خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
مرکز مقالات پیامبر اکرم (ص)

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله جنگ لکترونيک؛گذشته؛ حال؛ آينده وارائه روشي نوين براي ايمن سازي اطلاعات در جنگ لکترونيک تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله جنگ لکترونيک؛گذشته؛ حال؛ آينده وارائه روشي نوين براي ايمن سازي اطلاعات در جنگ لکترونيک تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله جنگ لکترونيک؛گذشته؛ حال؛ آينده وارائه روشي نوين براي ايمن سازي اطلاعات در جنگ لکترونيک تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله جنگ لکترونيک؛گذشته؛ حال؛ آينده وارائه روشي نوين براي ايمن سازي اطلاعات در جنگ لکترونيک تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: همایش ملی مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات
تعداد صفحات: 9
چکیده:
شاید هنگامیکه در جنگ جهانی اول یا دوم به فردی گفته می شد که در کمتر از 100 سال دیگر جنگ ها بدون دسترسی مستقیمافراد به توپ و تانک و عملا با استفاده از دستگاههایی ارتباطی و بمب های الکترونیکی باشد؛ کسی این حرف را قبول نمی کرد. درزمانیکه وسایل ارتباطی و شبکه های اطلاع رسانی نقش مهمی را در زندگی ایفا می کنند؛ در جنگ نیز همین نقش و بلکه مهمتر را ایفا می کنند. به نحوی که حملات نه تنها مستقیما به جان انسانها انجام می شود؛ بلکه حملات گستده تر و خطرناک تری به اطلاعاتدشمن انجام می گیرد؛ به نحوی که سالم و ایمن نگه داشتن لینک های ارتباطی مهمترین نقش را در برتری جنگ دارد. ما در این مقاله به بررسی سرگذشت جنگ الکترونیک از گذشته تا حال و در ادامه تکنولوژی های ارائه شده برای آینده می پردازیم. در انتها به بررسی روشی نوین برای ارسال و دریافت اطلاعات در جنگ های الکترونیک می پردازیم.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله در مورد مجموعه ها در رياضي تحت pdf دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله در مورد مجموعه ها در رياضي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله در مورد مجموعه ها در رياضي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله در مورد مجموعه ها در رياضي تحت pdf :

مجموعه ها در ریاضی

نوع داده مجموعه
مجموعه ها : متغیرهای ساخت یافته ای هستند كه حاوی لیستی از اعداد صحیح ، كاركترها و یا مقادیری از نوع شمارشی هستند. یك مجموعه شبیه آرایه أی است كه می تواند گروهی از اعضای ساده را در خود جای ده

د . البته اعضای یك مجموعه شبیه یك آرایه تعریف نمی شود.
تعریف مجموعه ها :
یك مجموعه یا متغیر مجموعه درست همانطور كه انواع ساخت یافته دیگر را تعریف می كنیم ، تعریف می شود .
تعاریف :
type

digitset = set of 0..9; (set type of integer elements)
var
odds,Evens,Middle,Mixed:Digitset: (4sets)
‌نوع مجموعه digitset و چهار متغیر Mixed,Middle,Evens,Odds را تعریف می كنند. هر متغیر مجموعه از نوع digitset می تواند حاوی اعداد صحیح 0 تا 9 باشد. اگرچه برای چهار مجموعه حافظه تخصیص داده می شود. ولی محتویات آنها نامعین است. برای اینكه بتوانیم با یك مجموع كار كنیم، باید آن را با استفاده از یك انتصاب مجموعه تعیین كنیم.

تعریف نوع مجموعه
شكل استفاده
type
set type= set of base type
مثال :
type
letter set = set of ‘A’ .. ‘z’ :
شرح : شناسه set type از روی مقادیر مشخص شده و در base type تعیین می شود. یك متغیر كه از نوع set type تعریف می شود ، مجموعه أی است كه اعضای آن از مقادیر base type انتخاب می شوند. البته base type باید از نوع ترتیبی باشد.
تذكر : در بیشتر پیاده سازی ها تعداد مقادیر base type از یك مجموعه محدود می شود. به همین دلیل می تواند set of char را به عنوان یك مجموعه تعیین كنید. با وجود این محدودیت نمی توانید از نوع داده Integer به عنوان یك base type استفاده كنید ، اما می توانید زیر بازه های از نوع Integer را تا 128 یا 256 مقدار به كار مقادیری را به دو متغیر مجموعه كه در مثال فوق تعریف شده اند ، نسبت می دهد.
لیستی از مقادیر از نوع اصلی مجموعه هستند كه در داخل دو كروشه محصور شده اند. بعد از این انتسابها مجموعه odds حاوی ارقام فرد 0 تا

9 است و مجموعه Evens حاوی ارقام زوج این بازه است. می توانیم از این دو مجموعه برای تعیین اینكه یك متغیر دارای ارقام فرد یا زوج است ، استف

عه أی از كاراكترهاست كه می توانند در یك عدد حقیقی وجود داشته باشند. این مجموعه حاوی 14 عضو است. در اینجا از نماد زیر بازه “0” .. “9” استفاده كرده ایم كه بهتر از این است كه 10 كاراكتر رقمی را به طور جداگانه بنویسیم.
لیترال مجموعه ای
شكل استفاده :
List of elements
[ ‘+’, ‘-‘ , ‘*’ , ‘/’ , ‘<’ , ‘>’ , ‘=’]
شرح : یك مجموعه به این صورت تعریف می شود كه اعضای آن یعنی List of elements در دو كروشه محصور شوند. اعضای یك مجموعه باید از نوع ترتیبی یكسان باشند و یا از انواع ترتیبی سازگار باشد. كاماها اعضای List of elements را از هم جدا می كنند. گروهی از اعضا ممكن است با نماد زیر بازه مشخص شوند. (یعنی به صورت minavalue.maxvalue باشند كه maxvalue , minvale عباراتی از نوع سازگار با هم هستند و minvalue كوچكتر یا مساوی maxvalue است.
انتساب مجموعه
شكل استفاده :
set var: = set expression
Uppercase:= [‘A’..’Z’] (set of uppercase letters)
شرح : متغیر set var به عنوان مجموعه تعیین می شود كه اعضای آن توسط set expression مشخص می شوند. Set expression ممكن است به تناوب دستكاری دو یا چند مجموعه را با استفاده از عملگرهای مجموعه مشخص كند. نوع اصلیset var و set expression باید باهم سازگار باشند و همه اعضای set expression باید شامل نوع اصلی set var باشند.
مجموعه تهی و مجموعه مرجع
دو لفظ مجموعه ای خاص مجموعه تهی و مجموعه مرجع داریم. مجموعه تهی هیچ عضوی ندارد و با یك جفت كروشه یعنی [] مشخص می شود. برای ایجاد یك مجموعه تهی باید از انتساب به صورت زیر استفاده كرد :
Middle :=[ ]
مجموعه تهی با مجموعه نامعین فرق دارد. مجموعه نامعین مجموع أی است كه تعریف شده ولی اعضای آن ناشناخته اند. یك مجموعه مرجع حاوی تمام مقادیر نوع اصلی برای یك نوع مجموعه خاص است.
مجموعه هایی با مقادیر نوع شمارشی
می توانیم مجموعه ها را با مقادیر انتخاب شده از نوع داده شمارشی خودمان نیز تعیین كنیم.
عملگرهای مجموعه
روی مجموعه ها ممكن است چندین عمل انجام شود. در این بخش یك عملگر جدید یعنی In را توضیح می دهیم و نشان می دهیم كه چطور از عملگرهای مشابه دیگر با مجموعه ها استفاده می كنیم.

آزمون عضویت در مجموعه
برای تعیین اینكه یكه مقدار خاص در یك آرایه هست یا نه، از یك پیمانه جستجو استفاده می كنیم. پاسكال برای تعیین اینكه یك مقدار خاص عضوی از یك مجموعه هست یا نه ، عملگر عضویت در مجموعه یعنی in را فراهم كرده است. عبارتی با عملگر in یك مقدار پولی را باز می گرداند.
از عملگر in با مجموعه می توانید به جای یك شرط مركب استفاده كنید. مثلاً می توانید شرط
(ch=’,’) or (ch = ‘’) or (ch= ‘;’) or (ch=’!’)
را به صورت زیر بنویسید:
ch in [‘,’ , ‘’ , ‘;’ , ‘!’]
هر دو شرط در صورتی كه ch یكی از كاراكترهای مجموعه باشد ، مقدار درست را باز می گردانند.
عملگر عضویت در مجموعه in
شكل استفاده : element in [list of elements ]
مثال : next ch in [‘+’ , ‘-‘ , ‘*’ , ‘/’ ‘ ,’ ‘<’ , ‘>’ ‘.’ ]
شرح عملگر عضویت در مجموعه یعنی in شرطی توصیف می كند كه تا زمانی كه element در list of elements وجود دارد با True و در غیر این صورت با False ارزیابی می شود . نوع داده element باید با اعضای مجموعه سازگار باشد. اولویت عملگر in با عملگرهای رابطه أی یكسان است.
اجتماع ، اشتراك و تفاضل دو مجموعه
اگر مجموعه ها را در ریاضیات مطالعه كرده باشید، می دانید كه سه عمل اجتماع ، اشتراك و تفاضل روی مجموعه ها انجام می شود . هر یك از این اعمال روی دو مجموعه انجام می شوند و نتیجه هر یك از آنها یك مجموعه است. در پاسكال این اعمال را با استفاده از عملگرهای +(اجتماع) و * (اشتراك) و –(تفاضل) مشخص می كنیم.
اجتماع دو مجموعه (عملگر+) ، مجموعه أی است كه اعضای آن یا در مجموعه اول ، یا در مجموعه دوم و یا در هر دو هستند:
[134]+[124] is [1.2.3.4]
[1.3] + [2.4] is [1.2.3.4]
[‘a’,’c’,’f’] + [‘b’,’c’,’d’,’f’] is [‘a’,’b’,’c’,d’,’f’]
[‘a’,’c’,’f’] + [‘a’,’c’,’d’,’f’] is [‘a’,’c’,’d’,’f’]

اشتراك دو مجموعه (عملگرا*) ، مجموعه ای است كه اعضای آن در هر دو مجموعه مشترك هستند.
[134] * [124] is [1.4]
[1.3]*[2.4] is []
[‘a’,’c’,’f’] * [‘b’,c’,’d’,’f’] is [‘c’,’f’]
[‘a’,’c’,’f’] * [‘a,’c’,’d’,’f’] is [‘a’,’c’,’f’]
تفاضل مجموع a و b (عملگر -) مجموعه ای است كه اعضای آن در مجموعه a هستند ولی در مجموعه b نیستند :
[1,3,4] – [1,2,4] is [3]
[1,3] – [ 2,4] is [1.3]
[‘a’,’c’,’f’] – [‘b’,’c’,d’,’f’ ] is [‘a’]
[‘a’,’c’,’f’] – [‘b’,’c’,’d’,f’] is []
[‘a’,’c’,’d’,f’] – [‘a’,’c’,’f’] is [‘d’]
عملگر ـ خاصیت جابجایی ندارد ، این بدین معنی است كه a-b و b-a می توانند مقادیر مختلف داشته باشند. البته اگر عملگرهای + و * خاصیت جابجایی دارند.
در عبارات پاسكال عملگرهای + و * و – هنگامی كه عملوندهایشان از نوع real یا integer هستند ، عملیات محاسباتی را مشخص می كنند و زمانی كه عملوندهایشان مجموعه هستند ، اعمال روی مجموعه ها را مشخص می كنند . وقتی كه عملگر بیش از یك مفهوم دارد ، این شرط بار زیاد عملگر نامیده می شود.
اغلب باید یك عضو جدید در یك مجموعه درج شود. چنین درجی با اجتماع مجموعه موجود و یك مجموعه واحد كه فقط حاوی یك عضو است ، انجام می پذیرد. مجموعه 2 كه در زیر آمده است یك مجموعه واحد است :
[1,3,4,5] + [2] is [1.2.3.3.5]
از خطای متداول فراموش كردن كروشه های اطراف یك مجموعه بپرهیزید. مثلاً عبارت
[1,3,4,5] + 2 {2nd operand is not a set}

Avis + Cadillac {2nd operand is not a set}
نامعتبر هستند ، چراكه یكی از عملوندها مجموعه است و دیگری ثابت است.
عملگرهای رابطه ای مجموعه
عملگرهای رابطه ای >= , <= ,<> , = دو مجموعه را مقایسه می كنند. دو مجموعه مقایسه شده باید نوع اصلی یكسانی داشته باشند. نتیجه یك مقایسه یك مقدار بولی است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مدل نرم يک تصادفي براي رتبه بندي واحدهاي کاراي راسي درتحليل پوششي داده هاي تصادفي تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مدل نرم يک تصادفي براي رتبه بندي واحدهاي کاراي راسي درتحليل پوششي داده هاي تصادفي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود مدل نرم يک تصادفي براي رتبه بندي واحدهاي کاراي راسي درتحليل پوششي داده هاي تصادفي تحت pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مدل نرم يک تصادفي براي رتبه بندي واحدهاي کاراي راسي درتحليل پوششي داده هاي تصادفي تحت pdf :


نام کنفرانس یا همایش : چهارمین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت و اولین کنفرانس کارآفرینی و نوآوری های باز

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

بسیاری از کمیت های موجود در طبیعت قطعی نیست و مقادیری تصادفی دارد با مقادیری که نامشخص و یا قابل تغییر است از اینرو تحلیل پوشی داده های تصادفی مطرح شده است در تحلیل پوششی داده های تصادفی فرض براسن است که برخی با همه ورودیها و خروجی های واحدهای تصمیم گیرنده مقادیری تصادفی دارند. امروزه رتبه بندی واحدهای کارا تصادفی مورد توجه بسیاری از محققان قرار گرفته است در این طرح مدل نرم یک که همواره شدنی و محدود است برای رتبه بندی واحدهای کارای رأسی را برای تحلیل پوششی داده های تصادفی ارائه می دهیم و خواص آن را بررسی می کنیم. برای حل ان را تبدیل به یک مدل قطعی کرده و ثابت می کنیم که یان مدل قطعی تبدیل به یک مسئله برنامه ریزی درجه دوم می شود و در پایان از مدل برای رتبه بندی 30 واحد دانشگاهی غیر دولتی در ایران استفاده می کنیم و در نتایج بحث می کنیم.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تعيين مناطق پتانسيل دار مس با تلفيق داده هاي زمين شناسي، مقاومت ويژه و پلاريزاسيون القايي در GIS و اعتبارسنجي نتايج با استفاده از حفاري هاي اکتشافي – مطالعه موردي: انديس مس بلبلي، معادن مس چهارگنبد، سيرجان تحت pdf دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تعيين مناطق پتانسيل دار مس با تلفيق داده هاي زمين شناسي، مقاومت ويژه و پلاريزاسيون القايي در GIS و اعتبارسنجي نتايج با استفاده از حفاري هاي اکتشافي – مطالعه موردي: انديس مس بلبلي، معادن مس چهارگنبد، سيرجان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تعيين مناطق پتانسيل دار مس با تلفيق داده هاي زمين شناسي، مقاومت ويژه و پلاريزاسيون القايي در GIS و اعتبارسنجي نتايج با استفاده از حفاري هاي اکتشافي – مطالعه موردي: انديس مس بلبلي، معادن مس چهارگنبد، سيرجان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تعيين مناطق پتانسيل دار مس با تلفيق داده هاي زمين شناسي، مقاومت ويژه و پلاريزاسيون القايي در GIS و اعتبارسنجي نتايج با استفاده از حفاري هاي اکتشافي – مطالعه موردي: انديس مس بلبلي، معادن مس چهارگنبد، سيرجان تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی مهندسی اکتشاف منابع زیرزمینی
تعداد صفحات: 6
چکیده:
تلفیق داده های اکتشافی متنوع اعم از زمین شناسی، ژئوفیزیک، ژئوشیمی و ; در شناسایی هر چه بهتر ذخایر معدنی، از اهیمت زیادی برخوردار می باشد. هدف از این تحقیق، پردازش داده های زمین شناسی، مقاومت ویژه و پلاریزاسیون القایی، سپس تلفیق نتایج این داده های اکتشافی در سیستم اطلاعات جغرافیایی و تهیه نقشه پتانسیل معدنی منطقه و در نهایت اعتبارسنجی مناطق پتانسیل دار با محل گمانه های حفاری می باشد. از نرم افزارهای RES2DINV و GIS جهت پردازش و وزن دهی مقادیر و جهت تلفیق نتایج از روش منطق فازی با مقدار عملگر گامای 95/0 استفاده شده و در نهایت مشاهده می گردد که انطباق مناسبی مابین محل گمانه ها و مناطق پتانسیل دار وجود دارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود A Reflection on the Nature of Wisdom in Islamic Art تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود A Reflection on the Nature of Wisdom in Islamic Art تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود A Reflection on the Nature of Wisdom in Islamic Art تحت pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود A Reflection on the Nature of Wisdom in Islamic Art تحت pdf :


نام کنفرانس یا همایش : هفتمین کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

In the Islamic thought, world is a manifestation and flash of thedivine light; it is the grace of the Holy eternal painter, where eachparticle, any creature, and any motif is a nominal manifestation ofdivine names. Among creatures, human being is the manifestation of allHis names and attributes, he is the selected creature in the world. In thelight of such thinking, the artist is a human being that addresses theobjects in their face and truth beyond morbidity and appearance. The artwhen uttered by religion and philosophy in one circle performs itsgreatest function, and in this way brings awareness and expresses whatis divine. Islamic art, is a revelation of different forms in the world, soas to visualize and demonstrate these forms of truth in the form ofwords, music, image, size and architecture ... and in the process of thisrevelation make the human individual and collective life perfect to theextent which ends human roaming and directs him to the proximity ofthe Unique God. In this study, the authors sought to find the answer tothis question that what is the essence of Islamic art Hence, this studyhas used online references and texts through the books and other librarysources, as well as previous studies in this filed. Through a descriptiveanalyticmethod, in this paper, the architectural examples in differentcountries are mentioned to provide a more tangible picture of theIslamic art. At the beginning, the definitions and interpretations areprovided, followed by more tangible and objective examples.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله راهبردهاي گسترش تعاوني هاي دانش آموختگان بخش کشاورزي مطالعه موردي: استان همدان تحت pdf دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله راهبردهاي گسترش تعاوني هاي دانش آموختگان بخش کشاورزي مطالعه موردي: استان همدان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله راهبردهاي گسترش تعاوني هاي دانش آموختگان بخش کشاورزي مطالعه موردي: استان همدان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله راهبردهاي گسترش تعاوني هاي دانش آموختگان بخش کشاورزي مطالعه موردي: استان همدان تحت pdf :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: همایش ملی اشتغال دانش آموختگان بخش کشاورزی و منابع طبیعی

تعداد صفحات: 6

چکیده:

این مقاله اشتغال با جایگاه تعاونی را درتوسعه فرصت های شغلی دانش آموختگان دانشگاهی بخش کشاورزی بعنوان رویکردی کارگشا درفرایند اشتغال زایی دانشآموختگان مورد توجه قرار داده است مقاله حاضر با هدف بررسی نقش تعاونی ها درایجاد اشتغال و کارآفرینی جمعی برای اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی و عوامل موثر بران با رویکردی به توانمندی های بخش تعاون درشرایط کنونی کشور به مرحله اجرا درآمد این تحقیق از نوع تحقیقات کاربردی و ازطریق پیمایش صورت گرفته است جامعه آماری تحقیق اعضا تعاونی های کشاورزی تشکیل یافته توسط فارغ التحصیلان مراکز دانشگاهی کشور وکارمندان اداره کل تعاون دراستان همدان بودند نمونه آماری با استفاده از نمونه گیری تصادفی 50 نفر تعیین شد پرسشنامه مهمترین ابزار جمع آوری اطلاعات درتحقیق حاضر می باشد براساس نتایج تحقیق جامعه آماری انتخاب شده با بخش تعاون و انجام فعالیت های اقتصادی دربستر نظام تعاونی موافق بودند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Studying the Influence of Internal Marketing onPsychological Empowerment of Employees: ACase Study of Gas & Oil Consultant Companies تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Studying the Influence of Internal Marketing onPsychological Empowerment of Employees: ACase Study of Gas & Oil Consultant Companies تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Studying the Influence of Internal Marketing onPsychological Empowerment of Employees: ACase Study of Gas & Oil Consultant Companies تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Studying the Influence of Internal Marketing onPsychological Empowerment of Employees: ACase Study of Gas & Oil Consultant Companies تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی جایگاه مدیریت و حسابداری در دنیای نوین کسب و کار، اقتصاد و فرهنگ
تعداد صفحات: 8
چکیده:

Research in factors such as internal marketing and psychological empowerment got importancein business management and organizational behavior literature by management researchers andacademicians because of their particular intention on human resources of organizations. Internalmarketing has been a research area of interest by considering its relationship with numerousfactors such as job satisfaction, organizational commitment, trust, leadership and turnoverintentions. The current research study was conducted to investigate the influence of internalmarketing on psychological empowerment. The responses from statistical population of 450people of consultant organizations in Gas and Oil industry of Iran were analyzed by StructuralEquation Modeling (SEM) methodology. The results reveal that internal marketing has asignificant positive influence on psychological empowerment of employees


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مديريت منابع اراضي و تاثير آن در ممانعت از تخريب محيط زيست تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مديريت منابع اراضي و تاثير آن در ممانعت از تخريب محيط زيست تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مديريت منابع اراضي و تاثير آن در ممانعت از تخريب محيط زيست تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مديريت منابع اراضي و تاثير آن در ممانعت از تخريب محيط زيست تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین همایش ملی محیط زیست
تعداد صفحات: 8
چکیده:
دنیای امروز با انبوهی از مشکلات زیست محیطی مواجه است. شاید بتوان گفت آلودگی های آب، خاک و هوا جزء مهم ترین خطرات و تهدیدات محیط زیست اطراف ما هستند. در این راستا انجام مطالعات مختلف و تولید داده و اطلاعات از یک سو و مدیریت آنها از سوی دیگر بسیار حائز اهمیت می باشد. گروهی از این اطلاعات در زمینه منابع اراضی (خاک و زمین) می باشد که به کارشناسان امکان مدیریت بخشی از این مشکلات را می دهد. در این تحقیق به تاثیر مدیریت کارآمد و صحیح اطلاعات حاصل از مطالعات منابع اراضی (بطور خاص) و مدیریت کلیه اطلاعات زیست محیطی (بطور عام) و نقش آن در کاهش یا جلوگیری از تخریب محیط زیست پرداخته می شود. کارشناسان عقیده دارند سازمان ها و ارگان های مسئول حفظ و بهره برداری پایدار از محیط زیست که هر کدام به نوعی با چالش های آن روبرو هستن، فاقد هماهنگی و تعامل لازم بوده و هر یک کوتاهی های رخ داده را متوجه دیگری می داند. اگر این مراکز از طریق یک سامانه ارتباطی و تحت یک هسته مدیریت اطلاعاتی یکسان سازماندهی شوند، علاوه بر آنکه از توانایی یکدیگر استفاده کرده و همدیگر را حمایت می کنند، قادر خواهند بود نقاط ضعف خود را نیز از بین برده و یک مدیریت جامع و منسجمی در سراسر کشور ایجاد کنند. ظاهراً در کشور هنوز یک نگاه ملی به اهمیت مدیریت اطلاعات و نقش آن در حفاظت از محیط زیست وجود ندارد. در اکثر موارد خوشبختانه تهدیدات پیش روی محیط زیست کشور ما نه چندان پیچیده اما متأسفانه بسیار بنیادی و زیر بنایی هستند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود فرهنگ سازماني و عملکرد سازماني تحت pdf دارای 23 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود فرهنگ سازماني و عملکرد سازماني تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود فرهنگ سازماني و عملکرد سازماني تحت pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود فرهنگ سازماني و عملکرد سازماني تحت pdf :


نام کنفرانس یا همایش : دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی

تعداد صفحات : 23

چکیده مقاله:

فرهنگ سازمانی بر تمام جنبه های سازمان تأثیر میگذارد. مطالعات و تحقیقات نشان میدهد که فرهنگ بر تدوین اهداف،استراتژی، رفتار فردی، عملکرد سازمانی، انگیزش و رضایت شغلی، خلاقیت و نوآوری، نحوه تصمیم گیری و میزان مشارکت کارکنان در امور، میزان فداکاری و تعهد، سخت کوشی و مانند آنها تأثیر میگذارند. در این راستا پژوهشی با عنوان فرهنگ سازمانی انجام شد. فرهنگ سازمانی با آنکه پیشینه ای دراز دارد، ولی موضوعی است که به تازگی در دانش مدیریت و بویژه در که همواره از دیرباز جهت شرح کیفیت زندگی جامعه فرهنگ قلمرو بالندگی سازمانی و رفتار سازمانی راه یافته است. واژه عجین شده و مفهوم تازهای را بنا نهاده که مترادف با هیچکدام از سازمان انسانی بکار برده شده است این بار با واژه ای بنام دو واژه نبوده و خود اندیشه ای تازه است. فرهنگ راه تازهای برای پی بردن به زندگی سازمانی به شمار میرود. فرهنگ عنصر مهمی در معادله مدیریت شده است و چنانچه هم اکنون در سازمانها بکار برده میشود عقلانیت را در قلمرو پیوند میان اشخاص میگستراند. از این رو مدیر خردمند ناگزیر از توجه به فرهنگ است و باید به آن چنان نزدیک باشد که آن را بخوبی بشناسد و گاه از آن چنان دوری گزیند که بر ضرورت های دگرگونی آن با چشمی باز و آماده بنگرد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود يک الگوريتم جديد براي يافتن ساختار nدرClub در شبکه هاي اجتماعي تحت pdf دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود يک الگوريتم جديد براي يافتن ساختار nدرClub در شبکه هاي اجتماعي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود يک الگوريتم جديد براي يافتن ساختار nدرClub در شبکه هاي اجتماعي تحت pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود يک الگوريتم جديد براي يافتن ساختار nدرClub در شبکه هاي اجتماعي تحت pdf :


نام کنفرانس یا همایش : هفتمین کنفرانس ملی مهندسی برق و الکترونیک ایران

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

شبکه های اجتماعی و الگوریتم های مورداستفاده برای تحلیل آنها از زمینه های تحقیقاتی جدید می باشند که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته اند، یک دسته از مهمترین الگوریتم های مورد بررسی در شبکه های اجتماعی، الگوریتم های شناسایی اجتماع (Community) می باشند، این دسته از الگوریتم ها برای شناسایی گروهی از اعضا که دارای ارتباط بیشتری با یکدیگر می باشند مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهمترین انواع اجتماع ساختار محفل (Clique) می باشد در چنین اجتماعی هر عضو با کلیه اعضای دیگر ارتباط دارد، براساس این ساختار، ساختارهای دیگری تحت عناوین n-Clique ، n-Clan و n-Club تعریف می شوند که هر یک از آنها دارای کاربرد در تحلیل شبکه های اجتماعی می باشند. در مقالات ارائه شده الگوریتم های دقیق برای شناسایی این ساختارها و به خصوص ساختار n-Club ارائه نشده است. در این مقاله الگوریتم جدیدی برای شناسایی ساختار n-Club ارائه شده و در ستی آن اثبات می شود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,