خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
مرکز مقالات پیامبر اکرم (ص)
تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود طرح (کارآفريني) رايانهدرشرکت سخت افزاري کيمياگران تحت pdf دارای 66 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود طرح (کارآفريني) رايانهدرشرکت سخت افزاري کيمياگران تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود طرح (کارآفريني) رايانهدرشرکت سخت افزاري کيمياگران تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود طرح (کارآفريني) رايانهدرشرکت سخت افزاري کيمياگران تحت pdf :

بخشی از فهرست دانلود طرح (کارآفريني) رايانهدرشرکت سخت افزاري کيمياگران تحت pdf

) فصل اول 5
2) فصل دوم 13
3) فصل سوم 47
4) فصل چهارم 50
5) فصل پنجم 54
6) فصل ششم 60
7) فصل هفتم 64
8) فصل هشتم 66

اهــــــداف:
رمز موفقیّت این شرکت آن است که با عمل کردن چشم اندازها و مأموریتهای از پیش تعیین شده و توجه به تجارب موفقیّت و یا شکست سایر شرکتهای کامپیوتری بتواند به عنوان یک شرکت موفق مطرح شده و تعداد زیادی از مشتریان را به خود جلب نماید که به دنبال دستیابی به این ارزش فروش بیشتر و ارائه خدمات بهتر و ارزانتر و در نتیجه سود بیشتر عاید و و اصل خواهد شد. در این صورت به مدیر، مسئول خرید و فروش و کارشناسان فنی، حقوق و مزایای بیشتری پرداخت خواهد شد. کارآیی افراد بیشتر و بیشتر شده و در موارد متعدّد به پاس تشکّر از زحمات کارکنان ساعی آنان را به دوره های آموزشی تخصّصی که توسط شرکتهای بزرگ داخلی و خارجی برگزار می گردد با پرداخت هزینه های مأموریت اعزام نمائیم. با توجه به خدمات بهینه و ارزان قیمت و به دنبال آن استقبال زیاد مردم لازم است پس از طی چند ماه از تأسیس شرکت سقبه یا سقبات دیگری جهت رفاه حال مشتریان و ایجاد اشتغال و همچنین توسعه شرکت در مناطق مخلف شهر یا شهرستانهای همجوار ایجاد گردد تا هم تولید و خدمات رسانی بیشتر شود و هم امیدواری سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در این رشته بیشتر شود لازم به ذکر است که توسعه این شرکت ایفاگر افراد بیشتر سبب تقسیم کار مناسب بین افراد متخصّص و با تجربه گردد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي نيازمنديهاي خلق و بازآفريني معماري اسلاميدر ايراني در بازيهاي رايانه ايدر مطالعه موردي مسجد تحت pdf دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي نيازمنديهاي خلق و بازآفريني معماري اسلاميدر ايراني در بازيهاي رايانه ايدر مطالعه موردي مسجد تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي نيازمنديهاي خلق و بازآفريني معماري اسلاميدر ايراني در بازيهاي رايانه ايدر مطالعه موردي مسجد تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي نيازمنديهاي خلق و بازآفريني معماري اسلاميدر ايراني در بازيهاي رايانه ايدر مطالعه موردي مسجد تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین همایش ملی معماری و شهرسازی اسلامی
تعداد صفحات: 14
چکیده:
بابسط و گسترش روزافزون فناوری، معماری توانست خود را به شکل فرادا و یا در پیوند با زمینه های دیگر هنری درفضای مجازی عرضه نماید. این پیوند با گونه های هنری مانند سینما و تئاتر به شکل فیزیکی وجود داشته لیکنامروزه شکل مجازی آن در جلوه های بصری سینمایی، انیمیشنی و بازی های رایانه ای استفاده می گردد. از میان این زمینه ها، بازی رایانه ای در استفاده از فضاهای خاص معماری برای کاربران و مخاطبین نقش مهمی را ایفا میکند چه بسا در یک بازی رایانه ای که دارای مضمون اساطیری- تخیلی است مکانها و ابنیه های متناسب با آن با الگوبرداری از معماری باستان و اضافه کردن عناصر فانتزی طراحی می شوند و مخاطب در کالبدی مجازی توان سیرو سلوک در این فضاها را خواهد داشت. یک بررسی آماری مشخص می کند که به تعداد کاربران بازیهای رایانه ای در جامعه ایران افزوده شده و همه روزهخیل عظیمی از این محصولات سرگرمی ساز که معمولاً گونه تیرانداز اول شخص ( 1)آن از جذابیت بیشتری برخوردار است از طرف شرکتهای ساخت و پخش بصورت مستقیم یا غیر مستقیم به جامعه تزریق می گردد. و ازآنجائیکه از فضاهای بصری و متعامل جذابی برخوردارند سود کلانی را عاید سازندگان و فرهنگ خاص خود را بشکل نامحسوس به جوامع معرف کننده تزریق می نماید. شاید نزدیک به نیم دهه باشد که در کشور عزیزمان تولید بازیهای رایانه ای متناسب با فرهنگ اسلامی- ایرانی شروع بکار نموده و جوانان با استعداد، علاقه خود در خصوصفعالیت در این حوزه را نشان داده اند گروهی از این نیروی کاری در بخش هنری و طراحی تولید که در آن ایجاد فضای اسلامی- ایرانی از الویتها بوده لذا در خلق فضاهای متناسب بگونه ای که کاربر بشکل مجازی بتواند وارد آنهاگردد، استفاده از عناصر طراحی معماری اسلامی- ایرانی از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است بنابراین نیاز است هنرمند آشنایی جامعی از آن معماری و توانایی لازم در طراحی نمونه مجازی را داشته باشد. در این میان یکی از مهمترین بناهای اسلامی- ایرانی مسجد است که در این مقاله سعی بر آن است با مطالعه موردی مسجد (با تحلیل وبررسی موردی آن و استفاده در بازیهای رایانه ای می توان عناصر دیگر معماری اسلامی را به همان منوال در بازیهای رایانه ای طراحی و تولید نمود) روند خلق آن در فضای مجازی و بازی رایانه ای مورد بررسی قرار بگیرد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله در مورد مفهوم سوكت و پورت و آدرس تحت pdf دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله در مورد مفهوم سوكت و پورت و آدرس تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله در مورد مفهوم سوكت و پورت و آدرس تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله در مورد مفهوم سوكت و پورت و آدرس تحت pdf :

مفهوم سوكت و پورت و آدرس

اصلی ترین عامل در یك ارتباط شبكه سوكت ( soket ) نامیده می شود . سوكت در دانشگاه بركلی ، كالیفرنیا ، و برای سیستم عامل یونیكس اختراع شد . سوكت اختراع شد تا ارتباطات شبكه را به عملیات خواندن / نوشتن فایل نزدیك كند . با آن كه سوكت از آن موقع تاكنون پیشرفت هایی كرده ولی اساس آن ثابت مانده است .

در عصر ویندوز X/3 ، كه هنوز كاركردهای شبكه جزء ذاتی سیستم عامل نشده بود ، شركت های زیادی پروتكل های لازم برای ارتباطات شبكه را عرضه می كردند ، كه تفاوتهایی با یكدیگر داشتند . در نتیجه هر شركت باید مجموعه ای كامل از نرم افزارهای شبكه را ارائه می كرد . این وضع خوشایند اكثر برنامه نویسان نبود . بنابراین تمام شركتهایی كه این زمینه كار می كردند ( از جمله میكروسافت ) تصمیم گرفتند یك مجموعه ای توابع برنامه نویسی ( API ) برای سوكت های ویندوز ( Winsock ) داشته باشند . بدین ترتیب تمام برنامه نویسان می توانستند از یك سری توابع سازگار برای انجام ارتباطات شبكه استفاده كنند .

برای كار با فایل به یك شیء Cfile نیاز داریم . پیام های شبكه هم وضع مشابهی دارند چون برای خواندن / نوشتن آنها به یك سوكت نیاز هست ، با این تفاوت كه باز كردن یك سوكت نیاز به اطلاعات متفاوتی دارد . برای باز كردن یك فایل باید نام و مسیر آن را بدانیم . برای باز كردن یك سوكت باید نام كامپیوتری كه گوش بزنگ است و پورتی ( Port ) كه به آن گوش می دهد را بدانیم . در واقع نام كامپیوتر معادل شماره تلفن و پورت معادل شماره داخلی مورد نظر است . پورت ها برای تغییر مسیر ارتباطات شبكه هستند . به شكل زیر نگاه كنید .

شكل : پورت ارتباط شبكه را به مسیر درست هدایت می كند .
برای ارتباط با یك برنامه دیگر شبكه باید پورت آن را هم بدانید . اگر آدرس كامپیوتر و پورت را اشتباه كنید ممكنست به برنامه دیگری وصل شوید ، یا اینكه اصلاً به جایی وصل نشوید ( درست مثل گرفتن یك شماره تلفن عوضی ) .

مبنای تمام برنامه های كاربردی لایه چهارم مفهومی بنام سوكت است كه این مفهوم برای برقراری برنامه های تحت شبكه و تبادل جریان داده بین پروسه ها می باشد برنامه با تعریف سوكت عملاً تمایل خود را برای تبادل داده ها به سیستم عامل اعلام می كند ، و بدون درگیر شدن با جزئیات پروتكل از سیستم عامل می خواهد تا فضا و منابع مورد نیاز را جهت برقراری یك ارتباط ایجاد كند . پروتكل IP در لایه زیرین TCP لایه وظیفه مسیر یابی بسته ها را عهده دار است .

انواع سوكت و مفاهیم آنها
اگر بخواهیم از نظر اهمیت انواع سوكت را معرفی كنیم دو نوع سوكت بیشتر وجود ندارد . ( انواع دیگری هم هستند ولی كم اهمیت ترند ) . این دو نوع سوكت عبارتند از :
. سوكتهای نوع استریم كه سوكتهای اتصال گرا نامیده می شود .
. سوكتهای نوع دیتاگرام كه سوكتهای بدون اتصال نامیده می شود .
اگر عادت به پیش داوری دارید برای تمایز بین مفهوم این دو نوع سوكت . تفاوت

بین مفاهیم ارتباط نوع TCP و UDP را مدنظر قرار بدهید . روش ارسال برای سوكتهای نوع استریم همان روش TCP است و بنابراین داده ها با رعایت ترتیب و مطمئن با نظارت كافی بر خطاهای احتمالی مبادله می شوند . سوكتها نوع دیتاگرام نامطمئن است و هیچگونه تضمینی در ترتیب جریان داده ها وجود ندارد .
اكثر خدمات و پروتكلهائی كه در لایه چهارم تعریف شده اند نیازمند حفظ اعتبار و صحت داده ها و همچنین رعایت ترتیب جریان داده ها هستند . بعنوان مثال پروتكل انتقال فایل ( FTP ) ، پروتكل انتقال صفحات ابرمتن ( HTTP ) یا پروتكل انتقال نامه های الكترونیكی ( SMTP ) ه

مگی نیازمند برقراری یك ارتباط مطمئن هتند و طبعاً از سوكتهای نوع استریم بهره می برند .
همانگونه كه قبلاً در مورد پروتكل TCP آموختیم پروتكلی است كه داده ها را با رعایت ترتیب و خالی از خطا مبادله می نماید و پروتكل IP كه در لایه زیرین آن واقع است با مسیر یابی بسته ها روی شبكه سروكار دارد . سوكتهای نوع استریم دقیقاً مبتنی بر پروتكل TCP بوده و طبیعتاً قبل از مبادله داده ها باید یك اتصال به روش دست تكانی سه مرحله ای برقرار بشود .

سوكتهای نوع دیتاگرام مبتنی بر پروتكل UDP است و بدون نیاز به برقراری هیچ ارتباط و یا اتصال ، داده ها مبادله می شوند و بنابراین تضمینی بر رسیدن داده ها ، صحت داده ها و تضمین ترتیب داده ها وجود ندارد ولی باتمام این مشكلات باز هم در برخی از كاربردها مثل انتقال صدا و تصویر یا سیستم DNS كه قبلاً آنرا بررسی كردیم مورد استفاده قرار می گیرد . تنها حسن این روش سرعت انتقال داده ها می باشد .
در حقیقت شما با استفاده از سوكتها می خواهید یك ابزار برای استفاده از پروتكلهای TCP یا UDP در اختیار داشته باشید .

ارسال و دریافت به روش UDP با سوكتهای دیتاگرام
توابع ارسال ، دریافت و پذیرش برای سوكتهای نوع استریم كاربرد دارد . حال باید دید كه به چه صورت می توان ارسال و دریافت را به روش UDP روی سوكتهای نوع دیتاگرام انجام داد .
. برنامه سمت سرویس دهنده
الف ) یك سوكت از نوع دیتاگرام ایجاد كنید . این كار با فراخوانی تابع socket() با پارامتر

SOCK – DGRAM انجام می شود .
ب ) به سوكت ایجاد شده آدرس پورت موردنظرتان را نسبت بدهید . ( با تابع bind() ) .
ج ) بدون هیچ كار اضافی می توانید منتظر دریافت داده ها بشوید . ( تا موقعی كه داده ای دریافت نشود ارسال معنی نمی دهد . ) وقتی داده ای دریافت و پردازش شد آدرس برنامه مبدا ( آدرس IP و پورت ) مشخص شده و ارسال امكان پذیر خواهد بود .
ارسال و دریافت وی سوكتهای نوع دیتاگرام بوسیله توابع recvform() و sendto() انجام می شود .
د ) نهایتاً سوكت ایجاد شده را ببندید .
. برنامه سمت مشتری
الف ) یك سوكت از نوع دیتاگرام ایجاد كنید . ( با تابعsocket() و پارامتر SOCK-DGRAM ) .
ب ) هرگاه نیاز شد بدون هیچ كار اضافی داده هایتان را به سمت سرویس دهنده ارسال نمایید . تا وقتی كه به سمت سرویس دهنده ارسال نداشته باشید ، دریافت داده ها معنا نمی دهد چرا كه شما برای سرویس دهنده شناخته شده نیستید مگر اینكه داده ای را ارسال نمائید . ارسال و دریافت را تا زمانی كه نیاز است انجام بدهید .
ج ) سوكت ایجاد شده را ببندید .
فرم كلی تابع ارسال داده مبتنی بر سوكتهای دیتاگرام بصورت زیر است :

int sendto ( int sockfd , const void * msg , int len , unsigned int flags , const struct sockaddr * to , int tolen ) ;
. sockfd : مشخصه سوكت دیتاگرام كه با تابع socket() بوجود آمده است .
. msg : آدرس محل قرار گرفتن پیام در حافظه كه داده های ارسالی بایستی از آنجا استخراج شده و درون یك بسته UDP و درون یك بسته UDP قرار گرفته و ارسال شود .

. len : طول پیام ارسالی بر حسب بایت .
. to : استراكچری از نوع sockaddr كه قبلاً ساختار آنرا مشخص كردیم . در این استراكچر باید آدرس IP مربوط به ماشین مقصد و همچنین شماره پورت سرویس دهنده تنظیم شود.
. tolen : طول استراكچر sockaddr است كه به سادگی می توانید آنرا به مقدار ) sizeof struct sockaddr تنظیم نمایید .مقدار برگشتی این تابع همانند تابع send() تعداد بایتی اسست كه سیستم عامل موفق به ارسال آن شده است . دقت كنید كه اگر مقدار برگشتی ( 1-) باشد خطائی بروز كرده كه می توانید شماره خطا را در متغیر سراسری error بررسی نمائید . باز هم تكرار می كنیم دلیلی ندارد تعداد بایتی كه تقاضا ارسال آنها را داده اید با تعداد بایتی كه ارس

ال شده یكی باشد . بنابراین حتماً مورد را در برنامه خود بررسی كرده و همچنین تقاضای ارسال در هر مرحله را نزدیك یك كیلو بایت درنظر بگیرید .
فرم كلی دریافت داده مبتنی بر سوكتهای دیتاگرام بصورت زیر است :
int recvfrom ( int sockfd , void * buf , int len , unsingned int flags , struct sockaddr * from , int * fromlen ) ;

. sockfd : مشخصه سوكت دیتاگرام كه با تابع socket () بوجود آمده است .
. buf : آدرس محلی از حافظه كه سیستم عامل داده های دریافتی را در آن محل قرار خواهند داد .
. len : طول پیام كه باید دریافت شود ( برحسب بایت ) .
. from : استراكچری است از نوع sockaddr كه سیستم عامل آنرا با مشخصات آدرس IP و آدرس پورت برنامه مبدأ تنظیم و به برنامه شما بر می گرداند .
. len : طول استراكچری است كه سیستم عامل آنرا برگردانده است .
مقدار برگشتی این تابع نیز تعداد بایتی است كه دریافت شده است . این پارامتر برای پردازش

داده های دریافتی اهمیت حیاتی دارد .

ایجاد یك سوكت
اضافه كردن قابلیت های شبكه به برنامه های Visual C++ با استفاده از كلاس های MFC Winsock نسبتاً ساده است و كلاس مبنا ، CasyncSocket ، یك ارتباط سوكت كاملو رویداد

گرا ( event – driven ) ارایه می كند . كلاس هایی كه از این كلاس مشتق می شوند می توانند رویداده را به دام انداخته و نسبت به آنها عكس العمل نشان دهند .

اولین كاری كه برای ساختن یك سوكت در برنامه باید انجام دهید تعریف یك متغیر از نوع CasyncSocket در كلاس اصلی برنامه است :
class CMYDlg : public Cdialog
{
.
.
.
private :

Casyncsocket m- sMysocket ;
} ;
بستن كانال ارتباطی
بعد از آنكه برنامه كارش را به پایان رساند ، باید كانال ارتباطی را با متد close ببندد . این متد هیچ آرگومانی نمی گیرد :
m- sMysocket. Close ( ) ;

رویدادهای سوكت
یكی از دلایل اصلی مشتق كردن از كلاس CasyncSocket امكان نوشتن تابع برای رویدادهای سوكت است . كلاس CasyncSocket برای هر رویداد تابعی را فراخوانی می كند . این توابع فقط در نام اختلاف دارند . تمام این توابع به صورت protected تعریف شده اند و احتمالاً شما هم باید توابع خود را چنین تعریف كنید . تمام این توابع یك پارامتر از نوع int می گیرند كه آن را چك می كنند تا مطمئن شوند خطایی روی نداده است . جدول زیر توابع رویدادهای كلاس سوكت را نشان می دهد .
تابع مفهوم
OnAccept این تابع ( در سوكت گوش دهنده ) می گوید كه یك ارتباط در انتظار پذیرفته شدن بسر می برد.
OnClose این تابع می گوید كه طرف مقابل سوكت خود رابسته است ، پاسخ این رویداد معمولاً بستن سوكت خودی است .
OnConnect این تابع می گوید كه كانال ارتباطی با طرف مقابل یرقرار شده و اینك می توان پیام رد وبدل كرد .
ONReceive این تابع می گوید كه مقداری داده از سوكت مقابل رسیده و آماده دریافت است .
OnSend این تابع می گوید كه سوكت آماده ارسال داده است . این تابع بلافاصله بعد از برقراری ارتباط فراخوانی خواهد شد . هر بار كه برنامه اجرا كننده متد s end بخواهد داده بیشتری ارسال كند ، باز هم این تابع فراخوانی می شود ؛ یعنی ارسال بافر پایان یافته و برنامه می تواند ادامه پیام را ارسال كند .

قبل از آنكه وارد مقوله برنامه نویسی سوكت بشویم بد نیست الگوریتم كل كاری كه بایستی در سمت سرویس دهنده و همچنین در سمت مشتری انجام بشود ، بررسی نمائیم :


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي چگونگي عملکرد بام سبز بر کيفيت رواناب هاي شهري تحت pdf دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي چگونگي عملکرد بام سبز بر کيفيت رواناب هاي شهري تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي چگونگي عملکرد بام سبز بر کيفيت رواناب هاي شهري تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي چگونگي عملکرد بام سبز بر کيفيت رواناب هاي شهري تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: دومین کنفرانس ملی مدیریت و مهندسی سیلاب با رویکرد سیلابهای شهری
تعداد صفحات: 11
چکیده:
بام های سبز بخشی از تلاش ها برای پایدارتر ساختن شهرها و یکی از راه حل های مدرن برای مشکلات شهری می باشد. نقش عمده بام سبز در مدیریت آب های رواناب شهری، کاهش اثرات گازهای گلخانه ای، تنوع محیط زیستی در موجودات زنده شهری (گیاهان و جانوران)، جلوگیری از تابش اشعه فرابنفش به ساختمان، بهبود و تلطیف هوا، کاهش دما، جلوگیری از آتش سوزی ساختمان هاف کاهش نفوذ تابش الکترومغناطیس، بهبود کیفیت اقلیمی و ایجاد تهویه مطبوع در شهر، پاکیزگی و کاهش آلودگی هوا، ذخیره انرژی و کاهش آلودگی صوتی می باشد. در سال های اخیر بر روی ابعاد مختلف فنی، زیستی محیطی، الکولوژیکی و اقتصادی بام های سبز تحقیقات بسیاری صورت گرفته است اما در رابطه با تأثیر این بام بر روی کیفیت رواناب شهری تحقیقات کمی صورت گرفته است و جمع بندی مشخصی راجع بهاین موضوع ارائه نگردیده است. این مقاله به بررسی بام های سبز به عنوان راهبردی در جهت ارتقاء کیفیت زیست محیطی شهری می پردازد. در این راستا ابتدا با تعریفی از بام های سبز به اهمیت حضور این پدیده در شهرهای امروزی می پردازیم. سپس با استفاده از تجربیات جهانی به تشریح تأثیرات بام های سبز شهری در بعد اکولوژیکی و زیست محیطی با تأکید ویزه بر اثرات کیفی آنها بر رواناب شهری می پردازیم. عوامل مؤثر بر کیفیت اب رواناب خروجی از بام سبز بر مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. غلظت فسفر، نیتروژن، فلزات سنگین و pH در رواناب پشت بام سبز مورد بررسی قرار گرفت. همچنین تأثیر شستشوی اولیه و ارتباط بین کوددهی، الودگی رواناب و توسعه پوشش گیاهی مورد بررسی قرار گرفت. نتایج به وضوح نشان دهنده اینواقعیت بود که نیاز به تحقیقات بیشتر در رابطه با عملکرد بام سبز به ویزه تأثیر آن بر کیفیت رواناب در محیط شهری وجود دارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله گذار نظام برنامه ريزي درسي ايران به سمت عدم تمرکز در طراحي و تدوين برنامه درسي با تأکيد بر برنامه ريزي درسي مبتني بر مدرسه . تحت pdf دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله گذار نظام برنامه ريزي درسي ايران به سمت عدم تمرکز در طراحي و تدوين برنامه درسي با تأکيد بر برنامه ريزي درسي مبتني بر مدرسه . تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله گذار نظام برنامه ريزي درسي ايران به سمت عدم تمرکز در طراحي و تدوين برنامه درسي با تأکيد بر برنامه ريزي درسي مبتني بر مدرسه . تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله گذار نظام برنامه ريزي درسي ايران به سمت عدم تمرکز در طراحي و تدوين برنامه درسي با تأکيد بر برنامه ريزي درسي مبتني بر مدرسه . تحت pdf :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: همایش تمرکز و عدم تمرکز در فرایند برنامه ریزی درسی

تعداد صفحات: 25

چکیده:

نظام طراحی، تدوین و اجرای برنامه های درسی دوره آموزش عمومی و متوسطه ایران با چالش ها و آسیب های زیادی، چه از نظر برداشت از مفهوم برنامه ی درسی و چه از نظر طراحی و تدوین برنامه ی درسی، روبه رو است . از مهمترین چالش ها و آسیب های این نظام، متمرکز بودن نظام طراحی و تدوین برنامه درسی و عدم انعطاف در برنامه های درسی است . برنامه های درسی کم توجه یا بی توجه به تفاوت های فردی و شناختی دانش آموزان، کم توجه به تفاوت های اقلیمی، فرهنگی، اجتماعی، قومی، منطقه ای، کم توجه به تحولات علمی، آموزشی، فرهنگی در تراز جهانی، کم توجه یا بی توجه به رویکردهای نوین و تحولات حوزه برنامه درسی و انتظارات تازه از برنامه های درسی . این رکود در حالی است که تحولات ناشی از گسترش مردم سالاری، جهانی شدن ارتباطات و تحولات گسترده در حوزه فرهنگ و علوم در سطح جهانی، تحولات اجتماعی و اقتصادی در دهه های اخیر، تحولات مربوط به دانش تعلیم و تربیت و برنامه درسی، ورود و نفوذ والدین، انجمن ها، سازمان ها و نهادها با افکار و ایده های جدید، تردید در نتایج نظام ًهای آموزشی کاملا متمرکز با برنامه های درسی یکنواخت و از پیش تجویز شده را به همراه آورده است .
بررسی پیشینه تحولات حوزه برنامه درسی در دهه 1990 بیانگر آن است که آخرین دهه تغییر مدرسه در قرن بیستم به صورت فزاینده ای از عدم تمرکز طرفداری کرده و آن را کلید حیات اصلاحات دانسته است و دهه 1980 توسط بعضی منتقدان، دوره شکست برنامه های درسی متمرکز در اندازه هایبزرگ شناخته شده است . این برداشت تحول جویانه دهه های اخیر ناشی از ویژگی های ذاتی و ضعف های اساسی تمرکزگرایی در برنامه های درسی طراحی و تدوین شده برای معلمان و ضدنفوذ بودن آنها بوده است . تمرکز زدایی در کار طراحی و تدوین برنامه درسی، به بهبود کیفی مدرسه،تشریک مساعی معلمان، جاذب تر شدن محل کار برای معلمان، ارتقای درجه تخصصی و جلوگیری از فرسودگی شغلی، توجه بیشتر به بافت آموزشی و نیازهای فراگیران و تقویت نوآوری های ریشه دار و بومی کمک می کند و انواع تفاوت ها و گوناگونی های موجود را مورد توجه قرار می دهد . گذار نظام برنامه ریزی درسی ایران به سمت عدم تمرکز در طراحی و تدوین برنامه های درسی و با تأکید بر برنامه ریزی درسی مبتنی بر مدرسه که به واقع نوعی فلسفه ی عمل در سطح مفهومی و ادراکینیز هست، امری حتمی است . اما فرایند تغییر به سمت تمرکززدایی در نگاهی نوین، تحولی تدریجی است و نه خطی و یک فرایند است نه یک اتفاق . لذا آشکار است که اصلاحات از نوع آزادسازی، تمرکززدایی و ایجاد انعطاف نمی تواند نامحدود باشد و با موانع و محدودیت هایی روبهروست که از مهمترین آنها به ادراکات معلمان، سطح تخصصی و توانایی آنها در استفاده از پژوهش و برنامه ریزی برمی گردد . در عین حال، برنامه های درسی می باید درجاتی از وحدت و هماهنگی ملی را نیز به همراه داشته باشد . لذا آن راهبردهای اجرایی که تلفیقی از راهبردهای از پایین به بالا را با راهبرهای از بالا به پایین مورد توجه قرار می دهند، از اثربخشی بیشتری برای حرکت به سوی تمرکز زدایی برخوردارند


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي جريان هاي کمينه با تداوم مختلف در حوزه هاي آبخيز خراسان رضوي تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي جريان هاي کمينه با تداوم مختلف در حوزه هاي آبخيز خراسان رضوي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي جريان هاي کمينه با تداوم مختلف در حوزه هاي آبخيز خراسان رضوي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي جريان هاي کمينه با تداوم مختلف در حوزه هاي آبخيز خراسان رضوي تحت pdf :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: هشتمین سمینار بین المللی مهندسی رودخانه

تعداد صفحات: 9

چکیده:

با توجه به اثرات زیان بار خشکسا لی، شناخت و بررسی سنجه های فراوا نی جریان های حداقل، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تجزیه و تح لیل جریان های حداقل رو شی در برآورد خشکسالی هیدرولوژیک می باشد . از بین روش های برآورد در مناطق فاقد آمار کافی، آنالیز منطقه ای جریان های حداقل، روش مناسبی است که متکی بر آمار واقعی بوده، لذا نتایج بدست آمده با این روش با ضریب اط مینان بیشتری همراه است . در ای ن مطالعه از داده های 19ایستگاه هیدرومتری واقع در شمال شرق خراسان رضوی برای تحلیل جریان های حداقل استفاده و ضمن محاسبه سری های جریان حداقل سالانه با تداوم های 15،7 و 30 روزه، هشت تابع توزیع آماری داده ها برازش داده شد وتوزیع لوگ پیرسون تیپ III به عنوان توزیع مناسب منطقه ای انتخاب گر دی د. همچنین 16 پارامتر فیزیوگرافی،اقلیمی و ز مین شناسی بر ای حوزه های منتخب تعیین گردید. از روش تجزیه و تحلیل عاملی برای انتخاب متغیر های مستقل استفاده شد . نتایج حاصله نشان داد که از 16 پارامتر ورو دی، 3 ویژگی مساحت، بارند گی متوسط سالانه ودرصد سازند نفوذپ ذیر به عنوان مهم ترین عوامل خشکسالی هیدرولوژیک شناخته شدند که 79 % واری انس راتوضیح می دهند . با استفاده از روش تجزیه و تح لیل خوشه ای، برای دو منطقه همگن و کل منطقه مورد مطالعه با در نظر گرفتن سه عامل مذ کور مدل ه ای کمی برای تداوم های مختلف جریان های حداقل در دوره های بازگشت 2 تا 50 سال ارائه گردید. بررسی ها نشان می دهد که مدل های ارائه شده برای مناطق همگن دارای ضرایب تبیین بالا و خطای استاندارد کمتری نسبت به کل منطقه می باشد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله برنامه ريزي تعالي سازماني با رويکرد مديريت ارزش تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله برنامه ريزي تعالي سازماني با رويکرد مديريت ارزش تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله برنامه ريزي تعالي سازماني با رويکرد مديريت ارزش تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله برنامه ريزي تعالي سازماني با رويکرد مديريت ارزش تحت pdf :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: دومین کنفرانس ملی مهندسی ارزش

تعداد صفحات: 8

چکیده:

سازمان ها برای کسب تعالی باید بر ارتباطات بین کارکردهای تعالی سازمان تمرکز نمایند. با انجام این عمل مشخص می گردد که سازمان برای برآورده کردن خواسته ها و انتظارات ذین فعان چه
کارکردهایی را از بالاترین سطح تا پایینت رین سطح سازمان باید به انجام رساند و چه ارتباطی بین این کارکردها برقرار است. در واقع یک رابطه منطقی و علت و معلولی بین کارکردهای تعالی که
منجر به تحقق اهداف و استراتژی های سازمان می گردد. یک روش سازمانی افته و قدم به قدم برای جستجو و بررسی فرایندهای اصلی و تعیین کارکردهای مورد نیاز برای تعالی سازمان و ابزارهای
دستی ابی به آنها ارائه می شود و نشان می دهد که چگونه میت وان از انجام روش های بدون ارزش افزوده که هیچ بازدها ی برای سازمان ندارند، جلوگیری نمود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي توان اکولوژيک منطقه قزوين جهت تعيين نقاط بالقوه توسعه شهري با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافيايي تحت pdf دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي توان اکولوژيک منطقه قزوين جهت تعيين نقاط بالقوه توسعه شهري با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافيايي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي توان اکولوژيک منطقه قزوين جهت تعيين نقاط بالقوه توسعه شهري با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافيايي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي توان اکولوژيک منطقه قزوين جهت تعيين نقاط بالقوه توسعه شهري با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافيايي تحت pdf :

دانلود مقاله ارزيابي توان اکولوژيک منطقه قزوين جهت تعيين نقاط بالقوه توسعه شهري با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافيايي تحت pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در مطالعات و پژوهش های شهری منطقه ای از صفحه 51 تا 68 منتشر شده است.
نام: ارزیابی توان اکولوژیک منطقه قزوین جهت تعیین نقاط بالقوه توسعه شهری با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافیایی
این مقاله دارای 18 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله ارزیابی توان اکولوژیک
مقاله منطقه قزوین
مقاله کاربری توسعه شهری
مقاله تناسب اراضی
مقاله سامانه اطلاعات جغرافیایی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
اهمیت به کارگیری روش های عقلانی و نظام مند برنامه ریزی در مدیریت و استفاده بهینه از منابع، به ویژه منابع طبیعی برای همگان روشن است. از آنجایی که توسعه کالبدی شهرها، نابودی اراضی کشاورزی و گسترش به سمت پهنه های آسیب پذیر، نظیر حوزه های سیلابی و نیز شیب های نامناسب را به دنبال دارد که در حقیقت باعث به هم خوردن تعادل و پایداری اکولوژیک در شهرها می شود، ضرورت ارزیابی توان اکولوژیک کاربری توسعه شهری به معنای عینیت بخشیدن به قابلیت بالقوه سرزمین مورد انتظار است. منطقه قزوین از جمله زیست بوم هایی است که دچار معضلات ناشی از عدم حاکمیت نظام انضباطی بر منابع طبیعی است. در این تحقیق، پس از مطالعه پارامترهای اکولوژیک، اعم از پارامترهای فیزیکی (شامل توپوگرافی، ارتفاع، شیب، خاک، سنگ مادر، بارندگی، دما و;) و پارامترهای زیستی (شامل تراکم پوشش گیاهی و مناطق حفاظت شده) که در کاربری توسعه شهری موثرند، شناسایی و نقشه سازی این پارامترها در منطقه قزوین، به کمک سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS) انجام گردید. سپس توان اکولوژیک منطقه مذکور به کمک مدل اکولوژیک کاربری توسعه شهری و بر اساس تناسب اراضی (از طریق منطق بولین) مشخص شد. برای این کار، در هر یک از طبقات مدل فوق، شرایط و ویژگی های مناسب در منطقه با کد 1 و بقیه با کد صفر مشخص گردید. سپس با ضرب لایه ها، ارزیابی توان توسعه شهری برای هر طبقه مشخص گردید که نتایج نشان دهنده وجود تنها طبقه یک (مناسب) کاربری توسعه شهری درمنطقه مورد مطالعه است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله امکان سنجي استقرار مديريت دانش در دانشگاه پيام نور استان البرز تحت pdf دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله امکان سنجي استقرار مديريت دانش در دانشگاه پيام نور استان البرز تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله امکان سنجي استقرار مديريت دانش در دانشگاه پيام نور استان البرز تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله امکان سنجي استقرار مديريت دانش در دانشگاه پيام نور استان البرز تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین همایش ملی بررسی راهکارهای ارتقاء مباحث مدیریت، حسابداری و مهندسی صنایع در سازمانها
تعداد صفحات: 15
چکیده:
پژوهش حاضر با هدف بررسی امکان سنجی استقرار مدیریت دانش در دانشگاه پیام نور استان البرز انجام شده است. بدین منظور پرسشنامه ای به منظور سنجش متغیرها طراحی شد که بخش اول آن سوالات عمومی و بخش دوم آن سوالات اختصاصیبراساس طیف لیکرت بود. پس از اطمینان از پایایی این پرسشنامه با ضریب آلفای کرونباخ 928 % و روایی ابزار اندازه گیری توسط تحلیل عاملی محتوایی و تاییدی در میان نمونه ای متشکل از 153 نفر با استفاده از جدول مورگان و روش نمونه گیری تصادفی، متشکل از پرسنل فعال و هیئت علمی توزیع شد. داده ها با آزمون کولموگروف- اسمیرنوف، آزمونtتک نمونه ای، همبستگی پیرسون و رگرسیون به وسیله نرم افزارهایLISREL و SPSSمورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند. نتایج نشان داد که زیرساخت ها (فرهنگ سازمانی، ساختارسازمانی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات) در دانشگاه پیام نور استان البرز جهت استقرار مدیریت دانش از شرایط مناسبی برخوردار هستند، این درحالیست که نظام فناوری اطلاعات در دانشگاه پیام نور استان البرز جهت استقرارمدیریت دانش از شرایط مناسبی برخوردار نیست. ازطرفی متغیرهای فرهنگ سازمانی، ساختارسازمانی و منابع انسانی بطور جداگانه هرکدام در دانشگاه پیام نور استان البرز جهت استقرار مدیریت دانش از شرایط مناسبی برخوردار هستند


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اتصال آلومينادر آلومينا با استفاده از لايه اکسيد بيسموت از طريق روش فاز مايع گذرا (TLP) تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اتصال آلومينادر آلومينا با استفاده از لايه اکسيد بيسموت از طريق روش فاز مايع گذرا (TLP) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اتصال آلومينادر آلومينا با استفاده از لايه اکسيد بيسموت از طريق روش فاز مايع گذرا (TLP) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اتصال آلومينادر آلومينا با استفاده از لايه اکسيد بيسموت از طريق روش فاز مايع گذرا (TLP) تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: نهمین کنگره سرامیک ایران
تعداد صفحات: 8
چکیده:
سرامیکهای مهندسی به دلیل خواص منحصر به فرد خود مانند: نقطه ذوب بالا، مقاومت در برابر خوردگی، استحکام و سختی بالای آنان به طور گسترده در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. از بین سرامیک های مهندسی، آلومینا به دلیل خواص سایشی، مقاومت بالا در برابر خوردگی، استحکام و سختی بالای آن، به طور گسترده در صنعت مورد استفاده قرار گرفته است. در تحقیق حاضر، اتصال قطعات آلومینا به یکدیگر با استفاده از اکسید بیسمو ت و به کارگیری روش فاز مایع گذرا در دمای 900 درجه سانتیگراد برای زمان های متغیر 2 و 4 و 6 ساعت صورت گرفته است. استحکام اتصال و ساختار فصل مشترک توسط آزمایش استحکام برشی و میکروسکوپ الکترونی مورد مطالعه قرار گرفته شده است. مشاهده گردید که با افزایش زمان نگه داری اتصال، استحکام اتصال بالاتر رفته و بالاترین استحکام در دمای 900 درجه سانتیگراد برای زمان نگه داری 6 ساعت به مقدار 30MPa بدست آمده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,