خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
مرکز مقالات پیامبر اکرم (ص)

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله آشکارسازي تغييرات کاربري اراضي با استفاده از روش طبقه بندي شيء گرا (مطالعه موردي: شهرک انديشه) تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله آشکارسازي تغييرات کاربري اراضي با استفاده از روش طبقه بندي شيء گرا (مطالعه موردي: شهرک انديشه) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله آشکارسازي تغييرات کاربري اراضي با استفاده از روش طبقه بندي شيء گرا (مطالعه موردي: شهرک انديشه) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله آشکارسازي تغييرات کاربري اراضي با استفاده از روش طبقه بندي شيء گرا (مطالعه موردي: شهرک انديشه) تحت pdf :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: همایش ژئوماتیک 87

تعداد صفحات: 10

چکیده:

بر اثر فعالیت های انسانی و پدیده های طبیعی چهره زمین همواره دستخوش تغییر می شود سرعت و تنوع این تغییر تحول در محیط های شهری بیش از سایر مناطق می باشد. از اینرو برای مدیریت بهینه مناطق شهری آگاهی از نسبت تغییرات کاربری اراضی از ضروریات محسوب می شود. در این میان استفاده از تکنولوژی سنجش از دور به عنوان بهترین وسیله برای آشکارسازی و ارزیابی تغییرات شناخته شده است چرا که با پیشرفت های انجام گرفته در این تکنولوژی و تولید تصاویر ماهواره ای با قدرت تفکیک طیفی و مکانی بالا و همچنین انواع تکنیکهای پردازش تصویر می توان تغییرات کاربری اراضی شهری را برآورد نموده و نسبت به مدیریت آنها اقدام نمود. در تحقیق حاضر تغییرات کاربری اراضی شهرک اندیشه در یک دوره زمانی 16 ساله مورد ارزیابی قرار گرفته است. برای انجام تحقیق از تصاویر سال 1989 سنجندهTMماهواره لندست و همچنین تصاویر سنجندهHDR ماهواره SPOT استفاده شده و پس از انجام اقدامات مورد نیاز در مرحله پیشپردازش، با طبقه بندی شیء گرای تصاویر در محیط نرم افزارeCognation نقشه آشکارسازی تغییرات تهیهشده و نتایج نهایی ارائه شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود ارائه مساله دوهدفه انتخاب تامين کننده در شرايط عدم قطعيت تقاضاي با در نظر گرفتن تخفيف کلي خريد تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود ارائه مساله دوهدفه انتخاب تامين کننده در شرايط عدم قطعيت تقاضاي با در نظر گرفتن تخفيف کلي خريد تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود ارائه مساله دوهدفه انتخاب تامين کننده در شرايط عدم قطعيت تقاضاي با در نظر گرفتن تخفيف کلي خريد تحت pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود ارائه مساله دوهدفه انتخاب تامين کننده در شرايط عدم قطعيت تقاضاي با در نظر گرفتن تخفيف کلي خريد تحت pdf :


نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بین المللی مدیریت و مهندسی صنایع

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

با توجه به اهمیت انتخاب تامین کننده ها در شرایط عدم قطعیت تقاضا مطالعات زیادی در این زمینه مورد بررسی قرار گرفته است. در این مقاله به مطالعه انتخاب تامین کننده در مساله زنجیره تامین دو سطحی شامل تامین کننده ها و توزیع کننده در شرایطی که تقاضا برای محصولات مختلف به صورت احتمالی وجود دارد، می پردازیم. تامین کننده محصولات مختلف را در سطوح کیفیت متفاوت عرضه می نمایند و جهت جذابیت فروش محصولات در حجم بالاتر تخفیف کلی برای سطوح مختلف خرید در نظر گرفته اند. هدف از این مساله انتخاب تامین کننده ها جهت عقد قرارداد به منظور تامین تقاضای احتمالی، تعیین مقادیری از محصولات که در هر دوره از تامین کنندگان خریداری می گردد و تعیین مقادیری که در هر دوره برای تامین تقاضاهای دوره های آتی در انبار باید نگهداری شود ، است به طوری که از یک سو هزینه های خرید، سفارش و نگهداری محصولات حداقل شده و از سوی دیگر مجموع کیفیت محصولات که ناشی از انتخاب تامین کننده و اثرات نامطلوب نگهداری است، حداکثر گردد. برای مساله مورد نظر یک مدل ریاضی عدد صحیح خطی دو هدفه ارائه شده است که برای حل آن از روش اپسیلون محدودیت اسفاده شده است. در پایان برای بررسی عملکرد مدل ارائه شده یک نمونه عددی ارائه و با استفاده از روش مربوطه حل و نتایج آن بررسی شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق فوايد ورزش تحت pdf دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق فوايد ورزش تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق فوايد ورزش تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق فوايد ورزش تحت pdf :

بخشی از فهرست دانلود تحقيق فوايد ورزش تحت pdf

با ورزش اندامی زیبا داشته باشیم....................................................................1
فواید ورزش کردن.......................................................................................2
چرا باید بعد از فعالیت ورزشی استراحت کرد ؟...............................................3
ورزش های سبک ( شنا ، پیاده روی ، دویدن « دوچره سواری ، تنیس)............4
نرمش های موزون.........................................................................................6
منابع و مآخذ ................................................................................................8باورزش اندامی زیبا داشته باشیم :
ورزش نه تنها زیبایی اندام می شود ، بلکه باعث سلامت و طول عمر شما نیز می شود. اولین فایده ای که ورزش کردن برای شما دارد این است که شما با جسم خود در تماس بیشتری خواهید بود و بیش از هر زمان دیگری به نواقصی که ممکن است در بعضی از قسمت های اندامتان وجود داشته باشد می خواهید برد.
برای برخورداری از اندامی زیبا و متناسب لازم است عضلاتی قوی و پوستی با طراوت داشته باشید و این خواسته بدون ورزش کردن صحیح امکان پذیر نیست . در اثر ورزش حرکت های بدن منظم و هماهنگ می شود ، در نیتجه خستگی دیرتر بروز می کند، عضلات و اندام خوش حالت دور زیره می گردد و همراه با افزایش نیروی عضلاتی ، مقاومت بدن زیادتر می شود .
رزش مرتّب باعث طولانی شدن عمر می شود ، به افراد این امکان را می دهد که از زندگی لذت ببرند و احساس طراوت و شادابی کنند دیگر مزیت بسیار با ارزش ورزش این است که بهترین وسیله پیشگیری در برابر اعتیاد و بیمار های عصبی شناخته شده است .
فواید ورزش کردن :
1)گلبول های قرمز بیشتری در مغز استخوان ساخته می شود و این خود منجر به افزایش هموگلوبینمیگردد .
2) قدرت ماهیچه های قلب افزایش یافته و بدن خیلی دیرتر از زمان معمولی خسته می شود .
3)پوست بدن در اثرعرق کردن نرم می شود و حالت خشکیدگی وز بری خود را از دست می دهد .
4)حرکات دودی معده بیشتر می شود ، در نتیجه هضم غذا را آسان می کند .

6)باعث تقویت عضلات شکم شده و عمل گوارش بهتر انجام می شود .
7) باعث جلوگیری از چاقی ، نقرس ، برخی از بیماریهای قلبی – عروقی و ماهیچه ای – فصلی
می شود.
8) در ایجاد نشاط ، پرورش فکری ، قدرت تصمیم گیری و لذت اززندگی اهمیت زیادی دارد .
9)به جریان سریع خون کمک می کند، در نتیجه ضربان قلب زیاد می شود . در اثر ورزش می توان ضربان قلب را از 75 ضربه به 150 ضربه در دقیقه رساند .
چرا باید بعد از فعالیت ورزشی استراحت کرد ؟
پس از ورزش ، انجام کار و فعالیت بدنی ، ماهیچه های بدن دچار خستگی و کوفتگی می شود ، این خستگی به علت سوخت و ساز و تولید اسید لاکتیک است در هنگام خستگی ، استراحت موجب بهبودی ماهیچه های می شو د، به این معنی که اسیدی لاکتیک به تدریج دفع شده ، سوخت و ساز حالت طبیعی خود را بدست می آورد ماساژ و گرم کردن ماهیچه ها خستگی را زودتر بر طرف می کند .
طریقه صحیح استراحت کردن:
ابتدا به پشت روی زمین بخوابید ، پاها و دست ها در کنار بدن قرار دهید به مدت 10 دقیقه بعد به انجام حرکت بعد بپردازید.
ورزش های سبک :
شنا : شنایکی از بهترین ورزش های انتخابی برای زیبایی اندام و تقویت عضلات به شمار می رود زیرا علاوه بر بالا بردن توانایی بدن ،دارای اثر آرام بخشی نیز می باشد شنا باعث می شود تنفس عمیق گردد ، عضلات تمام قسمت های بدن را به حرکت در آورده و آن را تقویت می نماید ، در عین حال به هیچ نقطه

از بدن نیز فشار وارد نمی آ ورد و جریان گردش خون را در تمام بدن سرعت می بخشد .
پیاده روی : یکی از ورزش هایی است که انجام آن بسیار مفید است یکی از فوایدآن این است که کارایی فیزیکی بدن را به گونه ای بالا می برد که قادر است به تمام نسوخ اکسیژن کافی برساند.
با راهپیمایی رگ های موئین جدیدرشد پیدا می کنند در نیتجه گردش خون بهتر انجام گرفته و خون کافی به تمام عضلات بدن میرسد این نوع گردش خون بوسیله رگ های موئین جدید، گردش خون جنبی یا سیز کالاسیون کولاترال نامیده می شود و قلب را قادر می سازدکه در هر ضربان خون بیشتری را به تمام عضلات بدن برساند علاوه بر این گلبول های قرمز خون در تمام بدن افزایش می یابد .پیاده روی باعث افزایش مقاومت بدن می شود که از این طریق می توان به ناراحتی ها و فشارهای زندگی فایق آمد .در اثر پیاده روی از تغییر شکل استخوان های بدن جلوگیری به عمل آمده و از پوکی استخوان پیشگیری می نماید.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحليل عددي قطره عبوري از درون يک محيط متخلخل متشکل از موانع دايره شکل به روش شبکه بولتزمن تحت pdf دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحليل عددي قطره عبوري از درون يک محيط متخلخل متشکل از موانع دايره شکل به روش شبکه بولتزمن تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود تحليل عددي قطره عبوري از درون يک محيط متخلخل متشکل از موانع دايره شکل به روش شبکه بولتزمن تحت pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحليل عددي قطره عبوري از درون يک محيط متخلخل متشکل از موانع دايره شکل به روش شبکه بولتزمن تحت pdf :


نام کنفرانس یا همایش : سومین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در شیمی و مهندسی شیمی

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

مطالعه جریان سیالات تک فاز و چند فاز در محیط متخلخل هم در طبیعت و هم در صنعت از اهمیت بالایی برخوردار است و مورد توجه طیف وسیعی از محققین قرا ردارد. به طور خاص اندرکنش قطرات با سطوح متخلخل در بسیاری از فرآیندها مانند اسپری در برگ های گیاهان با آفت کش های چاپگرها نفوذ باران و ابهای سطحی به خاک کاربرد وسیع دارد هدف اصلی این پژوهش بررسی اثرات اندرکنش قطره با یک محیط متخلخل است قطرات از نظر ابعادی به هم مقیاس باابعاد حفره های محیط متخلخل است در این پژوهش محیط متخلخل شامل موانع دایره شکل با ضریب تخلخل 0/8 در معرض جریان سیال دو فازی قرار می گیرد. محیط متخلخلی که به وسیله فاز اولیه ی تر شده است ، مورد هجوم قطره ای قرار می گیرد. رژیم جریان غیر دارسی می باشد اعداد بدون بعد موثر فیزیک مذکور عدد رینولدز و آنسرج می باشد در این پژوهش مقادیر فشار بی بعد وارده 0/000108، 0/000114، 0/000180 و آنسرج مورد بررسی 0/198-0/768 می باشد فاکتورهای مرتبط با قطره و فاز زمینه خواص سیالی ، مانند تنش سطحی و نسبت چگالی قطرات در کنار خصوصیات جریان مانند فشار وارده بسیار موثر بوده که در قالب مطالعه جامع پارامتریک مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند نتایج شبیه سازی صورت گرفته قابلیت پیش بینی رفتار قطرات در محیط متخلخل را به کمک نمودارهای ارائه شده در کنار مقایسه نسبی تاثیر پارامترهای موثر امکان پذیر می سازد که از موارد ارزشمند این پژوهش است در این پژوهش روش شبکه بولتزمن که در محیط متخلخل و جریان های چند فازی قابلیت و انعطاف پذیری بالایی نشان داده، مورد استفاده قرار گرفته است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي عوامل توليد ضايعات ساختماني در فازهاي طراحي، حمل و نقل و ذخيره سازي و فرآيند تهيه مواد اوليه از ديدگاه مهندسين در شهر مشهد ( سال 1391) و ارائه ي راهکار جهت کاهش ضايعات تحت pdf دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي عوامل توليد ضايعات ساختماني در فازهاي طراحي، حمل و نقل و ذخيره سازي و فرآيند تهيه مواد اوليه از ديدگاه مهندسين در شهر مشهد ( سال 1391) و ارائه ي راهکار جهت کاهش ضايعات تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي عوامل توليد ضايعات ساختماني در فازهاي طراحي، حمل و نقل و ذخيره سازي و فرآيند تهيه مواد اوليه از ديدگاه مهندسين در شهر مشهد ( سال 1391) و ارائه ي راهکار جهت کاهش ضايعات تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي عوامل توليد ضايعات ساختماني در فازهاي طراحي، حمل و نقل و ذخيره سازي و فرآيند تهيه مواد اوليه از ديدگاه مهندسين در شهر مشهد ( سال 1391) و ارائه ي راهکار جهت کاهش ضايعات تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: شانزدهمین همایش ملی بهداشت محیط
تعداد صفحات: 13
چکیده:
مقدمه:یکی از مهمترین مشکلات بوجود آمده در سالهای اخیر در کشور های در حال توسعه، انبوه ضایعات ساختمانی است.از جمله دلایل این افزایش، تغییر الگوی مصرف، افزایش استانداردهای زندگی و همچنین افزایش جمعیت می باشد. صنعت ساختمان سازی اگرچه در توسعه و پیشرفت یک جامعه سهم بسزایی دارد اما از طرف دیگر به عنوان یک عامل مخرب محیط زیست نیز تلقی می شود. کمبود مکان های کافی جهت دفن ضایعات، 40-30%مصرف انرژی، 15%مصرف آب، 50-40%تولید و انتشار گازها و گرد وغبار در طی مراحل ساخت، بهره برداری و تخریب از خسارات زیست محیطی تولید ضایعات می باشد.عدم وجود برنامه مناسب درارتباط با تولید، جمع آوری و بازیافت ضایعات ساختمانی یکی از مشکلات زیست محیطی مهم است که تعداد زیادی از جوامع با آن روبرو هستند. بنابراین مدیریت و برنامه های کاهش از مبدا در عملیات ساخت وسازدر این زمینه می تواند باعث افزایش بهره وری مصالح در صنعت ساختمان و جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی شود. لذا پژوهش پیش رو جهت بررسی عوامل تولید ضایعات ساختمانی در فاز طراحی، حمل و نقل و ذخیره سازی و فرایند تهیه مواد اولیه صورت گرفته است تا با شناسایی این عوامل راهکارهایی جهت کاهش ضایعات در هر یک از این مراحل داده شود.روش کار: پژوهش حاضر یک مطالعه ی توصیفی است. روش نمونه گیری غیر احتمالی ( در دسترس ) بود. جامع ی پژوهش را 94نفرازپیمانکاران ،معماران،مهندسین ناظر و طراحان تشکیل دادند که واجدکلیه ی مشخصات افراد پژوهش بودند. برای تعیین اعتبار ابزار از روش اعتبار محتوا و جهت کسب پایایی از ضریب آلفای کرونباخ(79/0)استفاده شد.یافته ها:از 94 پرسشنامه تکمیل شده توسط مهندسین، 3/38 درصد از افراد فاز حمل و نقل و ذخیره سازی، 9/30 درصد آنها فرایند تهیه مواد اولیه و 4/23 درصد نیز فاز طراحی را بعنوان مهمترین عامل تولید ضایعات در عملیات ساختمانی انتخاب کرده اند.علاوه بر این، در هر یک از فازهای ذکر شده، مهمترین عامل تولید ضایعات بدین شرح مشخص شده اند: در بین عناصر انتخابی برای فاز حمل و نقل و ذخیره سازی گزینه ی ذخیر ه نامناسب مصالح با %3/55، در فاز طراحی استفاده از مصالح با کیفیت پایین با % 9/55 و در فرایند تهیه ی مواد اولیه گزینه ی تغییر در قیمت مصالح با% 7/44 به عنوان مهمترین عوامل تولید ضایعات در این مطالعه شناخته شده اند.نتیجه گیری:مطالعه حاضر نشان می دهد، که هر یک از فازهای حمل و نقل و ذخیره سازی ، فرایند تهیه ی مواد اولیه و فاز طراحی در تولید ضایعات ساختمانی سهم بسزایی دارند که در این بین فاز حمل و نقل و ذخیره سازی عمده ترین عامل توسط مهندسین شناخته شده است. شناسایی عوامل مذکور به ما کمک خواهد کرد تا هرچه بهتر بتوان با تصمیم گیری های صحیح، گامی موثر در جهت کاهش تولید ضایعات در عملیات ساختمان سازی برداریم.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اهميت کودهاي حيواني در توليدزيره سبز درخاک هاي شني Cumin cyminum L تحت pdf دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اهميت کودهاي حيواني در توليدزيره سبز درخاک هاي شني Cumin cyminum L تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اهميت کودهاي حيواني در توليدزيره سبز درخاک هاي شني Cumin cyminum L تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اهميت کودهاي حيواني در توليدزيره سبز درخاک هاي شني Cumin cyminum L تحت pdf :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین همایش ملی توسعه پایدار کشاورزی و محیط زیست سالم
تعداد صفحات: 17
چکیده:
به منظور بررسی اثر مقادیر مختلف ماده آلی ، کود آهن و کود روی بر عملکرد و اجزای عملکرد و درصد اسانس زیره سبز آزمایشی در سال زراعی 1391-1390 در منطقه جیرفت اجرا گردید.آزمایش به صورت فاکتوریل در قالب بلوک های کامل تصادفی با سه فاکتور؛ 31 تیمار و سه تکرارانجام شد. کود حیوانی شامل دوسطح ) 15و0تن در هکتار ( و کود سولفات روی در سه سطح شامل 0و25و40کیلوگرم در هکتار( و کود آهن شامل سه سطح 0-2/5-5کیلو گرم در هکتار بود( در این تحقیق پاسخ های گیاهی شامل عملکرد ، وزن خشک اندام هوایی ، ارتفاع بوته ، تعداد دانه در بوته ، تعداد چتر ، وزن هزار دانه بود نتایج نشان داد که سطوح ماده آلی و کود آهن و کود روی بر وزن خشک اندام هوایی ، عملکرد ، تعداد دانه در بوته ، تعداد چتر در بوته ،ارتفاع گیاه و وزن هزار دانه و درصد اسانس در سطح 3 معنی دارشد . همچنین بر همکنش ماده آلی و کود روی و کود آهن بر وزن خشک اندام هوایی ،عملکرد ، تعداد دانه در بوته و وزن هزار دانه معنی دار بود با توجه به نتایج آماری مذکور می توان جهت افزایش حداکثرعملکرد و اجزای عملکرد زیره سبز توصیه تیمار مرکب 31 تن کود حیوانی ، 51 کیلوگرم سولفات روی در هکتار ، و 1 کیلوگرم کود سکوسترین آهن ، در هکتار توصیه کرد


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Investigation of the Field Size Effect on Wedge Field Isodose Curves Angle for Two Energies; 6MV & 18MV, produced by VARIAN 2100C Linac تحت pdf دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Investigation of the Field Size Effect on Wedge Field Isodose Curves Angle for Two Energies; 6MV & 18MV, produced by VARIAN 2100C Linac تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Investigation of the Field Size Effect on Wedge Field Isodose Curves Angle for Two Energies; 6MV & 18MV, produced by VARIAN 2100C Linac تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Investigation of the Field Size Effect on Wedge Field Isodose Curves Angle for Two Energies; 6MV & 18MV, produced by VARIAN 2100C Linac تحت pdf :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: هشتمین کنگره فیزیک پزشکی ایران

تعداد صفحات: 1

چکیده:

Nowadays, considerable development in equipments and treatment plannings in radiotherapy were achieved, which have resulted the accurate treatment methods. Despite of these developments, in most clinics, conventional treatment methods are ever using. One of these conventional treatments is application of physical wedge. One of the wedge field parameters is wedge angle. The angle of horizontal line with tilt Isodose curve, which is occurred specific field size and depth, is wedge angle. Treatment plannings are implemented by wedge angle. In this study, variation of wedge angle for different field size were measured dosimetric and mathematical equation. MATERIALS AND METHODS: For the wedge fields with a dimension of 6×6 cm2 to 20×20 cm2 , wedge angle for two energies 6MV and 18MV was measured by dosimetric method. For constituting Isodose curve, convention wedges used in radiotherapy with 15,30,45 & 60 degree nominal wedge angle, were applied. Also theoretical method for calculated wedge angle expressed was assayed fore VARIAN2100C Linac. In this method, Isodose curve slope calculates indirectly by profile and percent depth dose curves. Profile, PDD and Isodose curves were drawn for all fields and tilt of Isodose curve in 10cm of depth , according to international definitions was considered as the wedge angle. Data were obtained from theoretical equation of wedge angle and compared with dosimetric data. RESULTS: With increasing the field size, wedge angle is also increased. In field size of 6×6 cm2 wedge angle shows highest difference with nominal wedge angle, so that this difference for 45° wedge in 6MV is 14.7 degrees. Highest difference for field size of 10×10 cm2 , as the standard field to wedge angle definition, in 45° wedge at 6MV is obtained 9.2 degrees. Wedge angle results using mathematical equation , in highest difference in comparison dosimetric methods shows 4 degrees. DISCUSSION AND CONCLUSION: Wedge angle varies by different field size. In order to enhance dose delivery in conventional radiotherapy, it is necessary to use appropriate wedge which constitute desire slop of Isodose angle in that field size.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله MicrostructureدرUTS correlation of NbدرDP steels using neural network تحت pdf دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله MicrostructureدرUTS correlation of NbدرDP steels using neural network تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله MicrostructureدرUTS correlation of NbدرDP steels using neural network تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله MicrostructureدرUTS correlation of NbدرDP steels using neural network تحت pdf :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: دوازدهمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید ایران

تعداد صفحات: 5

چکیده:

In this study, the effect of controlled rolling significant parameters on ferrite grain size and martensite volume fraction of dual phase (DP) steels with niobium was investigated. Also microstructure has been correlated with the Ultimate tensile strength (UTS) and is brought out in the form of 3D diagrams. A neural network model based on the microstructure was used to predict UTS. Investigation and neural network results show that, increasing in martensite volume fraction (Vm) and grain refinement of ferrite (d) lead to increasing the UTS.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله رابطه کيفيت زندگي کاري و نوآوري سازماني کارکنان دانشگاه سمنان تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله رابطه کيفيت زندگي کاري و نوآوري سازماني کارکنان دانشگاه سمنان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله رابطه کيفيت زندگي کاري و نوآوري سازماني کارکنان دانشگاه سمنان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله رابطه کيفيت زندگي کاري و نوآوري سازماني کارکنان دانشگاه سمنان تحت pdf :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین همایش ملی مدیریت و کارآفرینی
تعداد صفحات: 10
چکیده:
این پژوهش به منظور مطالعه رابطه کیفیت زندگی کاری و نوآوری سازمانی کارکنان دانشگاه سمنان دریک نمونه 265 نفری ازکارکنان دانشگاه ازبین جامعه آماری 847 نفری با اجرای پرسشنامه کیفیت زندگی کاری والتون و پرسشنامه نواوری سازمانی زارعی انجام گرفته است روش تحقیق توصیفی و ازنوع زمینه یابی و همبستگی بوده و برای تعیین مولفه برتر و موثرتر ازبین مولفه های کیفیت زندگی کاری تحلیل رگرسیون گام به گام صورت گرفته است نتایج بدست آمده حاکی ازاین است که دراین پژوهش ضریب همبستگی بین کیفیت زندگی کاری و نواوری سازمانی 0/763 که درسطح 0/01 معنادار می باشد همچنین همه مولفه های کیفیت زندگی کاری پرداخت کافی محیط ایمن تامین فرصت رشد قانون گرایی درکار وابستگی اجتماعی فضای کلی زندگی یکپارچگی و انسجام اجتماعی و توسعه قابلیت های انسانی با نواوری سازمانی رابطه مثبت و معنی داری داشته اند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مروري بروضعيت حسابداري مديريت درسازمانها و موانع موجود درپياده سازي آن تحت pdf دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مروري بروضعيت حسابداري مديريت درسازمانها و موانع موجود درپياده سازي آن تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود مروري بروضعيت حسابداري مديريت درسازمانها و موانع موجود درپياده سازي آن تحت pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مروري بروضعيت حسابداري مديريت درسازمانها و موانع موجود درپياده سازي آن تحت pdf :


نام کنفرانس یا همایش : نخستین همایش ملی علوم اسلامی حقوق و مدیریت

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

ازبحثهای مهم تحقیقات حسابداری درکشورهای مختلف میتوان به کسب شناخت ازوضعیت سیستم های حسابداری و کشف نقاط ضعف خلاهای موجود و ارایه راهکارهایی برای رفع کاستی ها و ارتقا به سطوح بالاتر نام برد حسابداری مدیریت به عنوان یکی ازشاخه های فرایند تهیه اطلاعات برای تصمیم گیری نقشی اساسی درافزایش کارایی منابع اقتصادی و تخصیص بهینه و عادلانه ثروت دارد باوجود انجام تحقیقات بسیاری درزمینه مباحث مالی شرکت های ایرانی متاسفانه هنوز مشکلات بزرگی درپیاده سازی حسابداری مدیریت دیده میشود دراین مقاله مروری ابتدابه معرفی مفاهیم نظری حسابداری مدیریت می پردازیم سپس نمونه هایی ازتحقیقات داخلی وخارجی جهت بررسی وضعیت و جایگاه حسابداری مدیریت درسازمان ها باتمایل به تحقیقات انجام شده روی سازمان های فعال دربورس تهران را بررسی می کنیم درنهایت موانع موجود درپیادهس ازی حسابداری مدیریت رابرمی شماریم و پیشنهاداتی جهت رفع این موانع ارایه میدهیم


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,