خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
home theater in Los Angeles
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات پیامبر اکرم (ص)

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي پتانسيل رخداد زمين لغزش در دامنههاي جنوبي البرز با استفاده از روش AHP تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي پتانسيل رخداد زمين لغزش در دامنههاي جنوبي البرز با استفاده از روش AHP تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي پتانسيل رخداد زمين لغزش در دامنههاي جنوبي البرز با استفاده از روش AHP تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي پتانسيل رخداد زمين لغزش در دامنههاي جنوبي البرز با استفاده از روش AHP تحت pdf :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: پانزدهمین همایش انجمن زمین شناسی ایران

تعداد صفحات: 8

چکیده:

در این تحقیق پتانسیل رخداد زمین لغزش در دامنه جنوبی البرز مورد بررسی قرار گرفته است. هشت معیارمؤثر در لغزش زمین شامل شیب زمین، جهت دامنه، فاصله تا گسلهای اصلی، کاربری اراضی، بارش سالانه،جنس زمین، فاصله از شبکه زهکشی و طبقات ارتفاعی مورد شناسائی و بررسی قرار گرفته اند. پتانسیل وقوع زمین لغزش در محیط سیستم اطلاعات جغرافیایی ارزیابی شده و نقشه پهنه بندی وقوع زمین لغزش تهیه گردیده است. برای وزن دهی به معیارها از روش فرآیند تحلیل سلسله مراتبی (AHP ) استفاده شده است نقشه پهنه بندی، نواحی در معرض خطر و مستعد وقوع زمین لغزش را نشان میدهد و میتواند مورد استفاده طیف وسیعی از مدیران منابع طبیعی و برنامه ریزان منطقهای قرار گیرد. شناسایی نواحی با پتانسل بالای وقوع زمین لغزش آگاهی لازم برای اجتناب از اراضی مذکور را فراهم کرده و اجرای اقدامات اولویتدار را امکانپذیر میسازد. نتایج نشان میدهد که حدود 28 درصد از اراضی محدوده مورد بررسی، پتانسیل بالایی برای وقوع زمین لغزش دارند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تاثير عوامل فرهنگي بر ساختار فضايي شهر (مطالعه موردي شهر تاکستان) تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تاثير عوامل فرهنگي بر ساختار فضايي شهر (مطالعه موردي شهر تاکستان) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تاثير عوامل فرهنگي بر ساختار فضايي شهر (مطالعه موردي شهر تاکستان) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تاثير عوامل فرهنگي بر ساختار فضايي شهر (مطالعه موردي شهر تاکستان) تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین همایش علوم جغرافیایی ایران
تعداد صفحات: 10
چکیده:
فرهنگ یکی از عوامل مهم و موثر در ساختار فضایی شهر ااست. عوامل فرهنگی که در این پژوهش مورد نظر قرار گرفته اند عبارتند از : ویژگی های قومی، پارامترهای کلی فکری، بینشی و رفتاری و شاخص های فضایی، تجهیزاتی و کالاها و خدمات فرهنگی. این مقاله در پی پاسخ به این سوال است که عوامل فرهنگی چه تاثیری در ساختار فضایی شهر دارند. این موضوع در شهر تاکستان واقع در استان قزوین و به روش های کتابخانه ای (اسنادی) و میدانی (به ویژه پرسش نامه و پیمایش) انجام پذیرفته است. ضمن تایید روایی پرسشنامه توسط اساتید مجرب، پایایی آن نیز با روش آلفای کرونباخ و با ضریب 81/4 درصد به دست آمده و از نرم افزار SPSS در تحلیل و پردازش آن، استفاده شده است. نتیجه بدست آمده از تحلیل پرسشنامه های تکمیل شده توسط 40 نفر که تعداد آن بر اساس جدول مورگان و افراد آن به روش تصادفی انتخاب شده اند، حاکی از ان است که بین عوامل فرهنگی و ساختار فضایی شهر رابطه معنی داری وجود دارد. در واقع توجه به پارامترهای فرهنگی توجه به انسان است و انسان ها به عنوان بازیگران هوشمند و توانا که در زندگی اجتماعی ، تولید فضا و مکان را به عهده دارند در جغرافیای (فرهنگی) با تفکرات سیاسی و اجتماعی شان در برابر محیط ظاهر می شوند و روشن است که بدون توجه به نظریه های اجتماعی و فرهنگی نمی توان به تحلیل ژرف و درست تاثیرگذاری و تاثیرپذیری مسائل انسانی پرداخت.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 28 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق تجهيز کارگاه تحت pdf دارای 66 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق تجهيز کارگاه تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق تجهيز کارگاه تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق تجهيز کارگاه تحت pdf :


قبل از انجام هر گونه عملیات ساختمانی در یک منطقه مورد نظر نیاز به برخی کارها و اموری میباشد . یک عملیات اجرایی در یک محل دارای چند شخصیت حقیقی و حقوقی می باشد که هرکدام به نحوی در پیشرفت کار وموضوع پیمان نقش دارند.
کارفرما : قطب اصلی یک عملیات اجرایی و پایه گذار آن که با سرمایه گذاری خواستار اجرا وتحقق یافتن موضوع مورد قرارداد می شود.
پیمانکار: یک شخصیت حقیقی ویا حقوقی که طرف دیگر قرارداد می باشد و وظیفه او انجام عملیات موضوع پیمان طبق مفاد قرارداد که باید زیرنظر نمایندگان کارفرما ومورد قبول آنها باشد.
دستگاه مشاور ونظارت : که ممکن است یک نفر ویا چندین نفر باشند که از طرف کارفرما تعیین شده ووظیفه او نظارت بر کار وموضوع قرارداد می باشد تا موضوع مورد قرارداد طبق نقشه های موجود که توسط مهندسین طراح ومحاسب طرح گردیده ونیز طبق ضوابط و مفاد آیین نامه های مربوطه ومقررات ملی ساختمان اجرا گردد.
مدیر پروژه: که ممکن است در بسیاری از پروژه های عمرانی باشند که وظیفه آن ارتباط بین کارفرما و پیمانکار می باشد.
سرپرست کارگاه: که از طرف پیمانکار به کارفرما معرفی می شود،هرگونه تغییر وتحول در مورد موضوع قرارداد باید توسط سرپرست کارگاه به اطلاع دستگاه نظارت وکارفر ما برسد.


تجهیز کارگاه

قبل از بستن هرگونه قراردادی بین کارفرما و پیمانکار ابتدا زمین مورد نظر که قرار است عملیات عمرانی در آن انجام شود توسط نمایندگان کارفرما به پیمانکار معرفی می گردد .
پیمانکار هم قبل از عقد قرارداد به مطالعه در مورد منطقه مورد نظر به جهت وجود منابع آب ،شن،ماسه وسیمان ونیز ملزومات دیگر می پردازد . از همه مهمتر به مطالعه در مورد موضوع قرارداد از روی نقشه های معماری و سازه ونیز خواسته های کارفرما می پردازد.
بعد از انجام تمامی این موارد قراردادی فیمابین کارفرما و پیمانکار ودر بسیاری موارد نمایندگان کارفرما (دستگاه مشاور) تنظیم می شود.
این قرادا د شامل نکات مهمی می باشد از جمله: مبلغ پیمان، مدت پیمان ، مسئولیت تهیه مصالح وملزومات اولیه کارگاه که ممکن است به عهده کارفرما با شد یا اینکه خود را در قبال آن بی مسئولیت بگرداند.
بعد از اینکه قرارداد منعقد شد اولین کاری که توسط پیمانکار در منطقه وکارگاه صورت می گیرد تجهیز کارگاه می باشد .
تجهیز کارگاه عبارت است از ساخت ویا نصب محل سکونت کارگران و نگهبان وانباردار ، همینطور یک دفتر جهت امور دفتری خود پیمانکار ،تأمین منابع اولیه کارگاه مثل: آب ،برق، سیمان ، ماسه، شن، آجروآهن آلات .
تجهیز کارگاه به نسبت حجم عملیات آن معمولا وقت زیادی را به خود اختصاص می دهد . چون در یک زمین بکر وبدون وجود هرگونه امکاناتی به سادگی نمی توان تمامی نیازها را مرتفع ساخت.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي رابطه توليد انرژي هسته اي و تجديدپذير بر انتشار( CO(2 و رشد اقتصادي روش عليت گرنجري پنلي براي کشورهاي منتخب هسته اي (1980در2010) تحت pdf دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي رابطه توليد انرژي هسته اي و تجديدپذير بر انتشار( CO(2 و رشد اقتصادي روش عليت گرنجري پنلي براي کشورهاي منتخب هسته اي (1980در2010) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي رابطه توليد انرژي هسته اي و تجديدپذير بر انتشار( CO(2 و رشد اقتصادي روش عليت گرنجري پنلي براي کشورهاي منتخب هسته اي (1980در2010) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي رابطه توليد انرژي هسته اي و تجديدپذير بر انتشار( CO(2 و رشد اقتصادي روش عليت گرنجري پنلي براي کشورهاي منتخب هسته اي (1980در2010) تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی انرژی های نو و پاک
تعداد صفحات: 15
چکیده:
با توجه به اهمیت رشد اقتصادی در کشورها و از طرفی اهمیت محیط زیست، در دهه های اخیر تلاش بر این استکه در فرآیندهای تولیدی از سوخت هایی استفاده شود که میزان آلایندگی آن ها در ارتباط با دیگر سوخت ها درسطح پایین تری باشد. در این راستا کشورهای مختلف در جهت جایگزین کردن سوخت های جدید تلاش میکنند. به بیان دیگر کشورهای مختلف هدف توسعه پایدار را دنبال می کنند. در دنیای کنونی استفاده از انرژیهای هسته ای به عنوان سوختی پاک روند رو به رشدی داشته است، در این مقاله سعی شده است که به طور تجربی روابط علی بین تولید و مصرف انرژی هسته ای، انتشار گاز (CO(2 و رشد اقتصادی با استفاده از آزمون علیت گرنجری پنل مورد بررسی قرار گیرد. نتایج تخمین حاکی از وجود رابطه علی یک طرفه از متغیر رشد اقتصادی به سمت مصرف انرژی های تجدید پذیر می باشد. علاوه بر این بر اساس نتایج استفاده از انرژی هسته ای در کشورهای مورد مطالعه افزایش رشد اقتصادی را به همراه داشته است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تاثير موقعيت استقرار آبشکن بر الگوي جريان در قوس توسعه يافته به روش عددي تحت pdf دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تاثير موقعيت استقرار آبشکن بر الگوي جريان در قوس توسعه يافته به روش عددي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تاثير موقعيت استقرار آبشکن بر الگوي جريان در قوس توسعه يافته به روش عددي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تاثير موقعيت استقرار آبشکن بر الگوي جريان در قوس توسعه يافته به روش عددي تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: ششمین کنفرانس سراسری آبخیزداری و مدیریت منابع آب و خاک کشور
تعداد صفحات: 7
چکیده:
آبشکن ها سازه های هیدرولیکی می باشند که جهت جلوگیری از فرسایش سواحل رودخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به طبیعت سه بعدی و پیچیده جریان در مسیرهای قوسی شکل، در صورت استقرار آبشکن در قوس، الگوی جریان پیرامون این سازه پیچیده تر خواهد شد. در این تحقیق الگوی جریان پیرامون آبشکن T شکل مستقر در قوس 90 درجه با استفاده از نرم افزار flow 3d در شرایط تغییر موقعیت آبشکن در طول کانال (15، 30، 45، 60، 75) با دبی ثابت 25 لیتر بر ثانیه و عدد فرود ثابت0/32 هندسه ثابت آبشکن مورد بررسی قرار گرفته است. تغییرات الگوی جریان شامل جریان های طولی، تغییرات سرعت در مقاطع مختلف عرضی و طولی کانال با استفاده از مدل عددی FLOW 3D محاسبه شد. نتایج حاصل از مدلسازی عددی نشان داد که در حالت استقرار آبشکن در موقعیت 15 درجه از ورودی کانال، گردابه ای به فاصله 6 درصد عرض کانال از ساحل داخلی و طول این گردابه 32 درصد عرض کانال تشکیل یافته و برای آبشکن در موقعیت 30 درجه گردابه ای به فاصله 10 درصد عرض کانال از ساحل داخلی و طول این گردابه 14 درصد عرض کانال می باشد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 28 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Dynamic Modeling of Spinodal Decomposition Phase Separation Kinetics in Asymmetric Polymer Blends تحت pdf دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Dynamic Modeling of Spinodal Decomposition Phase Separation Kinetics in Asymmetric Polymer Blends تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Dynamic Modeling of Spinodal Decomposition Phase Separation Kinetics in Asymmetric Polymer Blends تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Dynamic Modeling of Spinodal Decomposition Phase Separation Kinetics in Asymmetric Polymer Blends تحت pdf :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: کنفرانس بین المللی فرآورش پلیمرها

تعداد صفحات: 4

چکیده:

Understanding the microstructure evolution of a polymer blend system during spinodal decomposition phase separation process is the key knowledge in production, and application of polymer blend materials. The dynamics of spinodal decomposition phase separation has been modeled by solving the fourth order nonlinear Cahn- Hilliard equation using a Galerkin finite element method. The effects of concentration, temperature, and interaction between polymer components as major parameters on the dynamic and late stages of phase separation have been studied. It has been observed that the phase separation at different concentrations and different temperature leads todifferent morphologies mainly as droplet-like and rod-like morphologies each shows different characteristic properties and applications. The model is capable to qualitatively describe and predict the final morphology based on the specified operational variables such as temperature and concentration. The model is also capable of predict and control the morphology of the blend to achieve the specified microstructure for specified application. Different morphologies also have been qualitatively described to understand the effects of processing conditions on the properties of the final products


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 28 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود رفتار غير خطي گنبد تک لايه اسکالپ با اتصالات نيمه صلب تحت pdf دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود رفتار غير خطي گنبد تک لايه اسکالپ با اتصالات نيمه صلب تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود رفتار غير خطي گنبد تک لايه اسکالپ با اتصالات نيمه صلب تحت pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود رفتار غير خطي گنبد تک لايه اسکالپ با اتصالات نيمه صلب تحت pdf :


نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس سالانه علمی - تخصصی عمران، معماری، شهرسازی و علوم جغرافیا در ایران باستان و معاصر

تعداد صفحات : 17

چکیده مقاله:

گنبد تک لایه اسکالپ یک نوع سازه فضاکار می باشد که عموما برای فضا های بزرگ مانند سالن های ورزشی و اجتماعات و آشیانه هواپیما به کار می رود، از مزایای این سیستم سازه ای می توان به وزن کم، درجه نامعینی بالا، سختی زیاد، تولید ساده، استفاده در دهانه های بزرگ، عدم نیاز به جوش در محل و طرح های هندسی جذاب اشاره نمود. اهداف این مقاله عبارت است از: شناسایی رفتار غیر خطی گنبد تحت اثر بار های وارده، بررسی رفتار گنبد تک لایه اسکالپ با توجه به سختی اتصالات و بدست آوردن نمودار بار– جابجایی گنبد تک لایه اسکالپ با نسبت ارتفاع به دهانه(H/R) متفاوت می باشد. روند کار به این صورت است که ابتدا صحت سنجی مدل اولیه براساس مدل آزمایشگاهی مورد نظر انجام می گیرد (جهت آنالیز مدل اولیه از نرم افزار قدرتمند ABAQUS استفاده شده است). سپس برای ایجاد هندسه سازه های فضایی، نرم افزارهای مختلف و متنوعی دراختیار طراحان قرار دارد، دربین این نرم افزارها برنامه Formian–K برمبنای مفاهیم جبر فرمکسی یکی از قویترین نرم افزارها دراین زمینه (یعنی هندسه های پیچیده سازه های فضاکار) بشمار می آید و مورد استفاده این مقاله قرار می گیرد. در ادامه برای آنالیز یک گنبد اسکالپ تک لایه با اتصالات نیمه گیردار از نرم افزار آباکوس استفاده کرده و گنبد های متفاوت مورد ارزیابی و مقایسه قرار گرفته و نتایج این مقاله حاصل می شود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله چالش ها و مشکلات ساماندهي مديريت دانش در نظام ترويج کشاورزي کشور تحت pdf دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله چالش ها و مشکلات ساماندهي مديريت دانش در نظام ترويج کشاورزي کشور تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله چالش ها و مشکلات ساماندهي مديريت دانش در نظام ترويج کشاورزي کشور تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله چالش ها و مشکلات ساماندهي مديريت دانش در نظام ترويج کشاورزي کشور تحت pdf :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: سومین کنگره علوم ترویج و آموزش کشاورزی

تعداد صفحات: 16

چکیده:

نظام ترویج کشاورزی ایران به مثابه همه نظامهای دانش محور احتیاج به ساماندهی و مدیریت دانش دارد به خصو ص اینکه نظام ترویج کشاورزی ایران با هدف ارتقاء سطح کیفی مخاطبین خود و توانمند ساختن آنان طراحی و مدیریت می شود لذا به نظر می رسد برای رسیدن به این هدف می بایست در وهله اول بر توانمند وریهای ساختن منابع انسانی این نظام و همچنین زیرساختهای مورد نیاز ساماندهی مدیریت دانش از جمله فناطلاعات و مولفه های مدیریت دانش اقدام نماید . پژوهش حاضر با عنوان چالش ها و مشکلات ساماندهی مدیریت دانش در نظام ترویج کشاورزی کشور در این راستا تلاش نموده است که زیرساختها و مشکلات موجود در ساختار نظام ترویج کشاورزی ایران را مورد مط العه قرار دهد . نوع تحقیق توصیفی و همبستگی بوده و ابزار گردآوری داده ها نیز پرسشنامه می باشد که روایی و پایایی آن سنجیده شده است . جامعه آماری شامل کارشناسان و مدیران شاغل در استانهای منتخب بر مبنای تقسیم بندی دفتر نظارت و ارزشیابی وزارت جهاد کشاورزی بوده ا ست که براساس نمونه گیری طبقه ای چند مرحله ای تعداد 168 نفر کارشناس و 61 نفر مدیر انتخاب شدند . داده ها با استفاده از فراوانی، درصد، میانگین، ضریب تغییرات و با کمک تحلیل همبستگی، توافق سنجی، مقایسه میانگین و تحلیل عاملی مورد بررسی قرار گرفت . نتایج حاصل از این پژوهش نشان داد که اکثریت کارشناسان ومدیران مورد مطالعه مرد و در گروه سنی جوان و میانسال بودند کمتر از یک سوم کارشناسان مورد مطالعه در رشته ترویج کشاورزی تحصیل کرده بودند . اکثریت مدیران دارای مدرک لیسانس و بین 6 تا 10 سال سابقه کار ترویجی داشتند . چالشها و مشکلات مهم در ارتباط با ساماندهی مدیریت دانش در سازمان از دیدگاه کارشناسان عبارت بودند از فقدان آموزش و توسعه متخصصین، عدم طراحی نظام آموزش مداوم و فقدان جذب کاربران متخصص برای انجام مدیریت دانش بود که هر سه گویه فوق از لحاظ ماهیتی به موضوع منابع انسانی اشاره دارد . چالش ها و مشکلات اجرای مدیریت دانش از دیدگاه مدیران ، فقدان متدولوژیمتناسب و فقدان تخصیص بودجه کافی قلمداد شد . بین نگرش کارشناسان با وضعیت تحصیلی و دیدگاه آنها در خصوص چالش ها و مشکلات اجرای مدیریت دانش رابطه مثبت و معنی داری مشاهده شد . بین نگرش مدیران ترویج کشاورزی با وضعیت تحصیلی و دیدگاه آنها در خصوص چالش ها و مشکلات اجرای مدیریت دانش رابطه مثبت و معنی داری مشاهده گردید . نتایج حاصل از تحلیل عاملی نوعR نشان داد که از دیدگاه کارشناسان چالشها و مشکلات عمده اجرای مدیریت دانش در سازمان موجود را م یتوان در سه عامل منابعانسانی67/45%( زیر ساختی 7/52%و سیاستگذاری و برنامه ریزی4/75% خلاصه نمود


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 27 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله The influence of pulsed – TIG welding on the strength of Alدر6Mg alloy تحت pdf دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله The influence of pulsed – TIG welding on the strength of Alدر6Mg alloy تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله The influence of pulsed – TIG welding on the strength of Alدر6Mg alloy تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله The influence of pulsed – TIG welding on the strength of Alدر6Mg alloy تحت pdf :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: هفتمین همایش انجمن هوافضای ایران

تعداد صفحات: 5

چکیده:

In order to evaluate the influence of pulsed current on the welded-joint strength, pulsed-TIG process was used to weld the A1-6Mg alloy is used strongly in aerospace structures. High strength of this alloy is dun to work hardening during manufacturing and existence of precipitates in its microstructure. During pulzed-TIG welding of this alloy, the effect of Time Ratio was studied on the welded-joint strength. To reach the maximum strength, Time Ratio had an optimum value which was equal to 1.6. At this Time Ratio the finest and the most uniform microstructure in the weld metal was achieved.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله نقش کشاورزان فراوان و مستعددرايجاد صنايع خرد تبديلي – تکميلي شهرو حوزه نفوذروانسر تحت pdf دارای 23 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله نقش کشاورزان فراوان و مستعددرايجاد صنايع خرد تبديلي – تکميلي شهرو حوزه نفوذروانسر تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله نقش کشاورزان فراوان و مستعددرايجاد صنايع خرد تبديلي – تکميلي شهرو حوزه نفوذروانسر تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله نقش کشاورزان فراوان و مستعددرايجاد صنايع خرد تبديلي – تکميلي شهرو حوزه نفوذروانسر تحت pdf :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: اولین همایش تخصصی توسعه کشاورزی استانهای شمالغرب کشور

تعداد صفحات: 23

چکیده:

کشاورزی درنواحی پیرامونی سهم قابل توجهی نسبت به کل فعالیت اقتصادی مرکز شهر دارد همچنین کشاورزی نواحی پیرامونی به طور ویژه در فعالیت اقتصادی همچون ایجاد صنایع تبدیلی کشاورزی و غیرکشاورزی و خدمات درشهر تاثیر ویژه ای دارد ناحیه روانسر از جمله نواحی ویژه اقتصادی از قطبهای کشاورزی دراستان کرمانشاه می باشد وجود زمینهای حاصلخیز و آب فراوان از جمله پتانسیل های رشد و تحول بخش فعالیت های کشاورزی و غیرکشاورزی درناحیه روانسر می باشد شهر روانسر و حوزه نفوذ آن علیرغم دارا بودن توانمندیها و پتانسیلهای بسیار فراوان درزمینه کشاورزی صنایع تبدیلی کشاورزی و غیرکشاورزی وجمعیت پذیری نسبتا زیاد در 2 دهه اخیر 85-65 تحت تاثیر سیاست ها و رویکردهای تمرکز گرایانه سکونتگاهی درمنطقه کرمانشاه قرار داشته است از این رو از لحاظ اقتصادی آنچنان که باید پویا عمل نکرده است برای دستیابی به اهداف تحقیق و تبیین دقیق متغیرهای درگیر درمساله این پژوهش از طریق روش اسنادی و کمی میدانی صورت پذیرفته است جامعه آماری 190 کارگاه صنعتی و مرغداری فعال درشهر و حوزهنفوذ ناحیه روانسر بوده که بوسیله محقق سرشماری و شناسایی شده است حجم نمونه براساس روش کوکران 78 واحد صنعتی و مرغداری بوده که به صورت تصادفی انتخاب شده و از صاحبان آنها مصاحبه به عمل آمدها ست.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,