شخصی ثروتمند از اهالی بشراء از مشکلات مالی او کاسته شد (جبر 1981 ص 44ـ 48 56 59 حسن ص 461 خالد 1983 الف ص 34 نیز رجوع کنید به نعیمه ص 69ـ75 جبران 1379 ش همان پیشگفتار ص 16ـ17). جبران در همان سال موفق شد نمایشگاهی از طرحهای سیاه قلم خود را با کمک ژوزفین پیبادی و فرد هولند دی برپاکند. در این نمایشگاه جبران با مری هسکل که زنی فرهیخته و مدیر مدرسه ای در بوستن بود آشنا شد. این آشنایی که بیش از هفده سال به درازا کشید به رابطه ای عمیق انجامید و زندگی ادبی ـ هنری جبران را کاملا عوض کرد (جبر 1981 ص 53 ـ 54 68 90 خالد 1983 الف ص 45 حطیط ص 438 نیز رجوع کنید بهنعیمه ص 74ـ81 93 و جاهای دیگر).
در 1905 جبران اولین کتاب خود الموسیقی را با مضامینی رمانتیک و کاملا نمادین منتشر کرد. سپس در 1906 عرائس المروج (عروسان چمنزاران ) را به چاپ رساند و در آن آداب جامعه را به سخره گرفت به نظام فئودالی حمله کرد و از اعتقاد خود به تناسخ ارواح پرده برداشت . پس از آن در 1908 کتاب الارواح المتمرده (روانهای سرکش ) را چاپ کرد و در آن با نثری آهنگین تعالیم کلیسا را به سخره گرفت . کتاب او با مخالفت و انتقاد کلیسا روبه رو شد و جبران را در معرض تکفیر قرار داد (جبر 1983 ص 67 قمیر ص 13 حطیط ص 441 جبران 1379 ش همان پیشگفتار ص 19ـ20).

دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي نقش بانکداري الکترونيک بر بهبود سلامت نظام بانکي (مطالعه موردي: شعب بانک انصار استان آذربايجان غربي) تحت pdf دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي نقش بانکداري الکترونيک بر بهبود سلامت نظام بانکي (مطالعه موردي: شعب بانک انصار استان آذربايجان غربي) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بررسي نقش بانکداري الکترونيک بر بهبود سلامت نظام بانکي (مطالعه موردي: شعب بانک انصار استان آذربايجان غربي) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي نقش بانکداري الکترونيک بر بهبود سلامت نظام بانکي (مطالعه موردي: شعب بانک انصار استان آذربايجان غربي) تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي مديريت و علوم اجتماعي

تعداد صفحات : 13

چکیده مقاله:

تحقیق حاضر با هدف بررسی نقش بانکداری الکترونیک بر بهبود سلامت نظام بانکی در شعب بانک انصار استان آذربایجان غربی انجام شده است. ارزیابی عوامل موثر بر توسعه شغلی نیروی انسانی در سازمان ها انجام شده است. از نظر ماهیت تحقیق کاربردی محسوب می گردد. جامعه آماری این تحقیق شامل کلیه کارکنان بانک انصار استان آذربایجان غربی می باشند که متشکل از 620 نفر می باشند. لذا با استفاده از جدول مورگان تعداد نمونه آماری معقول برابر با 238 نفر محاسبه گردید که جهت انتخاب نمونه ها از نمونه گیری تصادفی طبقه ای استفاده شد. در این نوع از نمونه گیری جهت رعایت عدالت در انتخاب نمونه ها به نسبت پراکندگی نمونه ها در نواحی جغرافیایی نمونه گیری انجام گردیده است. اطلاعات بدست آمده براساس فرضیه های پژوهش و با استفاده از روش های آمار توصیفی از قبیل میانگین، فراوانی، و انحراف معیار مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و در آمار استنباطی از روش t تک متغیره استفاده شد. همچنین برای بررسی نرمال بودن توزیع داده ها از آزمون کولموگروف اسمیرنوف استفاده گردید. فرضیه اصلی تحقیق بیان می کند که استقرار بانکداری الکترونیک بر بهبود سلامت نظام بانکی تاثیر دارد. در فرضیات فرعی، فرضیات شامل موارد زیر است: قابلیت اعتماد حاصل از استقرار بانکداری الکترونیک بر بهبود سلامت نظام بانکی تاثیر دارد؛ سرعت حاصل از استقرار بانکداری الکترونیک بر بهبود سلامت نظام بانکی تاثیر دارد؛ دسترسی حاصل از استقرار بانکداری الکترونیک بر بهبود سلامت نظام بانکی تاثیر دارد؛ محرمانگی حاصل از استقرار بانکداری الکترونیک بر بهبود سلامت نظام بانکی تاثیر دارد؛ اطمینان حاصل از استقرار بانکداری الکترونیک بر بهبود سلامت نظام بانکی تاثیر دارد. با استفاده از آزمون رگرسیون خطی ساده، فرضیه ی اصلی پژوهش و زیرفرضیه های آن تأیید شدند. مبنی بر اینکه بنا بر نتایج حاصل از این تحقیق، استقرار بانکداری الکترونیک و ابعادش (قابلیت اعتماد حاصل از استقرار بانکداری الکترونیک، سرعت حاصل از استقرار بانکداری الکترونیک، دسترسی حاصل از استقرار بانکداری الکترونیک، اطمینان حاصل از استقرار بانکداری الکترونیک) بر بهبود سلامت نظام بانکی تاثیر دارد. اما نتایج حاصل از آزمون رگرسیون ساده برای بررسی تاثیر محرمانگی حاصل از استقرار بانکداری الکترونیک هیچگونه تاثیری را بر بهبود سلامت نظام بانکی نشان نمی دهد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله طراحي شبکه لجستيکي معکوس با عدم قطعيت تامين و تقاضا و انعطاف پذيري تحت pdf دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله طراحي شبکه لجستيکي معکوس با عدم قطعيت تامين و تقاضا و انعطاف پذيري تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله طراحي شبکه لجستيکي معکوس با عدم قطعيت تامين و تقاضا و انعطاف پذيري تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله طراحي شبکه لجستيکي معکوس با عدم قطعيت تامين و تقاضا و انعطاف پذيري تحت pdf :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: نهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع
تعداد صفحات: 11
چکیده:
این مقاله یک مدل برنامه ریزی غیرخطی برای طراحی شبکه لجستیکی رو به جلو و معکوس با هدف حداقل کردن هزینه کل هزینه ثابت دایرکردن تسهیلات ظرفیت تسهیلات حمل تامین نگهداری تولید بازررسی درشرایط عدم قطعیت تقاضا برگشتی و تامین ارایه میدهد لحاظ کردن عدم قطعیت تامین و انعطاف پذیری درسطح برنامه ریزی استراتژیک شبکه لجستیکی معکوس ازنوآوریهای این مقاله محسوب میشود این شبکه چندکالایی و چندپریودی درچهارسطح رو به جلو تامین تولید توزیع و مشتری و سه سطح درجهت معکوس مشتری جمع آوری و یکی ازمراکز دورریز تامین تولید و توزیع تعریف میشود عدم قطعیت تامین به صورت زمانهای انتظار غیرقطعی تامین مواد اولیه و دو نوع انعطاف پذیری تامین و سطح سرویس مشتری دراین شبکه مدل شده است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تاثير طول دوره کاهش حجم تمرين بر غلظت برخي از سايتوکاين هاي پلاسمايي و عملکرد جسماني در مردان دونده استقامتي تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تاثير طول دوره کاهش حجم تمرين بر غلظت برخي از سايتوکاين هاي پلاسمايي و عملکرد جسماني در مردان دونده استقامتي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تاثير طول دوره کاهش حجم تمرين بر غلظت برخي از سايتوکاين هاي پلاسمايي و عملکرد جسماني در مردان دونده استقامتي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تاثير طول دوره کاهش حجم تمرين بر غلظت برخي از سايتوکاين هاي پلاسمايي و عملکرد جسماني در مردان دونده استقامتي تحت pdf :

دانلود مقاله تاثير طول دوره کاهش حجم تمرين بر غلظت برخي از سايتوکاين هاي پلاسمايي و عملکرد جسماني در مردان دونده استقامتي تحت pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در فروردین و اردیبهشت 1389 در مجله علمی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی بابل از صفحه 51 تا 58 منتشر شده است.
نام: تاثیر طول دوره کاهش حجم تمرین بر غلظت برخی از سایتوکاین های پلاسمایی و عملکرد جسمانی در مردان دونده استقامتی
این مقاله دارای 8 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله اینترلوکین
مقاله یک بتا اینترلوکین
مقاله -6
مقاله عملکرد جسمانی
مقاله ضدالتهابی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
سابقه و هدف: تمرینات متوسط عملکرد ایمنی را توسعه داده و تمرینات طولانی مدت یا شدید عملکرد ایمنی را تضعیف می کنند. بعضی از ورزشکاران بار تمرینی خود را به مدت 6 تا 21 روز قبل از مسابقه کاهش می دهند. این مطالعه به منظور بررسی تاثیر طول دوره 7 و 21 روزه تیپر بر غلظت برخی از شاخص های ایمنولوژیک پلاسمایی و زمان عملکرد مردان دونده استقامتی انجام شد.
مواد و روشها: این مطالعه نیمه تجربی که روش اجرای آن میدانی است بر روی 22 مرد دونده تمرین کرده، با میانگین سن 6/2±5/24 سال، انجام شد. پیش از شروع برنامه تمرینی، آزمودنیها به صورت تصادفی و بطور مساوی به دو گروه کنترل و تیپر تقسیم شدند. یک و سه روز قبل از شروع تمرینات، در پایان هفته چهارم، هشتم، نهم و یازدهم پس از تمرینات، بلافاصله پس از اجرای آزمون 10 کیلومتر تردمیل، خون گیری به عمل آمد. غلظت اینترلوکین -یک بتا و اینترلوکین -6 پلاسمایی به روش ELISA اندازه گیری و گروهها با هم مقایسه شدند.
یافته ها: با مقایسه میانگین های مقادیر IL-1b و IL-6 پلاسمایی و زمان عملکرد گروه کنترل و گروه تیپر، پس از انجام یازده هفته تمرین، مقادیر IL-1b و IL-6 و زمان عملکرد گروه تیپر نسبت به گروه کنترل، کاهش معنی داری داشت (p<0.001، p<0.001 و p<0.001).
نتیجه گیری: نتایج پژوهش نشان داد کاهش سه هفته ای حجم تمرینات استقامتی گروه تیپر در مقایسه با گروه کنترل، بدون آنکه تاثیر معکوسی بر عملکرد ورزشی داشته باشد، می تواند مقادیر IL-1b و IL-6 پلاسمایی را کاهش دهد که احتمالا به علت کاهش آسیب میوسیتهای عضلانی در بدن ورزشکاران است. بنابراین مربیان می توانند با رعایت احتیاط و با بکارگیری دوره های دو تا سه هفته ای تیپر، عملکرد ورزشی را توسعه دهند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 15 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود ارزيابي رفتار لرزه اي مخازن بتني هوايي به کمک نرم افزار ABAQUS تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود ارزيابي رفتار لرزه اي مخازن بتني هوايي به کمک نرم افزار ABAQUS تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود ارزيابي رفتار لرزه اي مخازن بتني هوايي به کمک نرم افزار ABAQUS تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود ارزيابي رفتار لرزه اي مخازن بتني هوايي به کمک نرم افزار ABAQUS تحت pdf :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنگره علمي پژوهشي افق هاي نوين در حوزه مهندسي عمران، معماري، فرهنگ و مديريت شهري ايران

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

مخازن هوایی آب بعنوان یکی از مهمترین سازه های تامین کننده آب آشامیدنی شهرها با توجه به آسیب پذیری آنها در زلزله هایگذشته و لزوم حفظ قابلیت بهره برداری از آنها پس از وقوع زمین لرزه ضروری می باشد. لذا ضروری است تا با انجام مدلسازی هایلازم ضمن بررسی رفتار این سازه ها در حین زلزله، محاسن و معایب استفاده از میراگرها در تکیه گاه های آن بررسی شود . در اینمقاله مخزن آب معرفی شده تحت سه شتابنگاشت طبس، نورث ریج و چی چی قرار گرفته است . همچنین میراگر در د و موقعیتمختلف در سازه استقرار یافته است. نتایج مدلسازی های صورت گرفته برای مخزن با درصد پرشدگی های مختلف ارائه شده است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله برآورد خطر زلزله و عدم کارايي بيمه و روشهاي کنوني تأمين اعتبار بانکي در مقاوم سازي سازه هاي بخش قابل توجهي از جمعيت کلانشهر تهران تحت pdf دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله برآورد خطر زلزله و عدم کارايي بيمه و روشهاي کنوني تأمين اعتبار بانکي در مقاوم سازي سازه هاي بخش قابل توجهي از جمعيت کلانشهر تهران تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله برآورد خطر زلزله و عدم کارايي بيمه و روشهاي کنوني تأمين اعتبار بانکي در مقاوم سازي سازه هاي بخش قابل توجهي از جمعيت کلانشهر تهران تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله برآورد خطر زلزله و عدم کارايي بيمه و روشهاي کنوني تأمين اعتبار بانکي در مقاوم سازي سازه هاي بخش قابل توجهي از جمعيت کلانشهر تهران تحت pdf :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: سومین کنفرانس ملی بهسازی و مقاوم سازی ایران

تعداد صفحات: 6

چکیده:

در کشورهای پیشرفته اقتصادی جهان که نیازهای اساسی آنان از جمله خوراک، پوشاک ، مسکن و ; مرتفع گردیده است و نیازهای اولیه بشری در سطحی قابل قبول توزیع گردیده بیمه و اعتبارات بانکی از جمله راهکارهای مفید و کارا د رجهت ارتقاء کیفیت سازه و مقاوم سازی اصلاح نگهداری و تعمیر سازه و کیفیت محیط زیست محسوب می گردد. بر مبنای فرض این تحقیق بیمه و روش های بانکداری کنونی درباره مقاوم سازی سازه های بخش قابل توجهی از جمعیت حاشیه نشین تهران به دلایل ساختاری موجود، کارایی نخواهد داشت. به منظور بررسی موضوع مطرح شده در این پژوهش با استفاده از روش کتابخانه ای و تاریخی چند محور اساسی مورد بررس قرار گرفت: 1ـ تعیین احتمال خطر ووقع زلزله در کلانشهر تهران 2ـ آسیب پذیری ساختمان های تهران در برابر زلزله 3ـ بررسی حاشیه نشینی و زاغه نشینی کالبدی و اقتصادی در کلانشهر تهران و آسیب پذیری سازه ای در صورت وقوع بحران 4ـ بررسی ساختار بیمه و روش های بانکداری کنونی در حیطه گروه های آسیب پذیر. نتایج حاصل از این تحقیق آن است که ک شهر تهران در میان گسل های مهمی واقع شده که دارای توان لرزه زایی قابل انتظار با بزرگی بیش از 7 ریشتر هستند. نتایج حاصل از این پژوهش حاکی است که شهر تهران به عنوان نخست شهر ایران با تمرکز سیاسی، صنعتی، اقتصادی، فرهنگی و محل استقرار عمده سرمایه های علم یو فنی بر بستری لغزان و نامطمئن از کمترین آمادگی و امنیت فیزیکی برخوردرا است. اثر چنین استقرار و اعمال تمرکزگرایانه سیل جمعیت انبوه بسوی کلانشهر بوده و بخش قابل توجهی از جمعیت 14 میلیونی گسترده کلانشهر تهران اکنون حاشیه نشین یا زاغه نشین بوده و یا در بافت فرسوده زندگی می کنند حال آنکه ساختار بانکی و بیمه کنونی ایران در جهت تأمین اعتبار برای گروههای آسیب پذیر فوق به دلایل حقوقی در مناطق حاشیه نشین و در مناطق زاغه ای به دلیل زیر خط فقر قرار داشتن گروه های عظیمی از جمعیت کارا نیست. در پایان از نظر این تحقیق مقاوم سازی محیط زیست گروههای جمعیتی کم درآمد توسط بخش خصوصی به دلیل نداشتن توجیه اقتصادی کار ساز نبوده و تحقق این مهم نیازمند دخالت مستقیم دولت است. نتایج این تحقیق برای کلیه کلانشهرهای ایران به دلیل توزیع نامتناسب درآمد ت حجم بالای گروه حاشیه نشین و زاغه نشین و گستردگی مناطق فرسوده این شهرها به منظور برنامه ریزی مقاوم سازی نیز قابل استفاده است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 15 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود طراحي و شبيه سازي ديمالتي پلکسر نانو پلاسمونيکي در طيف مخابراتي تحت pdf دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود طراحي و شبيه سازي ديمالتي پلکسر نانو پلاسمونيکي در طيف مخابراتي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود طراحي و شبيه سازي ديمالتي پلکسر نانو پلاسمونيکي در طيف مخابراتي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود طراحي و شبيه سازي ديمالتي پلکسر نانو پلاسمونيکي در طيف مخابراتي تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين همايش ملي مهندسي اپتيک و ليزر ايران

تعداد صفحات : 4

چکیده مقاله:

در این مقاله یک پیشنهاد برای دیمالتی پلکسر موجبر نانو پلاسمونیکی در طول موج مخابراتی ارایه شده و ساختار به صورت عددی تحلیل شده است. با استفاده از ساختار رینگ در الکتریک در بستر فلزی، مکانیسم دی مالتی پلکسینگ محقق شده است که نی تواند در مدارات مجتمع پلاسمونیکی قابل استفاده باشد. شبیه سازی با استفاده از تکنیک تفاضل محدود در حوزه زمان انجام شده است. با یافتن پارامترهای هندسی مناسب ، نسبت دامنه میدان در پورت های خروجی مقایسه شده و عملکرد دیمالتی پالکسینگ در طول موج های 1310 نانومتر و 1530 نانومتر ارایه شده است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 15 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي آلاينده هاي رودخانه اخلمد تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي آلاينده هاي رودخانه اخلمد تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي آلاينده هاي رودخانه اخلمد تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي آلاينده هاي رودخانه اخلمد تحت pdf :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: ششمین همایش ملی مهندسی محیط زیست
تعداد صفحات: 9
چکیده:
رودخانه ها به عنوان یکی ازمنابع اساسی تأمین آب برای مصارف گوناگون از جمله کشاورزی، شرب، صنعت مطرح می باشند از این رو پایش این منابع با توجه به خشکسالی های اخیر و توسعه شهری و روستایی یکی از وظایف مهم درحیطه مدیریت محیط زیست محسوب می گردد و همچنین این منابع از لحاظ توسعه اجتماعی- اقتصادی، سیاسی بسیار حائز اهمیت می باشد لذا در این مطالعه رودخانه اخلمد که یکی از زیر حوضه های رودخانه کشف رود می باشند مورد پایش و ارزیابی قرار گرفته است. این رودخانه اهمیت بسیاری در بخش گردشگری استان خراسان رضوی دارد زیرا بعنوان یک ییلاق مهم دارای ماهیت گردشگری است بنابراین مدیریت و کیفیت این منبع آبی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در همین راستا مطالعه ای در خصوص پارامترهای کیفی، EC، TDS، Alkalinity،Acidity ، Hardness و COD رودخانه صورت گرفت. نتایج حاصل نشان می دهد که آب این رودخانه در سرچشمه دارای کیفیت مناسب بوده و بتدریج در طول مسیر با پساب های گوناگون آلوده شده و از کیفیت آن کاسته می شود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 15 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود حاکميت شرکتي در سيستم بانکي تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود حاکميت شرکتي در سيستم بانکي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود حاکميت شرکتي در سيستم بانکي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود حاکميت شرکتي در سيستم بانکي تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي حسابداري، مديريت و اقتصاد ايران

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

یکی از مسائل بسیار حائزاهمیت در بانکها و نهادهای پولیCorporate Governance حاکمیت شرکتی است. و شامل مجموعه ای از نظام ها، فرآیندها و ساختارهایی که در پی کسب اطمینان از رعایت حقوق ذینفعان، پاسخگویی، شفافیت وعدالت در واحد تجاری است و توجه دولت، مدیران شرکت، سهامداران، و پژوهشگران دانشگاهی را به خود جلب کرده است. بانک ها، مؤسسات مالی نقش مهمی در اقتصاد یک کشور دارند و به رابطه بین مدیریت، سهامداران و همچنین سپرده گذاران رسیدگی می کنند. برقراری حاکمیت شرکتی در بانک ها مهم تر از برقراری حاکمیت شرکتی در سایر نهادهای مالی می باشدزیرا بخش بانکی نقش بیشتری نسبت به سایر نهادهای مالی در اقتصاد دارا است. وجود حاکمیت شرکتی ضعیف در بانک باعث کاهش اطمینان در توانایی بانک برای مدیریت دارایی ها و بدهی ها می شود. در این مقاله پس از تعریف و بیان اهداف، اهمیت، مشکلات حاکمیت شرکتی، به معرفی ابزارها پرداخته و درنهایت به آثار حاکمیت شرکتی خوب در توسعه بخش مالی بانکداری اشاره می شود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي رابط بين عدالت سازماني و رضايت شغليمطالع موردي : کارکىان دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان تحت pdf دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي رابط بين عدالت سازماني و رضايت شغليمطالع موردي : کارکىان دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي رابط بين عدالت سازماني و رضايت شغليمطالع موردي : کارکىان دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي رابط بين عدالت سازماني و رضايت شغليمطالع موردي : کارکىان دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: کنفرانس بین المللی مدیریت، چالشها و راهکارها
تعداد صفحات: 7
چکیده:
در این پژوهش رابطه بین عدالت سازمانی و رضایت شغلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان مورد بررسی قرار گرفته است . جامعه آماری، شامل کلیه کارکنان دانشگاه بوده که تعداد 79 نفر به عنوان نمونه تحقیق به شیوه تصادفی ساده انتخاب گردید. اطلاعات مربوط به عدالت سازمانی بااستفاده از پرسشنامه نیهوف و مورمن (1993) و اطلاعات مربوط به رضایت شغلی از پرسشنامه کندال و هیولین جمع آوری شده است. نتایج ضریب همبستگی اسپیرمن نشان داد که شاخص های عدالت توزیعی، عدالت رویه ای و عدالت مراوده ای با رضایت شغلی رابطه معنی داری دارند. تفاوت میان نحوه تاثرگذاری ابعاد مختلف عدالت سازمانی بر جنبه های مختلف رضایت شغلی و سازمانی از جمله نتایج این پژوهش بوده است که شناخت و آگاهی از آن برای مدیران در انجام اقداماتی برای بهبود احساس عدالت در سازمان مفید خواهد بود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,