خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
home theater in Los Angeles
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات پیامبر اکرم (ص)

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي ميزان اثربخشي بازاريابي الکترونيکي بر ميزان عرضه خدمات گردشگري (مطالعه موردي: شرکت هاي خدمات مسافرتي شهرستان شهرکرد) تحت pdf دارای 23 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي ميزان اثربخشي بازاريابي الکترونيکي بر ميزان عرضه خدمات گردشگري (مطالعه موردي: شرکت هاي خدمات مسافرتي شهرستان شهرکرد) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي ميزان اثربخشي بازاريابي الکترونيکي بر ميزان عرضه خدمات گردشگري (مطالعه موردي: شرکت هاي خدمات مسافرتي شهرستان شهرکرد) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي ميزان اثربخشي بازاريابي الکترونيکي بر ميزان عرضه خدمات گردشگري (مطالعه موردي: شرکت هاي خدمات مسافرتي شهرستان شهرکرد) تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی گردشگری، جغرافیا و محیط زیست پایدار
تعداد صفحات: 23
چکیده:
در عصر حاضر که مفاهیم ارتباطات، رقابت، مشتری گرایی، تجارت و ; با هم پیوندی ناگسستنی دارند، بازاریابی الکترونیکی به عنوان عنصری از تجارت و کسب و کارهای موجود، نقش محوری در حفظ و بقاء کسب و کارها از طریق جذب و حفظ مشتریان، شناساندن و معرفی محصولات و ایجاد انگیزه برای احساس نیاز به خرید ایفا می کند، چرا که عناصر بازاریابی به عنوان یکی از ابزارهای شناخته شده برای گسترش و نفوذ در بازار و ربودن گوی سبقت از رقبای تجاری محسوب می شود. از آنجا که بازاریابی واسطه بین تولیدکننده (تامین کننده، ارائه کننده) و مصرف کننده بوده و نقشی کلیدی در رونق اهداف تجاری موسسات تجاری دارد و از طرفی رونق فروش (محصول یا خدمات)، گسترش تولید و افزایش سطح درآمد ملی را همراه خواهد داشت. از طرفی دیگر، نهادهای اقتصادی، تجاری و اجتماعی رسانه های جدید را به عنوان ابزاری برای گسترش حوزه نفوذ و جذب مخاطبان و مشتریان کالاها، محصولات، خدمات، اندیشه ها و عقاید خود مورد حمایت قرار خواهند داد. و لذا بازاریابی الکترونیک در قالب مجموعه فعالیتهای بازاریابی از طریق شبکه جهانی اینترنت به عنوان گسترده ترین و با نفوذترین شبکه ارتباطی مطرح و مورد استفاده می باشد و در حال حاضر افراد و شرکتهای بسیاری از ریز و درشت و سرمایه های متفاوت در بستر شبکه اینترنت مشغول داد و ستد کالا و خدمات هستند. تحقیق حاضر با عنوان بررسی تاثیرات بازاریابی الکترونیکی بر عرضه خدمات گردشگری (مطالعه ی موردی: شرکت های خدمات مسافرتی شهرستان شهرکرد) در صدد اثبات تاثیر بازاریابی الکترونیکی بر میزان فروش و عرضه خدمات این موسسات می باشد. این پژوهش دارای ماهیتی کاربردی – توصیفی است که بدین منظور از مطالعات کتابخانه ای (کتابهای تالیف شده، مقالات و اینترنت) و میدانی (پرسشنامه) استفاده شده است. و با پرسشنامه طراحی شده شامل 30 سوال و ارائه آن به متولیان شرکتهای خدمات مسافرتی در حوزه شهرستان شهرکرد که تعداد آنها مشتمل بر 13 شرکت می شود نسبت به جمع آوری اطلاعات مبادرت و پس از تجزیه و تحلیل داده ها فرضیه های این تحقیق به اثبات رسید و اثربخشی بازاریابی الکترونیکی بر میزان عرضه خدمات شرکت های مورد مطالعه و حصول رضایتمندی مشتریان آشکار گردید.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 22 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود کارآفريني کارگاه توليد ترانسفورماتور تحت pdf دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود کارآفريني کارگاه توليد ترانسفورماتور تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود کارآفريني کارگاه توليد ترانسفورماتور تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود کارآفريني کارگاه توليد ترانسفورماتور تحت pdf :

خلاصه طرح :
در این طرح به بررسی تولید ترانسفورماتور پرداخته شده است ، برای بررسی طرح از روش های آماری و اقتصادی و برآورد های مالی استفاده شده است ، این طرح شامل چهار فصل میباشد ، فصل اول به بیان کلیاتی از قبیل مقدمه ، تاریخچه ، مجوز های قانونی مورد نیاز ، وضعیت بازار ،

میزان واردات و صادرات و ; پرداخته است ، فصل دوم به بیان روش انجام کار پرداخته است ، بازدید از واحد کاری مشابه ، نیروی انسانی ، نحوه تامین سرمایه و ; از جمله عناوین موجود در این فصل میباشد ، فصل سوم به بررسی طرح از دیدگاه اقتصادی پرداخته است ( طرح توجیهی یا BP ) ، عناوینی از قبیل نیروی انسانی مورد نیاز ، میزان سرمایه گذاری ، مواد اولیه مورد نیاز ، ماشین آلات مورد نیاز و ; از جمله عناوین موجود در این فصل میباشد ، در نهایت فصل چهارم به بیان نتیجه اجرای طرح می پردازد .

فصل اول
کلیات

1- 1 مقدمه :
ترانسفورماتورها تجهیزاتی هستند که وظیفه تبدیل ولتاژ و جریان الکتریکی را در سیستم های توزیع و انتقال در یک فرکانس ثابت و مشخص بر عهده دارند . در میان انواع مختلف این تجهیزات ، ترانسفورماتورهای توزیع ، آمار فروش و استفاده فراوانی داشته است . لذا از اهمیت ویژه برخوردار می باشد . براساس استانداردهای موجود ترانسفورماتورهای توزیع برای تبدیل ولتاژهایی در حدود 480 ولت تا 35 کیلو ولت (ولتاژ فشار قوی) به ولتاژهای در حدود 120 تا 480 ولت (ولتاژ فشرضعیف) و در محدوده توان 025 تا 2500 کیلو ولت آمپر مورد استفاده قرار می گیرند . با توجه به این امر مشخص می شود که حجم زیادی از ترانس های مورد استفاده در دنیا از نوع ترانس های توزیع می باشند .

ترانسفورماتورهای توزیع خشک رزینی

ترانسفورماتورهای توزیع روغنی

1 – 2 نام کامل طرح و محل اجرای آن :
تولید ترانسفورماتور

محل اجرا :

1 – 3 – مشخصات متقاضیان :
نام نام خانوادگی مدرک تحصیلی تلفن

1 – 6 – وضعیت و میزان اشتغالزایی :
تعداد اشتغالزایی این طرح 192 نفر می باشد.

مجوز های قانونی :
تعریف: جواز تاسیس مجوزی است که جهت احداث ساختمان ، تاسیسات و نصب ماشین آلات بنام اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی (زراعی ، باغی ، شیلاتی ، دام و طیور، جنگل و مرتع) صادر می گردد .

مراحل صدور جواز تاسیس :
1- پذیرش درخواست متقاضی صدور جواز تأسیس فعالیتهای صنعتی و تكمیل پرونده توسط مدیریت جهاد كشاورزی شهرستان و یا مدیریت صنایع كشاورزی و روستائی استان .
2- بررسی پرونده از نظر مدارك و تطبیق با مصادیق والویتهای سرمایه گذاری در واحد صدور مجوز مدیریت صنایع كشاورزی و روستائی .
3- تكمیل پرسشنامه جواز تاسیس ( فرم شماره یك ) توسط متقاضی
4- ارسال پرونده منضم به فرم شماره یك به اداره مربوطه بمنظور بررسی ، اصلاح و تائید فرم پرسشنامه جواز تاسیس با استفاده از اطلاعات طرحهای موجود ، طرحهای تیپ و تجربیات كارشناسی و ارجاع پرونده به مدیریت .

5- ارجاع پرونده توسط مدیریت به واحد صدور مجوز جهت مراحل صدور جواز تأسیس .
شرایط عمومی متقاضیان ( اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی ) دریافت جواز تاسیس
1- اشخاص حقیقی
– تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران
– حداقل سن 18 سال تمام
– دارا بودن كارت پایان خدمت یا معافیت دائم

2- اشخاص حقوقی

– اساسنامه ( مرتبط با نوع فعالیت )

– ارائه آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات در روزنامه رسمی كشور

مدارك مورد نیاز:
1- ارائه درخواست كتبی به مدیریت جهاد كشاورزی شهرستان یا مدیریت صنایع كشاورزی و روستایی استان.
2- اصل شناسنامه وتصویر تمام صفحات آن
3- تصویر پایان خدمت یا معافیت خدمت سربازی
4- تصویر مدرك تحصیلی و سوابق كاری مرتبط با درخواست
5- یك قطعه عكس از هریك از شركاء
6- تكمیل فرم درخواست موافقت با ارائه طرح صنایع تبدیلی و تكمیلی
7- پوشه فنردار
8- درصورت داشتن شركت ، ارائه اساسنامه ، آگهی تاسیس و روزنامه ، مرتبط با فعالیت مورد درخواست

اصلاحیه جواز تاسیس :
1- ارسال درخواست متقاضی توسط جهاد کشاورزی شهرستان (متقاضی) به مدیریت و ارجاع به واحد صدور مجوز.
2- دبیرخانه در مورد تغییرات مدیریت ضمن بررسی اصلاحیه صادر و به اطلاع اداره تخصصی میرساند.
3- دبیرخانه در موردی که نیاز به کارشناسی تخصصی دارد درخواست را به اداره تخصصی جهت بررسی و اعلام نظر ارجاع می دهد.
4- اداره تخصصی پس از بررسی وتائید به دبیرخانه صدور مجوز ارجاع میدهد.
5- دبیرخانه صدور مجوز پس از تائید مدیر اقدام به صدور اصلاحیه جواز تاسیس ن

موده و رونوشت آنرا به بخشهای ذیربط ارسال می نماید.

تعریف:
پروانه بهره برداری مجوزی است که پس از اتمام عملیات ساختمان و تاسیسات و نصب ماشین آلات جهت تولید بنام اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی وسایر صنایع روستایی صادر می گردد.

صدور پروانه بهره برداری :

1- تکمیل فرم درخواست پروانه بهره برداری توسط متقاضی و تائید و ارسال آن توسط جهاد کشاورزی شهرستان به مدیریت.
2- ارجاع به دبیرخانه صدور مجوز جهت بازدید کارشناسان (کارشناس تخصصی و کارشناس نواحی صنعتی و کارشناس تولید) با هماهنگی روسای ادارات تخصصی.
3- تائید رئیس اداره تخصصی و ارجاع به دبیرخانه صدور مجوز.
4- اخذ استعلام از ادارات ذیربط.
5- تهیه پیش نویس پروانه بهره برداری و تائید مدیریت.
6- صدور پروانه بهره برداری و ارسال رونوشت به بخشهای ذیربط.

مراحل صدور توسعه طرح :
1- تکمیل فرم درخواست توسعه طرح توسط شهرستان (متقاضی) و ارسال به مدیریت.
2- ارجاع به دبیرخانه صدور مجوز جهت بررسی و اظهار نظر و بازدید کارشناسان (کارشناس تخصصی و کارشناس تولید) با هماهنگی روسای ادارات تخصصی.
3- دبیرخانه صدور مجوز پس از تائید ادارات تخصصی در کمسیون بررسی طرحها مطرح می نماید و در صورت عدم تایید کمسیون به شهرستان و متقاضی اعلام مینماید و در صورت تایید از ادارات ذیربط استعلام می نماید.
4- ارجاع به اداره تخصصی جهت بررسی طرح توسعه.
5- ارجاع به دبیرخانه صدور مجوز جهت صدور موافقت با توسعه طرح پس ز تایید مدیر.
6- ارسال رونوشت به بخشهای و ادارات تخصصی و سازمانهای ذیربط.

فصل دوم
روش انجام کار

گزارش مختصر بازدید از واحد ها تولیدی با خدماتی مرتبط با موضوع پروژه :
بازدید از کارخانه تولید ترانسفورماتور

براساس هماهنگی های بعمل آمده در بازدید از کارخانه تولید ترانسفورماتور به بررسی سیستم ها و دستگاه ها و ماشین آلات موجود در کارخانه پرداختیم و سیستم مدیریت و روش های تامین مواد اولیه را در کارخانه مورد ارزیابی قرار دادیم ،

جنبه های ابتکاری بودن و خلاقیت به کار رفته شده :

ابتکار و نوآوری در کلیه رشته ها می تواند عامل پیشرفت و توسعه قرار گیرد در بخش صنعت و در تولید ترانسفورماتور استفاده از ایده های نو و نوآوری و خلاقیت می تواند به عامل موفقیت تبدیل شود ، طراحی های گرافیکی تبلیغاتی یکی از عوامل پیشرفت و توسعه اقتصادی در کشور های صاحب سبک در صنعت می باشد ، الگوبرداری از این روشها برای معرفی کالا و محصولات می تواند به عنوان یک ایده نو مورد استقیال قرار گیرد .

فهرست تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز و برآورد قیمت آنها :
هزینه های اجرا برای ساخت 60 دستگاه ترانسفورماتور 250KVA در روز شامل تهیه و نصب ماشین آلات ساخت بدنه ، دستگاه پرس ضخیم ، دستگاه خم کاری ، ماشین آلات عایق و ماشین فالت (که ورق را بصورت کنگره در می آورد) و عملیات مهندسی و طراحی ، سیویل فونداسیون و تهیه و نصب تاسیسات بارگیری و تخلیه هزینه ای بالغ بر 500،000 میلیون ریال پیش بینی می شود که در محاسبات مالی حداقل قیمت ها لحاظ شده است .

مشخصات نیروی انسانی مورد نیاز از لحاظ مفید بودن و توانایی کار:

روشهای بازاریابی و تبلیغات جهت ( جهت فروش کالا )
در زمینه تولید ترانسفورماتور می توان از روش های مختلف بازاریابی استفاده نمود ، تبلیغات تلویزیونی ، استفاده از بنر های و تیزر های تبلیغاتی ، استفاده از چاپ پوستر های تبلیغاتی و ارائه روش های تبلیغاتی دیگر برای جذب بازار فروش جزئی و استفاده از روش فرد به فرد برای فروش کلی محصولات در بازار داخلی .

فصل سوم
امور مالی طرح

جدول 1 حدود قیمت فروش ترانسفورماتورهای توزیع سه فاز روغنی برای ولتاژ اولیه 20KV در شرکت ایران ترانسفور

جدول 2 قیمت ترانسفورماتورهای تک فاز به دلار در آمریکا


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 22 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله رابطه بين مديريت ريسک و مديريت جامع حوزه هاي آبخيز تحت pdf دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله رابطه بين مديريت ريسک و مديريت جامع حوزه هاي آبخيز تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله رابطه بين مديريت ريسک و مديريت جامع حوزه هاي آبخيز تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله رابطه بين مديريت ريسک و مديريت جامع حوزه هاي آبخيز تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: کنفرانس ملی مخاطرات محیط زیست زاگرس
تعداد صفحات: 11
چکیده:
بررسی آمار نشان می دهد که ایران جزء 10 کشور اول حادثه خیز جهان می باشد. در کنار تحولات چشمگیری که در ارتقاء دانش فنی مهندسان و پژوهشگران کشور به منظور کاهش خسارات ناشی از حوادث مختلف منجمله سیل صورت گرفت اما کمبودهای شدید و نگران کننده وسیعی که حاصل قرنها غفلت در تاریخ ایران بوده است دیده می شود که در حال حاضر موقعیت بسیار نامطلوبی را ایجاد کرده است. به طوریکه در بسیاری از زیرحوزه های کشور امکان وقوع سیلاب های ویران کننده ای در اثر بارندگی های نچندان گسترده دور از انتظار نیست و به این ترتیب واقعا نمی توان تصور کرد در شرایط غیر عادی و اضطراری همانند سیلاب های مهیب چه فاجعه ای شهرها و روستاها را تهدید می کند. بروز چنین بحرانهایی،دولت و مردم را بطور جدی و مستقیم با خسارات و مشکلات گسترده روبرو می سازد، اکثر جوامع و سازمانها هر روز و هر لحظه احتمال دارد تحت تاثیر بحرانهای مختلف واقع شود.بنابراین مدیران سازمانها باید پیوسته آماده رویارویی با این بحرانها باشند و تا آنجا که امکان دارد واحدهای تحت نظر سازمان خود را در مقابل آنها آماده سازند و همواره باید بیندیشند که چگونه می توان خود و سازمان مربوطه را از گرداب بحرانهای مختلف انگونه نجات دهند که کمترین آسیب متوجه انها و سازمانشان شود.لذا طی این مقاله برآن شدیم که تا با بررسی ابعاد مختلف مدیریت بحران در حوادث مختلف و با تاکید بر سیلاب به عنوان یک پدیده طبیعی در راستای تحقق اهداف چهارگانه مدیریت بحران یعنی پیشگیری، آمادگی، مقابله و بازسازی و ارائه راهکارهای اجرایی به منظور کاهش عوارض نامطلوب این حوادث در اثر عدم هماهنگی در مدیریت جامع حوزه ها تلاش نماییم.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مطالعه تجويز خوراکي داروي کاربامازپين بر تغييرات اشتقاق II الکتروکارديوگرام گربه تحت pdf دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مطالعه تجويز خوراکي داروي کاربامازپين بر تغييرات اشتقاق II الکتروکارديوگرام گربه تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مطالعه تجويز خوراکي داروي کاربامازپين بر تغييرات اشتقاق II الکتروکارديوگرام گربه تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مطالعه تجويز خوراکي داروي کاربامازپين بر تغييرات اشتقاق II الکتروکارديوگرام گربه تحت pdf :

دانلود مقاله مطالعه تجويز خوراکي داروي کاربامازپين بر تغييرات اشتقاق II الکتروکارديوگرام گربه تحت pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در 1389 در پژوهش های بالینی دام های بزرگ (دامپزشكی) از صفحه 75 تا 79 منتشر شده است.
نام: مطالعه تجویز خوراکی داروی کاربامازپین بر تغییرات اشتقاق II الکتروکاردیوگرام گربه
این مقاله دارای 5 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله کاربامازپین
مقاله الکتروکاردیوگرام
مقاله گربه

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
کاربامازپین یک ترکیب تری سیکلیک است که درحیوانات تنها مورد مصرف این دارو در درمان تشنج است. این دارو دارای سمیت قلبی و واکنش های ایدیوسنکراتیک خونی می باشد. کاربامازپین یک ترکیب موثر بر قلب بوده و باعث اختلال در عملکرد گره سینوسی دهلیزی و دهلیزی بطنی می شود. با توجه به مصرف زیاد کاربامازپین در انسان و عدم وجود مدارکی دال بر اثر این دارو بر تغییرات الكتروكاردیوگرام در گربه، تحقیق در این مورد امری ضروری به نظر می رسد. در این مطالعه، هشت قلاده گربه نر بومی مو کوتاه به طور تصادفی انتخاب و مورد آزمایش قرارگرفت. فراورده خوراکی کاربامازپین با دوز بیست و پنج میلی گرم به ازای هر گربه فقط یک بار تجویز شده و در زمان های صفر، 4 و 8 ساعت بعد از تجویز، الکتروکاردیوگرام در اشتقاق II اخذ شد. در ادامه محور الکتریکی قلب، تعداد ضربان قلب و تغییرات امواج الکتریکی مورد بررسی قرار گرفت. برای تجزیه و تحلیل داده ها از روش آماری آزمون t در سطح معنی داری p<0.05 استفاده شد. در نهایت هیچ گونه آریتمی و تغییر معنی داری در پارامترهای مورد نظر مشاهده نشد. با توجه به عدم ایجاد تغییرات آریتموژن در گربه توسط تجویز خوراكی كاربامازپین می شود گفت كه این دارو در میزان مورد استفاده می تواند اثرات درمانی مفید در كنترل تشنج و تعدیل وضعیت خلق و خوی حیوان بدون القای اثرات جانبی را داشته باشد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تاثير نوع تابع موجک بر کارايي شبکه هاي عصبي فازي – موجب تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تاثير نوع تابع موجک بر کارايي شبکه هاي عصبي فازي – موجب تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تاثير نوع تابع موجک بر کارايي شبکه هاي عصبي فازي – موجب تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تاثير نوع تابع موجک بر کارايي شبکه هاي عصبي فازي – موجب تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: همایش ملی مهندسی کامپیوتر و توسعه پایدار با محوریت شبکه های کامپیوتری، مدل سازی و امنیت سیستمها
تعداد صفحات: 9
چکیده:
طراحی صحیح یک شبکه عصبی فازی موجک – 1 بی شک نقش بسیار موثری در کارایی مدل نهایی خواهد داشت. در این مقاله تاثیر توابع موجک مختلف بر کارایی شبکه های فازی موجک مورد بررسی قرار گرفته است. توابع موجک به عنوان یک تابع فعالیت – 2 در لایه مخفی شبکه های فازی موجک مورد استفاده قرار می گیرند. برای بررسی تاثیر نوع تابع موجک بر کارایی مدل نهایی از سه تابع موجک کلاه مکزیکی، گوسی و – مورلت استفاده شده است. یک الگوریتم ژنتیک برای آموزش شبکه عصبی فازی موجک مورد استفاده قرار گرفته است. نتایج عملی نشان می دهد – که نوع تابع موجک تاثیر بسیار چشمگیری بر کارایی شبکه عصبی فازی موجک دارد. علاوه بر این به نظر می رسد که برای حل کلاس های – متفاوت از مسائل، توابع موجک متفاوتی کارایی بهتری داشته باشند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 22 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بازاريابي ناب تحت pdf دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بازاريابي ناب تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود بازاريابي ناب تحت pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بازاريابي ناب تحت pdf :


نام کنفرانس یا همایش : پنجمین کنفرانس ملی و سومین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت

تعداد صفحات : 5

چکیده مقاله:

مسلم است که هر فرد، نهاد و سازمانی می خواهد بهترین باشد. ما در این مقاله بر آنیم تا با معرفی اصولی تحت عنوان ناب، در عرصه بازاریابی این خواستن را که در نهایت منجر به افزایش توانایی در جذب و حفظ مشتری و افزایش سهم در بازار میشود را صرف کنیم . ابتدا ناب واصول 4 گانه آنرا معرفی میکنیم و سپس دانلود بازاريابي ناب تحت pdf را در 4 اصل مورد بررسی قرار می دهیم .


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مروري بر روش هاي شبيه سازي و بهينه سازي سيستم هاي هيبريدي باد و خورشيد تحت pdf دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مروري بر روش هاي شبيه سازي و بهينه سازي سيستم هاي هيبريدي باد و خورشيد تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مروري بر روش هاي شبيه سازي و بهينه سازي سيستم هاي هيبريدي باد و خورشيد تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مروري بر روش هاي شبيه سازي و بهينه سازي سيستم هاي هيبريدي باد و خورشيد تحت pdf :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: دومین همایش ملی انرژی باد و خورشید
تعداد صفحات: 11
چکیده:
سیستم های خورشیدی و بادی، ارزان، در دسترس و دوستدار محیط زیست هستند و به عنوان منبع انرژی جایگزین در آینده محسوب می شوند. سیستم های هیبرید خورشیدی- بادی، از دو منبع انرژی تجدید پذیر به طور همزمان بهره می برند، که باعث افزایش راندمان سیستم و توان خروجی آن می شود و تجهیزات ذخیره انرژی برای سیستم های جدا از شبکه را کاهش می دهد. سیستم های هیبریدی خورشیدی- بادی در بسیاری از مناطق به علت پیشرفت این تکنولوژی از یک سو، و از سوی دیگر افزایش قیمت نفت در جهانبسیار رواج پیدا کرده اند. این مقاله قصد دارد تا مروری بر سیستم های هیبرید خورشیدی- باد با باتری، و نحوه شبیه سازی، بهینه سازی و کنترل این سیستم در مصارف منفصل از شبکه داشته باشد. با توجه به روش های ارایه شده، در حال حاضر این تکنولوژی نیاز به مطالعه ی بیشتر در زمینه ی کنترل توان خروجی ، بازدهی و نحوه ترکیب آنها با سایر منابع انرژی متعارف دارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تاير اليسيتورهاي جاسمونات و متيل جاسمونات بر ميزان بيان ژن عامل آنزيم تروپينون ردوکتاز I در گياه بنگدانه (Hyoscyamus niger) تحت pdf دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تاير اليسيتورهاي جاسمونات و متيل جاسمونات بر ميزان بيان ژن عامل آنزيم تروپينون ردوکتاز I در گياه بنگدانه (Hyoscyamus niger) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تاير اليسيتورهاي جاسمونات و متيل جاسمونات بر ميزان بيان ژن عامل آنزيم تروپينون ردوکتاز I در گياه بنگدانه (Hyoscyamus niger) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تاير اليسيتورهاي جاسمونات و متيل جاسمونات بر ميزان بيان ژن عامل آنزيم تروپينون ردوکتاز I در گياه بنگدانه (Hyoscyamus niger) تحت pdf :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: ششمین کنگره علوم باغبانی ایران

تعداد صفحات: 3

چکیده:

ریشه های برخی از گونه های خانواده سولاناسه (Solanaceae) مانند گیاه بنگدانه (Hyoscyamus niger) توانایی تولید آلکالوئیدهای تروپانی مانند هیوسیامین، اسکوپولامین و مقدار کمتر آتروپین را دارند. این متابولیت ها منابع مهمی از نظر دارویی می باشند. ذخیره این قبیل از متابولیت ها اغلب در گیاهانی که در معرض استرس هایی از قبیل انواع الیسیتورها قرار گرفته باشند، اتفاق می افتد. به منظور بررسی تایر استرس ها در جهت افزایش تولید هیوسامین در محیط درون شیشه (in vitro) ، میزان تاثیر دو هورمون جاسمونات و متیل جاسمونات به عنوان الیسیتورهای شیمیایی، در افزایش ژن کد کننده آنزیم تروپینون ردو کتاز I که در مسیر منتهی به سنتز اسکوپولامین، پیش ماده تروپینون را به هیوسامین تبدیل می کند، مورد بررسی قرار گرفت. درستی بیان این ژن با استفاده از واکنش های زنجیره ای پلی مراز (PCR)و افزایش بیان در نمونه های تیمار شده توسط الیسیتورها، با استفاده از استخراج RNA کل ریشه ها و ژل الکتروفورسیس مورد تایید قرار گرفت


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مطالعه اثرات اسيد هيوميک و فسفربرعملکرد گل بابونه آلماني تحت pdf دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مطالعه اثرات اسيد هيوميک و فسفربرعملکرد گل بابونه آلماني تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مطالعه اثرات اسيد هيوميک و فسفربرعملکرد گل بابونه آلماني تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مطالعه اثرات اسيد هيوميک و فسفربرعملکرد گل بابونه آلماني تحت pdf :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: ششمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی

تعداد صفحات: 4

چکیده:

به منظور بررسی اثرهیومیک و فسفر و عملکرد گل دربابونه آلمانی ازمایشی بصورت فاکتوریل درقالب طرح بلوک کامل تصادفی درمزرعه تحقیقاتی دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحدمشهد درسال زراعی 90-89 اجرا گردید عوامل آزمایش شامل اسیدهیومیک در4 غلظت صفرو100و200و300 میلی گرم درلیتر وفسفر در3 سطح 30و60و90کیلوگرم درهکتار بود صفات مورد بررسی شامل تعدادگل عملکرد گل تازه و خشک بابونه بودند نتایج نشان داد اثراسید هیومیک برتمامی صفات و فسفربرتعدادگلت اثیر معنی داری داشت و همچنین مقایسه میانگین صفات نشان داد که بیشترین تعدادگل 2678 گل درهکتار عملکرد گل تازه و خشک به ترتیب 2851و779/1 کیلوگرم درهکتار درغلظت 300 میلی گرم درلیتراسید هیومیک بدست آمد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي اثرات ساختار بدهي بر سودآوري شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران تحت pdf دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي اثرات ساختار بدهي بر سودآوري شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود بررسي اثرات ساختار بدهي بر سودآوري شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران تحت pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي اثرات ساختار بدهي بر سودآوري شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران تحت pdf :


نام کنفرانس یا همایش : سومین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

در این مقاله هدف بررسی اثرات ساختار بدهی و سودآوری شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران است. در راستای این هدف کلیه شرکت هایی که اطلاعات صورت های مالی (ترازنامه و صورت سود و زیان) آن ها در بورس اوراق بهادار برای پنج سال موجود بوده است مورد بررسی قرار گرفت. به طور کلی 95 شرکت از شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار انتخاب شد. به همین منظور اطلاعات پنج سال در خصوص میزان کل بدهی، سود عملیاتی، سود عملیاتی، سود قبل از یهره و مالیات و سود خالص جمع آوری و مورد آزمون قرار گرفت. به منظور آزمون داده ها از رگرسیون ساده و ضریب هم بستگی استفاده شده است. نتایج به دست آمده حاکی از اینست که به طور کلی بین بدهی و سودآوری رابطه معنادار وجود دارد .


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,