خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
home theater in Los Angeles
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات پیامبر اکرم (ص)
تاريخ : 20 تير 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسی اعتیاد اینترنتی در نوجوانان تحت pdf دارای 53 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسی اعتیاد اینترنتی در نوجوانان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بررسی اعتیاد اینترنتی در نوجوانان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسی اعتیاد اینترنتی در نوجوانان تحت pdf :

دانلود بررسی اعتیاد اینترنتی در نوجوانان تحت pdf

دانلود بررسی اعتیاد اینترنتی در نوجوانان تحت pdf
فهرست مطالب:

مقدمه

اعتیاد اینترنتی:وجود یا عدم وجود؟

اعتیاد اینترنتی :جستاری در معنا

علائم اعتیاد اینترنتی

گونه شناسی اعتیاد اینتر نتی وشاخصه های هر یک

دیدگاهها ونظریه ها

اعتیاد به اینترنت ونظارت والدین

نتایج برخی ازمطالعات و فایلات تجربی در اعتیاد اینترنتی

منابع


بخشهایی از متن:

مقدمه
استفاده از اینترنت، یكی از جلوه‌های آشكار دنیای مدرن و ابزاری مهم برای آموزش نسل‌نو به‌شمار مىآید. اینترنت در همه جا حضور دارد: در خانه، در مدرسه، و حتی در مراكز خرید. طبق برآورد صورت گرفته، در سال 1981، 66 میلیون نفر از مردم آمریكا به اینترنت دسترسی داشته‌اند كه در سال 1999 شمار آنها به 83 میلیون رسیده است (Biggs,2000:1). بیشترین كاربران اینترنت جوانان هستند. نتایج فایلات انجام شده در ایالات متحده نشانگر آن است كه استفاده از اینترنت در میان جوانان، بیش از هر گروه سنی دیگری است (Bullen and Harre ,2000:5). کودکان نیز به عنوان گروه سنی متفاوت, در شمار روبه فزونی كاربران اینترنت قرار مىگیرند. در سال 2005، بیش از 77 میلیون كودك وارد فضای سایبر شده‌اند (غمامی، 1384: 45).
همزمان با دسترسی گسترده افراد به اینترنت، شاهد نوع جدیدی از اعتیاد یعنی «اعتیاد اینترنتی» نیز هستیم كه مسئله خاص عصر اطلاعات است. همانند تمامی انواع دیگر اعتیاد‌، اعتیاد به اینترنت نیز با علائمی همراه است همچون، اضطراب، افسردگی، كج خلقی، بی‌قراری، تفكرهای وسواسی و یا خیالبافی راجع به اینترنت. از طرفی، در عین حال كه روابط این افراد (به ویژه كودكان و نوجوانان) در جهان مجازی افزایش می‌یابد، در مقابل از دامنه روابط آنان در جهان واقعی كاسته می‌شود. ضمن آنكه، احتمال لطمه دیدن عملكرد آموزش نیز وجود دارد.

...


اعتیاد به اینترنت و نظارت والدین
از زمره عوامل موجد و یا مانع اعتیاد اینترنتی در میان نوجوانان و جوانان، نظارت و کنترلی است که والدین بر استفاده فرزندان از اینترنت اعمال می‌کنند. مسئله ای که بارز است، این است که معمولا خانواده‌ها نگاهی متعادل و منطقی پیرامون استفاده فرزندانشان از اینترنت نداشته و دو سیاست کاملا قطبی نسبت به این موضوع در پیش می‌گیرند. به‌طوریکه براساس نتایج یونگ در سال 1998، معمولا والدین در برخورد با استفاده فرزندا‌نشان از اینترنت،‌ مایلند در یكی از دو دسته «سهل‌انگاری مهربانانه» و «تبعید قاطع یا مطلق قرار بگیرند» ((Bullen and Harre, 2000: 6.
فایلات صورت‌گر‌فته نشان داده است كه والدین بیشتر نوجوانان آمریكایی در حین آن‌لاین ‌بودن فرزندانشان، هیچ نظارتی بر آنها ندارند ((Bullen and Harre, 2000: 6. همچنین یونگ تقریباً در تمامی مطالعات موردی‌ای كه راجع به معتادان نوجوان اینترنت انجام داد، بدین نتیجه رسید كه این نوجوانان در اتاقهای خواب و به‌دور از چشم بزرگترها آن‌لاین می‌شوند.
...


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 20 تير 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مبانی و پیشینه نظری انزوای اجتماعی تحت pdf دارای 63 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مبانی و پیشینه نظری انزوای اجتماعی تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مبانی و پیشینه نظری انزوای اجتماعی تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مبانی و پیشینه نظری انزوای اجتماعی تحت pdf :

دانلود مبانی و پیشینه نظری انزوای اجتماعی تحت pdf

توضیحات: فصل دوم مقاله کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو مقاله

توضیحات نظری کامل در مورد متغیر

پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه

رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

قسمتی از متن مبانی نظری و پیشینه

انزوای اجتماعی

مقدمه

تجرد طولانی مدت، با تمام آسیب ها و تبعاتی که از لحاظ اجتماعی و روانی با خود به همراه خواهد داشت؛ می‌تواند دغدغه بزرگی برای جوامع در سطوح متفاوت پیشرفت و ترقی باشد. ازدواج به‌عنوان یکی از رویدادهای مهم و حیاتی در زندگی روزمره افراد جامعه می باشد و از جنبه های مختلف می‌توان آن را مورد بررسی قرار داد. یکی از این زوایا سن شروع و به اصطلاح وارد شدن به ازدواج است. ازدواج علاوه بر پاسخگویی به نیازهای جنسیتی و عاطفی فرد، نیازهای اقتصادی، ارتباطات اجتماعی و فرهنگی او را نیز تنظیم می‌کند و به خاطر اهمیت و تأثیری که دارد، به‌عنوان هنجاری پذیرفته‌شده در تمامی کشورهای دنیا محسوب می‌شود. به لحاظ اجتماعی و فرهنگی، بی‌ توجهی والدین نسبت به ازدواج، امری ناپسند به شمار می آید چراکه بقای خانواده در گروی بقا و ساماندهی ازدواج است (آزاد ارمکی،99:138). در سال‌های اخیر، پدیده ازدواج که منشأ وقوع ولادت و باروری و به‌عنوان عامل بسیار مؤثر بر ساخت سنی و جنسی جمعیت و افزایش آن محسوب می‌شود، در کشور ما دستخوش تحولات قابل توجهی شده است. ازدیاد جمعیت دختر و پسر واقع در مدار ازدواج که بیش از یک سوم جمعیت کشور را تشکیل داده اند و حاصل افزایش شدید موالید دهه 60 می باشند از یکسو و از سویی دیگر بازتاب تحولات واقع شده در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه، نظیر افزایش شهرنشینی و باسوادی و به ویژه تحصیلات زنان و تمایل به کسب درآمد و شغل مناسب قبل از ازدواج که از نشانه های حرکت جامعه به سوی مدرنیزه شدن می- باشد، افزایش سن ازدواج در کشور برای دولتمردان و جامعه محققین نگران کننده گردیده است (کاظمی پور،107:1385)

پیرامون هر دو موضوع اثرات تجرد و انزوای اجتماعی و ویژگی ها و اثرات آن از سوی محققان ایرانی و خارجی به زبان‌های فارسی و لاتین تحقیقات وسیع و بعضا پراکنده ای به صورت راجع به انزوای اجتماعی در دو سطح فردی و اجتماعی و رابطه تجرد با علل انزوای اجتماعی اشاره می‌شود. در ادامه به ذکر چارچوب نظری و نیز ارائه مدل نظری پژوهش پرداخته خواهدشد.

2-2 تحقیقات داخلی

ایزدی (1392)، پژوهشی با عنوان «تجرد قطعی و احساس تنهائی» را به روش کیفی تدوین کرده است که در آن، به بررسی تجربه زیسته زنانی می پردازد که گاه خواسته، گاه ناخواسته تن به زندگی های مجردی داده اند. از آنجا که نگارنده در پی دستیابی به پهنای گسترده‌تری از تجربه زیسته بوده و با توجه به سن شروع یائسگی و علاقه‌مندی به بررسی تفاوت‌های میان دوران قبل و بعد از یائسگی، زنان 35 تا 47‌سال را در یک گروه گنجانده و بالای 47‌سال را در گروه دیگری قرار داده‌است. نتایج نشان می‌دهد این زنان از احساسات دوگانه‌ای نسبت به تجرد برخوردارند، هرچند در نگاهی نخست از آزادی و استقلالی که در تجرد داشته‌اند احساس رضایت دارند ولی به دلیل تنهایی و نبود همدم و مونس در کنارشان از وضعیت خود گلایه داشته و این سبک زندگی را توصیه نمی‌کردند. در واقع در میان این گروه از زنان احساس محرومیت ناشی از نداشتن همسر و همدم دیده شده و هرچند در میان تعدادی از آنان روابط گذرا با مردان دیده می‌شود و آن‌ها بخشی از نیاز خود را با این ارتباطات ارضا کردند ولی به دلیل موقتی بودن، از آن احساس رضایت نداشته‌اند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 20 تير 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود نکات اجرائی در کارهای عمرانی تحت pdf دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود نکات اجرائی در کارهای عمرانی تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود نکات اجرائی در کارهای عمرانی تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود نکات اجرائی در کارهای عمرانی تحت pdf :

فایل دانلود نکات اجرائی در کارهای عمرانی تحت pdf شامل:

74 نکته اجرایی مهم در ساخت و ساز

درز انبساط و درز انقطاع

بارگذاری ساختمان های معمولی (تیرچه و بلوك)

مشخصات فنی تیرچه و بلوك


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 20 تير 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله كنفرانس ويديويي اولي تحت pdf دارای 52 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله كنفرانس ويديويي اولي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله كنفرانس ويديويي اولي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله كنفرانس ويديويي اولي تحت pdf :

كنفرانس ویدیویی اولی
مقدمه
كنفرانس ویدیویی در حال تغییر روش‌های تجارت و ارتباطات است. این فناوری امكان ملاقات رو در رو را بر فراز مرزها مهیا می‌سازد و راه را برای ارتباط مفید سازنده به همراه تصمیم‌گیری‌های دقیق چه در داخل و چه در خارج سازمان هموار می‌نماید. در حقیقت این یك راه ارتباطی مناسب با امكانات منحصر به فردی است.
در حال حاضر این فناوری بیشتر و بیشتر خود را به عنوان یك ابزار مهم تجارتی نمایان ساخته واز طریق صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها و استفاده بهینه از منابع سازمانی‌، كمك شایانی به عملیات روزانه سازمانی می‌نماید.
تعریف ویدیو کنفرانس

ویدئو کنفرانس تکنولوژی است برای برقراری کنفرانس ها، جلسات، کلاس ها ; برای اشخاصی که در نقاط مختلف قرار دارند استفاده می شود بدین معنی که سیگنال های صوت و تصویر از طریق خط تلفن، کابل شبکه ،ISDN; انتقال پیدا می کند (از یک نقطه به نقطه دیگر، از یک نقطه به چند نقطه و یا از چند نقطه به چند نقطه) که با استفاده از این تکنولوژی دیگر احتیاجی به سفرهای غیر ضروری نمی باشد.
انواع ویدیو کنفرانس :

ویدئو کنفرانسینگ به دو سیستم تقسیم می شود:
1- Desktop Video Conferencing
2- Group System

سیستم Desktop برای ایجاد ارتباط Video Conferencing در جاهای کوچک (Small Office) استفاده
می شود.با ترکیب تکنولوژی ISDN و کامپیوتر های شخصی کاربران می توانند ملاقات هائی یک به یک با یکدیگر داشته باشند.
Group System را برای اتا ق های بزگ کنفرانس،کلاس های اموزش از راه دور وکلا” Medium and Large office استفاده می شود . از این سیستم می توان برای Multiple Conferencing با استفاده از سیستم هائی با استاندارد (ISDN) H.320 و (ip/Lan) با استاندارد H.323 استفاده کرد .
مزایای كنفرانس ویدیویی

* بدون اینكه دفتر كار خود را ترك نمایید می‌توانید ارتباط مداوم با شركاء‌، كاركنان و مشتریان داشته باشید.
* امكان ملاقات‌های اضطراری فراهم می‌شود تا در اسرع وقت‌، موارد ضروری بحث و گفتگو قرار گیرد سپس تصمیم‌های فوری اتخاذ شود.
* قابلیت صوتی و تصویری بالای این فناوری، امكان عمل و برخوردی مانند ملاقات حضوری ارائه می‌دهد.
* از طریق صرفه‌جویی در وقت و منابع مالی و انسانی‌، كنفرانس ویدیویی تاثیرات مثبتی بر كارروزانه و كیفیت زندگی شما می‌گذارد .
* برداشتن فاصله های جغرافیایی

* تعامل و تبادل اطلا عات با سازمان ها ، شرکت ها ، دانشگا ه های بین المللی
* بهبود روابط خارجی مدیران سازمان های مختلف و امکان برقراری جلسه از محل دفتر انان
* رفع مخاطرات ناشی از سفر

* امکان حضور در جلسات متعدد در یک روز کاری
• هدایت عمل‌های جراحی از راه دور

• تشکیل کلاس‌های آموزش از راه دور و استفاده از امکانات آموزشی، واقع در نقاط مختلف جهان
• برقراری ارتباط بین سالن‌های کنفرانس واقع در محل‌های مختلف
• امکان تبادل اطلاعات با متخصصین خارج از کشور

• کاهش فاصله ها با ایجاد ارتباط صوتی و تصویری بدون محدودیت زمانی و مکانی
• افزایش میزان در دسترس بودن کارشناسان و مدیران
ویژگی های مراکز ویدیو کنفرانس

• قابلیت نمایش هم زمان سایت خود و سایت مقابل در یک تصویر
Doual streaming video • : امکان ارسال دو تصویر زنده به صورت هم زمان ازسایت مبدا و تفکیک دو تصویر و نمایش انها بر روی دو مانیتور
• امکان ارسال و دریافت فایل جهت به اشتراک گذاشتن اسناد گوناگون و ارسال و دریافت اطلاعات گرافیکی در حین انجام یک کنفرانس تصویری
• Audio and Video streaming : امکان ارسال صوت و تصویر به طور زنده و یک طرفه بر روی شبکه برای افرادی که به طور مستقیم در کنفرانس ویدیویی شرکت ندارند . این افراد می توانند با وارد کردن کلمه رمز صوت و تصویر کنفرانس را به طور زنده از طریق شبکه دریافت کرده و به صورت یکطرفه در کنفرانس شرکت نمایند.

• Echo cancellation : حذف صداهای اضافی و عدم برگشت صدا
Voice tracking camera video • : ردیابی صدای فرد گوینده و تنظیم اتوماتیک دوربین روی سخنگو
• کیفیت فوق العاده صدا وتصویر
Voice activing • : نمایش اتوماتیک تصویر هر سایتی که شروع به صحبت میکند.
• سرعت بالای نمایش تصویر و استفاده از سیستم pal
•امنیت بالا
تاریخچه كنفرانس ویدیویی
كنفرانس ویدیویی از اواسط سال 1970 میلادی وجود داشته است. از آن زمان تا كنون، این فناوری دستخوش تغییر و تحولات زیادی شده است. برای سالیان دراز شرایط به نحوی بود كه می‌بایست حتما پهنای باند بالا بر مبنای هزینه‌های زیادی در سازمان وجود داشت تا بتوان از این فناوری استفاده كرد. همین طور هیچ استاندارد خاصی در این صنعت وجود نداشت و دستگاه‌ها فوق‌العاده گران وهزینه‌بر بودند كه فقط سازمان‌های دولتی و شركت‌های بزرگ می‌توانستند این

هزینه‌ها را تقبل كنند.در حال حاضر اوضاع عوض شده است به نحوی كه دستگاه‌ها به صورت جهانی فروش می‌رودو هزینه‌های ارتباطی نیز پایین آمده در عین حال كه استانداردهای زیادی در این صنعت به ثبت رسیده‌، تصاویر صوتی و تصویری با كیفیت بالایی انتقال می‌یابد و نرم افزار را می‌توان ارتقاءداد كه این خود

باعث امنیت بیشتر سرمایه‌گذاری بر روی این فناوری می‌باشد.از سامانه‌های امروز هر كاربری با اطلاعات ناچیز از دستگاه‌ها نیز می‌تواند به سادگی استفاده كند و بیشتر این سامانه‌ها قابلیت‌های زیادی همچون ارتباطات چند جانبه انتقال فایل‌های رایانه شخصی و تصاویر ویدیویی از طریق فناوری “دووویدیو” قابلیت دو نمایشگری را دارا هستند.همین طور از سامانه‌های امنیتی پیشرفته‌ای مانند رمزنگاری پیشرفته استفاده می‌كنند كه با توجه 128بیتی می‌تواند كنفرانس را

بیش از پیش امن نمایند. پروتكل‌های جدیدی مانند H.264 نیز باعث فشرده‌سازی بیشتر تصاویر ویدیویی پیش از ارسال می‌گردد كه این خود نقش به سزایی درصرفه جویی پهنای باند مورد نیاز خواهد داشت. در اواسط سال 1990 میلادی، اتحادیه بین‌المللی مخابرات (آی تی یو) استانداردهای جهانی را برای كنفرانس ویدیویی تعیین نمود. این استانداردها برای پشتیبانی و كارایی سامانه‌ها با مارك‌های مختلف بود. وقتی دستگاه كنفرانس ویدیویی انتخاب می‌نمایید مهم است كه مطمئن شوید بااستانداردهای بین‌المللی موجود همخوانی دارد و فقط تعریف‌های خاصی در حد آن مدل را شامل نمی شود. سامانه ‌ها ییكه همخوانی لازم با استانداردهای(آی تی یو) را ایجاد نمایند فقط می‌توانند با دستگاه‌هایی از همان نوع ارتباط داشته باشند. اما بالعكس سرمایه‌گذاری در یك سامانه با
استانداردهای بین‌المللی باعث می‌شود كه شما مطمئن باشید :
* به آخرین فناوری روز تجهیز شده است .

* كیفیت تصویری مناسبی در تمام سرعتهای انتقال داده ها به شما ارائه می دهد .
* پس از مدت زمان كوتاهی از بین نمی رود .

* به راحتی می تواند با دستگاه‌های دیگر كه از آن استانداردها پیروی می‌كنند نیز ارتباط ایجاد كند .
با توجه به استانداردهای بالای كنفرانس ویدیویی موجود، این صنعت در حال حاضر دارای رشد40 درصدی در سال است و دلیل آن نیز آگاهی بیش از پیش كاربران با قابلیت‌های این فناوری و طرق مختلف بهره‌وری از آن به عنوان یك ابزار قوی ارتباطی در سازمان‌ها و تجارت‌های خویش است .
كنفرانس ویدیویی در ایران

سابقه برپایی مراکزویدیو کنفرانس در ایران به سال 1377 بر می گردد. در ان سال شهرهای مشهد,بابل,تبریز,اصفهان, شیراز , اهواز با مرکزیت تهران در این شبکه قرار گرفتند و به تدریج شهر های همدان و ارومیه نیز به شبکه سراسری ویدیو کنفرانس کشور پیوستند.در طی این مدت متجاوز از دو هزار جلسه از طریق مراکزویدیو کنفرانس برگزار شده است که عمدتا جلسات داخلی وزارت ارتباطات , مخابرات استان ها , مراکز اموزش مدیریت دولتی و سازمان بهزیستی و; را شامل می شود.

کنفرانس ویدیویی در استان خراسان ( رضوی ، شمالی ، جنوبی )
درحال حاضر در استان خراسان 14 سایت ثابت و 6 سایت سیار ویدیو کنفرانس ایجاد شده است و این سیستم در شهرستان های نیشابور , بیرجند , سبزوار, قوچان ,کاشمر , تربت حیدریه , تربت جام , فردوس , گناباد , سرخس و;. فعال بوده و علاوه بر سایت مرکزی و 3 سایت در مشهد تعداد 6 سایت دیگر با قابلیت سرویس دهی به هر منطقه ای که متقاضی بخواهد ایجاد شده است که امکان برگزاری گردهمایی و جلسات اداری , کلاس های اموزش و; از راه دور به صورت

صوتی و تصویری برای بخش های دولتی و غیردولتی فراهم اورده است. سیستم یکپارچه ویدیو کنفرانس شرکت مخابرات خراسان رضوی با بهره گیری از دوبستر انتقال اینترنتی وخطوطمایکروویو(E1,IP) با کیفیت فوق العاده صداوتصویر امکان برقراری ارتباط با 30 نقطه کشور را داراست. سرعت بالا , نمایش اتوماتیک تصویر هرسایتی که شروع به صحبت می کند, امکان نمایش 16 تصویر مجزا وهمزمان ,امکان اتصال به رایانه های PC,LAP TAB,پشتیبانی همزمان از 3 مانیتور

مجزا,ردیابی صداوتصویر فرد گیرنده به طور خودکار, عدم پژواک صداو; از دیگر ویژگی های سیستم یکپارچه ویدیو کنفرانس شرکت مخابرات خراسان رضوی است . این سایت ها با سرمایه گذاری بیش از6میلیاردو210 میلیون ریال ایجاد شده است و هزینه استفاده ازویدیو کنفرانس بر حسب فاصله بین مراکز به طور متوسط دقیقه ای 15 هزار ریال محاسبه شده است .

ساختار سامانه‌های كنفرانس ویدیویی
اجزا اصلی یك سامانه كنفرانس ویدیویی عبارتند از : دوربین، میكروفون، صفحه نمایش، بلندگو وكدك.
دوربین و میكروفون، تصویر و صدا را در یك واحد تهیه می‌كنند. سپس كدك این تصویر و صدا را تبدیل به سیگنال‌های دیجیتالی می‌كند و آن را قبل از ارسال بر روی شبكه‌، فشرده می‌كند. درطرف دیگر، كدك این سیگنال‌ها را به حالت اولیه باز می‌گرداند و تصویر را به صفحه نمایش وصدا را به بلندگو می‌فرستد. این مراحل به نظر پیچیده می‌آید ولی كاربر هیچ كدام از این مسائل رااحساس نمی‌كند. فقط كافی است كه كاربر شماره را وارد كرده و دگمه برقراری ارتباط را فشاردهد.
میکروفن

سیستم های ویدئو کنفرانس شامل میکروفن های رومیزی (Table Type) می باشد که صداها را ضبط کرده و به Codec می فرستد تا به مقصد برسد.
نمایشگر
LCD/DLP Projector ,Plasma Display Monitor ,XGA Computerو Video Monitor
این وسایل تصویری برای نشان دادن تصاویری است که از Codec دریافت می کند.

1 (ISDN System)NT-
این دستگاه سیستم ISDN را به سیستمی تبدیل می کند که برای ویدئو کنفرانسینگ قابل تشخیص باشد تبدیل می کند.

Network Connection
بخشی که باعث برقراری ارتباط بین site های مورد نظر می باشد که می تواند از طریق خطوط تلفن ، ISDN و یا شبکه (LAN,WAN) .

WEBCAM

سیستم ویدئو کنفرانس شامل دوربین های دارای زوم ، کنترل دار می باشد دوربین اشکال، افراد حاضر در کنفرانس را ضبط کرده و به Codec می فرستد تا مقصد برسد.

انواع WEBCAM ها

در بازار انواع مختلفی از WEBCAM وجود دارد که از میان انها میتوانید به انتخاب بپردازید . از جمله شرکت هایی که در زمینه تولید WEBCAM از شهرت خوبی برخوردارهستند می توان به , LOGITECH,VEO CREATIVE LABS اشاره کرد. Webcam های شرکت LOGITECH دو مدل QUICK CAMEXPRESS و CAM

MESSENGER QUICK راعرضه میکند . این WEBCAM ها میکروفن هم دارند .

شرکت VEO محصولات گوناگونی در زمینه ویدیو کنفرانس عرضه کرده است . این شرکت قبلا XIRLINK نام داشت وممکن است شما محصولاتی را تحت نام قبلی این شرکت مشاهده کنید . ازجمله WEBCAM هایی که محصول شرکت VEO هستند می توان به مدل های Stingray, Connect اشاره کرد. شرکت CREATIVE LABS نیز WEBCAM

میکروفن دار Campro را عرضه میکند . این WEBCAM دارای قابلیت های مختلفی چون فوکوس خودکار می باشد. ، دوربین های دیجیتال دارای یک سنسور بوده که نور را به سیگنال های الکتریکی تبدیل می نماید . سنسورهای استفاده شده در اکثر WEBCAM ها، از نوع CCD)))Charge Coupled Device) می باشد . در تعدادی دیگر از WEBCAM ها ازتکنولوژی نیمه هادی)) CMOS)complementary metal oxide semiconductor) استفاده می شود. با اینکه سنسورهای CMOS ، تصاویر دیجیتال با کیفیت مطلوبتر را ارائه می نمایند ودر آینده متداولتر خواهند شد ، ولی نمی توان ادعا نمود که تکنولوژی فوق جایگزین سنسورهای CCD در WEBCAM ها خواهد شد . CCD ، مجموعه ای بسیار کوچک از دیودهای حساس به نور بوده که مسئولیت تبدیل تصویر ( نور ) به الکترون ( سیگنال های الکتریکی ) را برعهده دارند . دیودهای فوق ، photosites نامیده می شوند . هر photosite ، حساس به نورمی باشد.

برخی ویژگی ها ی مهم Webcam

از مهمترین ویژگی های مرتبط با Webcam ، می توان به موارد زیر اشاره نمود :

دقت: هر اندازه تعداد پیكسل های یک تصویربیشتر باشد، تصویر مذكور واضح تر است

اندازه،‌وزن و طرح: برای برخی از كاربران اندازه و وزن دوربین ببشتر از میزان دقت آن اهمیت دارد( حمل آسان دوربین ) .استفاده از دوربین های كوچك آسان می باشد ولی بدلیل كوچك بودن صفحه و دكمه های كنترل كننده آن ، ممکن است به مرور زمان تبعات و مشکلات خاص خود را بدنبال داشته باشد .

عدسی زوم : دوربین های ارزان قیمت، اغلب فاقد لنزهای نوری می باشند. اگر مجبور به انتخاب بین دوربین های دارای لنزهای نوری و یا دوربین های با دقت بالا می باشیم ، پیشنهاد می گردد ، دوربینی انتخاب گردد كه دارای لنز نوری باشد.. لازم است به تبلیغاتی که در رابطه با لنزهای Webcam و میزان عملکرد آنان می شود ، دقت لازم نیز صورت پذیرد.تعداد زیادی از تولید کنندگان ، زوم لیزری ( حرکت لنز بمنظور بزرگنمائی تصویر ) را با زوم دیجیتال ( تعداد اندکی پیکسل را می تواند capture نماید ) ، ترکیب و اعلام می نمایند .

تمركز دستی: برای گرفتن تصاویر از فاصله بسیار نزدیك و یا در مواردیکه امكان تتنظیم اتوماتیك وجود ندارد ،استفاده از پتانسیل های ارائه شده بمنظور تنظیم دستی دوربین ،کمک مناسبی بمنظور اخذ تصاویر واضح را ارائه می نماید. در برخی دوربین ها امکان استفاده از تنظیم دستی وجود نداشته و در چنین مواردی می توان از دوربین مورد نظر صرفا” در فواصل

محدودی استفاده بعمل آورد .

باطری ها: در Webcam از یك و یا چند نوع باطری استفاده می گردد. باطری نوع AA ،هم بصورت قلیایی غیر قابل شارژ و هم بصورت قابل شارژ موجود می باشد . باطری های ظرفیت بالا CRV3 و یا باطری های قابل شارژ ، نمونه هائی دیگر از باطری های قابل استفاده در Webcam می باشند. باطری Webcam بسرعت مصرف و استفاده می گردد.

( خصوصا” باطری های قلیائی ) . طول عمر باطری Webcam ها ارتباط مستقیمی با قیمت آنان ندارد . مثلا” ممکن است دوربین هایی با قیمت ارزان ، دارای باطرهائی با عمرمفید بمراتب بیشتری نسبت به دوربین های گرانقیمت باشند.

تنظیمات نوردهی: تمامی Webcam ها، امکان استفاده اتوماتیک را فراهم می نمایند ، درچنین مواردی کافی است از یک دکمه از قبل تعبیه شده که تمامی پارامترهای لازم بمنظور اخذتصاویر را بصورت پیش فرض در نظر می گیرد ، استفاده گردد. استفاده از دوربین هایی كه دارای دیافراگمی جهت تنظیم میزان ورود نورمی باشند ، بمراتب مطلوبتر خواهد بود. با استفاده از دوربین های فوق و تنظیم فاصله لنز و یا مدت زمان باز بودن دیافراگم ، بقیه تنظیمات بصورت اتوماتیك در نظر گرفته خواهد شد.

منوها: در زمان انتخاب یک Webcam ، لازم است به امکانات ارائه شده بمنظور تنظیم دقت ، حالت و سایر موارد دیگر نیز دقت گردد . وجود امکانات مناسب در خصوص مشاهده سریع تصاویر گرفته شده نیز از مزایای یک Webcam محسوب می گردد. وجود دكمه های زیاد بر روی دوربین علاوه بر اتلاف زمان ، تنظیم و دسترسی به تصاویر گرفته شده رامشكل می سازد.هر اندازه تعداد دکمه های یک دوربین بیشتر باشد ،منوهای مرتبط با آن نیز افزایش خواهد یافت .

یک WEBCAM منا سب

فرمت ظاهری و بدنه Webcam باید به گونه ای باشد که بتواند به راحتی برروی مانیتور قرار گیرد . لازم است Webcam به گونه ای برروی مانیتور بسته شود که هنگام ویدیو کنفرانس از روی ان سرخورده و به پشت مانیتور نیافتد. بسیاری از Webcam ها در محل اتصال خود به مانیتور دارای پایه های گردانی هستند که با استفاده ازان پایه میتوان جهت دوربین Webcam را به راحتی تغییرداد . Webcam هایی که برای کامپیوتر های کتابی استفاده میشوند معمولا دارای یک قطعه نصب شونده هستند که به بالای صفحه کامپیوتر کتابی قلاب میشود. بیشتر Webcam ها از طریق USB به کامپیوتر وصل میشوند. بعضی از Webcam های جدید تر از اتصالات USB 2.0 ویا Fire Wire استفاده میکنند . سرعت این اتصالا ت نسبت به رابط USB 1.1 بیشتر است . البته اگر میخواهید ویدیو کنفرانس تان راازطریق یک اتصال شماره گیر برگزار کنید دیگر نیازی به رابط سرعت بالای USB 2.0ندارید ومی توان از USB 1.1 نیز استفاده نمایید , چون اتصال شماره گیر از انتقالات داده ای که حجم بالایی دارند پشتیبانی نمی کند.

علاوه بر رابطی که Webcam از ان استفاده میکند , خوب است که هنگام تهیه یک Webcam جدید مسایل دیگری چون طول سیم Webcam , وجود میکروفن ونرم افزاری که برای برقراری ویدیو کنفرانس تان به ان نیاز دارید را نیز مد نظر قرار دهید . طول سیم Webcam باید به قدرکافی بلند باشد تا هنگام قرار گرفتن بر روی مانیتور کشیده نشود و کم نیاید . هم چنین سیم های کوتاه باعث میشود که شما نتوانید جهت دوربین Webcam را انگونه که دوست دارید تنظیم

کنید. ضمنا اگر میکروفن ندارید دقت کنید که Webcam ی که تهیه میکنید دارای میکروفن باشد.همچنین باید بدانید که از چه نرم افزاری برای برقراری ویدیو کنفرانس استفاده کنید . نرم افزاری که انتخاب میکنید باید با Webcam تان سازگار باشد.

یافتن نرم افزار مناسب

نرم افزارهای مختلفی در زمینه ویدیو کنفرانس وجود دارد که شامل نرم افزار های رایگان ,حرفه ای و گران هستند . حتی بعضی از سرویس های پیغام رسانی فوری مانند Windows Messenger و Yahoo!Messenger از ویدیو کنفرانس پشتیبانی می کنند.معمولا اعضای یک ویدیو کنفرانس باید از نرم افزار یکسانی استفاده کنند . البته تعدادی از نرم

افزارهای جدید با استانداردهای H.323 و H.324 سازگار هستند که این ویژگی به اعضای ویدیو کنفرانس اجازه می دهد از نرم افزارهای مختلفی بهره ببرند . اگر بخواهید نرم افزاری متفاوت با انچه که اعضای ویدیو کنفرانس دراختیار دارند به کار ببرید در ان صورت هم باید نرم افزار شما وهم نرم افزار سایر اعضا با استانداردهای H.323 و H.324 سازگار باشد .

برای اگاهی از این موضوع باید مستندات و یا فایل اطلاعات ان برنامه را مطالعه کنید, اما برای رهایی از مشکل سازگاری و یا عدم سازگاری خوب است همان نرم افزاری که سایر اعضای ویدیو کنفرانس استفاده می کنند را به کار ببرید , به همین دلیل قبل از تهیه نرم افزارباید با اعضا ارتباط برقرار کرده و از نرم افزاری که انها استفاده می کنند مطلع شوید.

بعضی نرم افزارها علاوه بر انتقال سیگنال های صوتی و تصویری , قابلیت های دیگری را نیزدارا هستند . از جمله این قابلیت ها میتوان به Whiteboard , دسترسی اعضا به کامپیوتر های یکدیگر و اجرای برنامه های موجود برروی سیستم انها اشاره کرد . منظور از Whiteboard, صفحه ای است که به اعضا اجازه می دهد سند به خصوصی را مشاهده کرده وبه ویرایش وتغییر ان سند بپردازند . یکی از مسایل دیگری که باید مد نظر بگیرید این است که نرم افزارتان از چه قابلیت های صوتی پشتیبانی می کند.

در این میان دو نوع قابلیت صوتی وجود دارد : Half duplex (دو طرفه غیر هم زمان ) و Full duple (دو طرفه هم زمان) . نرم افزار هایی که Half duplex هستند به اعضای کنفرانس فقط اجازه ی صحبت کردن نوبتی را می دهند . یعنی باید سخنان اولین کاربر تمام شود تا کاربر دوم بتواند شروع به صحبت کند. اما . نرم افزار هایی که Full duplex هستند

به اعضای ویدیو کنفرانس شرایط طبیعی را فراهم می کنند و اعضا می توانند همزمان با یکدیگر به سخن گفتن بپردازند . همانطور که شنیدن صدای تمام اعضا به طور همزمان می تواند بر تجارب وکیفیت ویدیو کنفرانس تاثیر به سزایی داشته باشد , دیدن تصاویر اعضا نیز می تواند پیرو چنین رویه ای باشد , یعنی بعضی از نرم افزارها به شما اجازه می دهند که در هرلحظه فقط تصویر یکی از اعضا را مشاهده کنید.

از جمله نرم افزارها ی معروفی که برای ویدیو کنفرانس استفاده میشود می توان به برنامه ی NetMeeting ( محصول میکرو سافت ) اشاره کرد . از دیگر نرم افزارها ی ویدیو کنفرانس Windows Messenger ( محصول میکرو سافت ) و Yahoo ! Messenger 5.5و همچنین Team View(Reality fusion ) را می توان نام برد. برنامه ی Windows Messenger

بخشی از ویندوز xp است ولی با این وجود میتوان برنامه های Windows Messenger و NetMeeting هر دو دارای قابلیت هایی همچون Whiteboard و به اشتراک گذاری برنامه هستند .

برنامه Windows Messenger تحت ویندوز XP قابل استفاده است . علاوه بر این کاربر باید یک حساب Microsoft.NET نیز داشته باشد . برنامه TeamView به کاربران اجازه می دهد که همزمان با یکدیگر گفتگو کنندو بر روی صفحه مانیتور تصویر 6 نفر از اعضا ظاهر شود. با این برنامه می توان تعداد اععضای ویدیو کنفرانس را به 250 نفر رساند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 20 تير 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مروری بر مطالعات لرزه ای زلزله های حوزه دور و نزدیک تحت pdf دارای 38 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مروری بر مطالعات لرزه ای زلزله های حوزه دور و نزدیک تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مروری بر مطالعات لرزه ای زلزله های حوزه دور و نزدیک تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مروری بر مطالعات لرزه ای زلزله های حوزه دور و نزدیک تحت pdf :

یک پروژ بسیار عالی در خصوص زلزله‌های حوزه دور و نزدیک قابل ارائه در مقاطع دکترا لیسانس و ارشد در قسمتی از این پروژه می خوانیم:

-3 ویژگی‌های زلزله‌های نزدیک گسل

با توجه به اینکه از جمله مهمترین علل وقوع زلزله، حرکات ناشی از صفحات سطحی زمین یا در اصطلاح زلزله‌های تکتونیکی هستند که ناشی از حرکات گسل می‌باشند، لازم است در ابتدا توضیحات کوتاهی در مورد انواع گسل ها ارائه شود.

1-3-1 انواع گسل‌ها

طبقه بندی گسل‌ها بر اساس هندسه و جهت لغزش نسبی آنها می‌باشد. در ادامه انواع گسل‌ها تعریف شده‌اند لازم به ذکر است انواع گسل‌ها از لحاظ جابجایی به انواع ذیل محدود می‌شوند و ممکن است ترکیبی از انواع حرکات مختلف باشد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 20 تير 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد تحت pdf دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد تحت pdf :

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه

توضیحات نظری کامل در مورد متغیر

پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه

رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

قسمتی از متن مبانی نظری و پیشینه

تعاریف اعتیاد

اعتیاد یک اصطلاح عامیانه وغیرعلمی و به معنای وابستگی بیمارگونه به مصرف یک یا چند نوع ماده مخدر است که سبب بروز رفتارهای موادجویانه شده و در صورت عدم مصرف مواد مورد نظر، علایم محرومیت در فرد معتاد بروزمی کند.منظوراز مواد، یک ماده شیمیایی –نه خوراکی است که پس از مصرف ،وابستگی و نیاز شدید در فرد به مصرف دوباره آن ایجاد می کند( صابری، 1384؛ به نقل از بهاری،1392)

به طور متعارف ، اعتیاد برای شناسایی رفتارهای خود مخربی به کار می رود که شامل مولفه های دارویی است.این واژه مختص کسانی است که گرفتار وابستگی جسمی به یک یا بیش از یک داروی غیرقانومی هستند. این تعریف شامل هوس کردن شدید مواد و نیاز به مواد بیشتر برای کسب همان اثرقبلی است(دی کلمنته، 2003).

بین سوء مصرف مواد و اعتیاد تفاوت وجود دارد. مصرف ماده ای که خلق و رفتار را تغییر می دهد لزوما سوءمصرف مواد تلقی نمی شود مگر آنکه عملکرد مصرف کننده را به طرزی منفی تحت تاثیر قراردهد. مشکل فرد فقط موقعی اعتیاد تاقی می شود که نشانه های مرضی جسمی ترک یا تحمل نسیت به ماده مخدر وجود دارند. اعتیاد عادت اکتسابی است که زمانی ظهور کرده وخاموش کردن آن حتی در مواجهه با پیامدهای بسیار منفی و چشمگیر آن دشوار است. واژه وابستگی حاکی است که الگوی رفتار شامل کنترل ضعیف خود فرمانی است که با وجود بازخورد منفی ادامه دارد و اغلب به نظر می رسد خارج از کنترل باشد (دی کلمنته، 2003). پادینا و سکول (1983) معتقدند که در بحث از مصرف مواد در نوجوانی، رفتارهای وابسته به مصرف مواد متأثر از عوامل درون شخصیتی – برون شخصیتی و اجتماعی – فرهنگی است (به نقل از بهاری،1392).

ملاک‌های تشخیصی DSM-IV-TR برای وابستگی به مواد

یک الگوی غیر انطباقی مصرف مواد که منجر به تخریب چشمگیر بالینی یا ناراحتی می‌شود و با سه مورد از موارد زیر تظاهر می‌کند که زمانی در یک دوره 12 ماهه بروز می‌کنند:

1) تحمل که به یکی از دو صورت زیر تعریف می‌شود:

الف) نیاز به افزایش مقدار ماده برای رسیدن به مسمومیت یا تأثیر دلخواه

ب)کاهش قابل ملاحظه اثرات ماده با مصرف مداوم مقادیر یکسانی از آن

2) حالت ترک که به یکی از دو شکل زیر تظاهر می‌کند:

الف)سندرم ترک برای آن ماده

ب) همان ماده (یا ماده مشابه آن) برای رفع یا جلوگیری از علائم ترک مصرف می‌شود.

3) ماده غالباً به مقادیری بیشتر و برای دوره‌ای طولانی‌تر از آنچه مورد نظر است مصرف می‌شود.

4) میل دائمی برای کاهش یا کنترل مصرف ماده وجود دارد و یا تلاش‌های ناموفقی در این زمینه صورت می‌گیرد.

5) زمان زیادی در فعالیت‌های لازم برای به دست آوردن ماده (مثلاً مراجعه به اطباء متعدد یا رانندگی طولانی)، مصرف ماده یا رهایی از آثار ماده صرف می‌شود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل PDF (پی دی اف) ارائه میگردد

دانلود اقدام پژوهی چگونه می توانم وارونه نویسی وضعف املاء علی و حیدر را رفع كنم ؟ تحت pdf دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در PDF می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پی دی اف دانلود اقدام پژوهی چگونه می توانم وارونه نویسی وضعف املاء علی و حیدر را رفع كنم ؟ تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي دانلود اقدام پژوهی چگونه می توانم وارونه نویسی وضعف املاء علی و حیدر را رفع كنم ؟ تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود اقدام پژوهی چگونه می توانم وارونه نویسی وضعف املاء علی و حیدر را رفع كنم ؟ تحت pdf :

دانلود دانلود اقدام پژوهی چگونه می توانم وارونه نویسی وضعف املاء علی و حیدر را رفع كنم ؟ تحت pdf

این با فرمت Word بوده و قابل ویرایش است و همچنین آماده پرینت می باشد

چكیده :

در پایه اول ابتدایی دو دانش آموز كه برادر دو قلو هستند مشغول به تحصیل می باشند كه دارای اختلالات یادگیری از جمله وارونه نویسی شدید – ضعف شدید در درس املاء و ناتوانی در روخوانی فارسی می باشند كه ضمن تلاشهای بسیاری كه از اوایل سال تحصیلی انجام دادم و پس از انجام راهكارهایی كه از طریق مطالعه چندین كتاب به دست آوردم و تاكید مصرانه بر توجه واهمیت خانواده آنها بر وضعیت درسی این دو دانش آموز به نتایج مطلوب و رضایت بخشی دست یافتم كه به طور خلاصه در این فایل به ذكر آنها خواهم پرداخت.

دانلود اقدام پژوهی چگونه می توانم وارونه نویسی وضعف املاء علی و حیدر را رفع كنم ؟ تحت pdf
فهرست مطالب

عنوان

چكیده

گام اول : طراحی و برنامه نویسی

مقدمه و اهداف

آماده سازی شرایط

بیان مسئله

توصیف وضعیت موجود

ملاك ها و نشانگرها

آنچه لازم است تغییر یابد

گام دوم : اقدام

گرد آوری اطلاعات

اجرای اقدام بهینه

بهترین راه حل های اجرایی

گام سوم : مشاهده

توافق در مورد راه حل های اجرایی

گردآوری داده ها درباره تأثیر اقدام بهینه

تحلیل شواهد، تاثیر اقدام

گام چهارم : ارزیابی و اعتبار بخشی

ارزیابی توسط افراد مطلع

پیشنهادات

دانلود اقدام پژوهی چگونه می توانم وارونه نویسی وضعف املاء علی و حیدر را رفع كنم ؟ تحت pdf
فهرست منابع


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 20 تير 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود در مورداصول سرپرستی (مدیر موفق) تحت pdf دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود در مورداصول سرپرستی (مدیر موفق) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود در مورداصول سرپرستی (مدیر موفق) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود در مورداصول سرپرستی (مدیر موفق) تحت pdf :

دانلود در مورداصول سرپرستی (مدیر موفق) تحت pdf

دانلود در مورداصول سرپرستی (مدیر موفق) تحت pdf
فهرست:

عكس العمل یك مدیر موفق هنگامیكه به كارمند خود علاقمند می شود:
شرح شغل كارمندان
دادن مهارت های لازم به كارمندان جهت ایفای شغل
تغییر طرز فكرها
از بین بردن عواملی كه باعث كاهش میل و توانایی افراد می شود
نادیده نگرفتن بیكفایتب كارمندان
قدر دانی از كارمندان بر جسته
یك مدیر موفق چطور با كارمند خود برخورد می نمایند :
-هرگز با عصبانت با كارمند برخورد نمی كند :
-بلافاصله برخورد می كند :
-(ماری كی ) در این باره اینطور بیان می كند :
استفاده از روش GAP :
نتیجه گیری :
چند توصیه برای افرادی كه در آینده می خواهند مدیر شوند :
دانلود در مورداصول سرپرستی (مدیر موفق) تحت pdf
فهرست منابع و مأخذ :
//////////////////////////////////////////////////////////

عكس العمل یك مدیر موفق هنگامیكه به كارمند خود علاقمند می شود:

بعضی از مدیران در موقعیتی قرار می گیرند كه به كارمند خود علاقمند می شوند و در نتیجه می خواهند هم عاشق باشند و هم رئیس . این یك اشتباه محض ، غیر اخلاقی و سوء استفاده از قدرت است . حتی یك عشق پاك و صادقانه بین دو فرد مجرد و در محیط كار نیز علاقه مناسبی نیست و اگر مدیر ، عاشق یكی از كارمندان خود شود ، بدین معنا نیست كه چنین عشق و محبتی اظهار شود بلكه باید در جای دیگری به غیر از محیط كار از دو طرف ابراز شود . یك مدیر موفق د چنین شرایطی قبل از اولین قرار ملاقات یا قبل از اولین صحبتهای عاشقانه ، كارمند مذكور را به جای دیگری منتقل می كند و مثلاٌ دادن پست مشابهی در یك شركت دوست.

شرح شغل كارمندان

بعد از اینكه مدیر فرد عاقل و اجد شرایطی برای استخدام در شركت می پذیرد باید به طور دقیق فرد را از كار موردنظر آگاه كند یعنی چه بصورت مكتوب و یا تشریحی باید شرح كامل وظابفش را به او بگوید و مدیر دقیقاٌ مشخص كند كه چه كاری را از او می خواهد اگر چه هیچ شغلی تنها شامل بخش های جذاب و جالبی نیست اما او حق دارد براند كه چه كارهای خسته كننده و بكنواختی هماره با كار اصلی خود باید انجام دهد و قبل از پذیرفتن پست ، باید از مسئولیت این كارها مطلع نشود .


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 20 تير 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تهیه مدل کسب و کار برای سیستم MIS تحت pdf دارای 41 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تهیه مدل کسب و کار برای سیستم MIS تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تهیه مدل کسب و کار برای سیستم MIS تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تهیه مدل کسب و کار برای سیستم MIS تحت pdf :


تهیه مدل کسب و کار برای سیستم( MIS )


دانلود تهیه مدل کسب و کار برای سیستم MIS تحت pdf
فهرست

عنوان صفحه

مقدمه صفحه4
مدل کسب و کار چیست5صفحه

تعریف مدل کسب و کار6صفحه
MIS تعریف صفحه7
MIS تلاش های اخیر در زمینه صفحه7

MIS یک از منابع سازمان صفحه7
سیستم های اطلاعات مدیریت صفحه 8
ددئ سیستم های اطلاعات مدیریتMIS صفحه 8
اطل مدیریت سیستم های اطلاعاتی (MIS) چیست صفحه 9
کاربرد سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی صفحه 9
MISیک مدل صفحه 10
سیستم های اطلاعات وظیفه ای صفحه 11
MIS چشم اندازی از صفحه 12

12 MIS حل مشکل و

13 MIS زیر سیستم های

مفاهیم نوین سیستم‌های اطلاعاتی مدیریت پیشرفته15
سیستم های اطلاعاتی مدیریت(MIS) 16
توضیحاتی دیگر در مورد سیستم های اطلاعات مدیریت MIS18
سیر تاریخی...19
هدف سیستمهای اطلاعاتی مدیریت19
اجزای MIS19
زیرمجموعه های سیستم MIS19
تاثیر تغییرات سیستم اطلاعات مدیریت20
اجرای MIS کاربرپسند21
بررسی‌ روشهای‌ برنامه‌ریزی‌ راهبردی‌ سیستمهای‌ اطلاعات‌ مدیریت23
روش‌ جدید برنامه‌ریزی‌ راهبردی‌سیستمهای‌ اطلاعات‌ مدیریت25
مراحل‌ اجرایی25
معیارها و ضوابط انتخاب‌ روش‌ برنامه‌ریزی27
مدل‌ ارزیابی‌ روشها27
نتیجه گیری28
منابع

مقدمه :

چیزی كه در دنیای تجارت امروز اهمیت كمتری به آن داده می‌شود، مدل كسب و كار و یا همان Business Model است.

Business Model می ‌تواند نقش الگو و خط‌كش را در هر تجارتی بازی كند.

یك Business Model خوب كه معمولا از یك پاراگراف هم بیشتر نمی‌شود، مدل كسب درآمد و چگونگی دستیابی به آن را مشخص می‌كند.

بدیهی است كه اگر در روز نخست تصویر درستی از Business Model خود نداشته باشیم، خیلی سریع از مسیر واقعی و اصلی خود دور شویم.

تصمیم گیری شده است تا در راستای ارتقاء جایگاه Business Model و بالا بردن اهمیت آن در تجارت و نحوه گسترش آن خصوصا در كشور عزیزمان ایران بكوشیم.

مدل­هایِ کسب و کارِ شرکت‌ها یکی از عوامل اصلی در میزان موفقیت عملکرد آنها است. این مدل‌ها که در واقع چارچوبی برای کسب درآمد هستند، به سه پرسش کلیدی در مورد شرکت‌ها پاسخ می‌دهند: کدام فعالیت­ها، چگونه و چه وقت باید انجام شوند؟

پاسخ صحیح به این پرسش­ها منجر به عملکرد مناسب شرکت‌ها و ارائه مزایای مطلوب به مشتریان شده و در نهایت سود را برای شرکت به ارمغان می‌­آورد.

با توجه به تنوع مدل‌هایِ کسب و کار و ویژگی­های هر یک، پاسخ­های بی‌شماری برای سه پرسش مطرح شده محتمل است. بنابراین بیان تمام مدل­ها در یک مجموعه غیرممکن است، اما یافتن عناصر اصلی تأثیرگذار بر یک مدل کسب و کار و تحت کنترل داشتن آنها، فرایند طراحی یک مدل کسب وکار مناسب را تسهیل می‌نماید.

مدل کسب و کار چیست؟

یکی از مفاهیم پایه ای و بسیار مهم در هر کسب و کاری، به ویژه در کسب و کارهای مبتنی بروب و نرم افزاری مدل کسب و کار یا Business Model است. به زبان ساده، این مفهوم بیان می کند که چگونه می خواهید از کسب و کارتان پول در بیاورید.

شاید برخی بگویند “این که واضح است؟ ” اما همیشه اینگونه نیست وبه ویژه در کسب وکارهای اینترنتی و نرم افزاری راههای بسیاری برای در آوردن پول وجود دارد.

برای نمونه در صنعت نرم افزار های آزاد و باز متن (Open Source) در حدود بیست مدل کسب و کار ساده و مرکب وجود دارد. مدل کسب و کار شرکت کانونیکال (سازنده توزیع لینوکس اوبونتو) تا مدت ها مشخص نبود و هنوز هم کاملا مشخص نیست. این مساله آنچنان اهمیت دارد که سال گذشته انتشارات دانشکده بازرگانی هاروارد (Harvard Business School) -بزرگترین و معروف ترین دانشکده کسب و کار دنیا- کتابی به نام “مدل های کسب و کار باز” (Open Business Models) منتشر نمود.

بیان ها و تعاریف بسیاری برای این مفهوم وجود دارد. اما یکی را که در دانشنامه آزاد ویکی پدیا وجود دارد، می آوریم: ' مدل کسب و کار ابزاری مفهومی است که شامل مجموعه بزرگی از عناصر و روابط بین آنهاست که منطق تجاری یک شرکت را بیان می کند. توصیف است از ارزشی که یک شرکت به یک یا چندین بخش از مشتریان ارایه می کند و توصیف معماری شرکت و شبکه ای از شرکای آن شرکت است برای خلق، بازاریابی و تحویل سرمایه این ارزش و ارتباط بصورتیکه جریان درآمدی سود زا و ثابت به وجود آورد. '

یک مدل کسب و کار ( که البته گاهی اوقات از آن به نقشه یا طرح کسب و کار یاد می شود) ابزاری است که سازمان و بنگاه تجاری به وسیله آن می تواند درآمد و سود به دست آورد.
مدل کسب و کار در واقع خلاصه ای از روشی است که شرکت قصد دارد به مشتریان خود خدمات ارائه دهد و شامل برنامه ریزی در دو مرحله استراتژی (اینکه سازمان قصد دارد چه کاری انجام دهد) و پیاده سازی (اینکه سازمان چگونه طرح و برنامه خود را انجام خواهد داد) است.
در واقع مدل کسب و کار تشریح می کند که یک بنگاه تجاری چگونه:

  • مشتری خود را انتخاب کند.
  • محصولات و تفاوت های قابل ارائه را معرفی کند.
  • برای مشتری منافع ایجاد کند.
  • مشتری را پیدا و حفظ کند.
  • وارد بازار شود (راهبردهای تبلیغی و راهبردهای توزیع)
  • اهداف آینده را معرفی نماید.
  • منابع سازمان را هماهنگ سازد.
  • سود به دست آورد.

اگر از تعریف گذر کنیم، مدل کسب و کار دو کار اصلی انجام می دهد: ارزش می آفریند و سهم بدست آمده از آن ارزش را جمع آوری می کند.

تعریف مدل کسب و کار

تعریف مدل کسب و کار، غالباً با دشواری همراه است زیرا در زمینه‌های متفاوت کسب و کار، معانی متفاوتی از آن برداشت می‌شود. این نقیصه در تعریف مدل‌های نوین کسب و کار الکترونیک بیش از سایر حوزه‌ها احساس می‌شود. در این باره تحقیقات و فعالیت‌های آکادمیک و قابل اتکاء اندکی انجام شده است.

یک متد انجام کسب و کار است به نحوی که توسط آن شرکت بتواند خود را حفظ نموده و بقای خود را تضمین نماید، به عبارت دیگر تولید درآمد کند.

Business Model مشخص می‌ کند که یک شرکت چگونه می‌تواند پول به دست بیاورد و به این منظور مشخص می‌کند، این شرکت در زنجیره ارزش در کجا قرار دارد. (مایكل راپا)

تعاریف متعددی از مدل‌های کسب و کار شده است. برخی از تعاریف، بیان کننده اهدافی هستند که یک مدل کسب و کار دنبال می‌کند. برخی دیگر بر اجزای اصلی مدل‌های کسب و کار و شاید به نوعی بر ارتباطات درونی این اجزاء، متمرکز شده‌اند.

نتیجه گیری


همانطور كه دیدیم سیستم های اطلاعات مدیریت رامی توان ازدو دید اخض واعم دید. ازدید احض سیستم اطلاعات مدیریت فقط همان سیستم اطلاعات است كه درخدمت مدیریت است ولی درمعنی اعم، به كاربرد رایانه و سیستم های اطلاعاتی درتجارت وتوسعه موسسات می پردازد. درطول مقاله مشخص شد كه سیستم اطلاعات مدیریت فضای حل مساله بیشتری رانسبت به دیگركاربردها اشغال می كند پشتیبانی آن از بسیار كم تابسیار زیاد درتغییر باشد ومسائلی كه پشتیبانی می كند می تواند به دوصورت ساختاری یانیمه ساختاری باشد. لیكن بشر متوجه پشتیبانی نیازهای اطلاعات كلی درسازمان تانیازهای فردی است. پشتیبانی كه توسط سیستم پشتیبانی تصمیم فراهم می شود مشابه سیستم اطلاعات مدیریت می تواند ازبسیاركم تابسیار زیاد درتغییر باشد. تنها درمسائل نیمه ساختاری به طورویژه كارمی كند. خصوصیتی كه آن را از سیستم اطلاعات مدیریت متمایزمی سازد شیوه ای است كه درآن پشتیبانی نزدیكتری ازشخص مدیران انجام می شود. كاربردهایی سیستم اتوماسیون اداری با شخص مدیران انطباق یافته وبه بهترین شكل برای مسائل باساختار كم كه ارتباطات غیررسمی فراوان است-وفق می یابد. باوجود آنكه سیستم اتوماسیون اداری اطلاعات حل مساله رادراختیار قرارمی دهد، تصمیم درمورد نحوه بكارگیری آن به مدیران محول می شود.
گسترش سیستم های اطلاعاتی باعث می شود كه از ماهیت بروكراتیك مدیریت دولتی كاسته شده وبه سمت وسوی اینفوكراسی گام بردارد. برخی از صاحبنظران براین باورند كه با تصمیم فن‌آوری اطلاعات،‌مبانی دموكراسی درمدیریت دولتی تضعیف می شود زیرا ماهیت فن‌آوری اطلاعاتی بیش از آنكه جهت گیری دومكراتیك داشته باشد، گرایشهای تكنوكراتیك دارد. ازسوی دیگر عده ای براین باورند كه به كمك فن‌آوری اطلاعات ارزشهای دموكراتیك مانند تكثرگرایی، آزادی بیان،… تقویت خواهد شد. درجهان ارتباطات ، كنترل مستقیم جای خود رابه ابزارهای غیرمستقیم مانند استانداردسازی، آموزش وپرورش می‌دهد. اطلاعات مبنای قدرت است وانحصار قدرت از هرنوعش كه باشد دربلندمدت تبعات منفی خود رانمایان می سازد، هم به جامعه زیان می رساند وهم كل حاكمیت رازیرسؤال می ببرد.


پس برای این مهارانحصار باید به نوعی اخلاقیات معتقد بود مدیریت باید دربهره گیری از مظاهر جدید فن‌آوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی باید الزامات اخلاقی چون:

1- بهبودكیفیت خدمات دستگاههای حكومتی؛

2- اطمینان ازمحرمانه بودن اطلاعات مردم ؛و 3-دوطرفه بودن جریان اطلاعات میان مردم وحكومت، را رعایت كند.

منابع

سایت علمی دانشجویان ایران

مرکزمطالعات مدیریت و بهره وری ایران

کتاب MANAGEMENT INFORMATION SYSTEMS 8/E 2001
Raymond McLeod, Jr. and George Schell

سایت علمی تخصصی مهندسی مدیریت اجرایی

سایت مدیریت داکفا

مجله الکترونیکی ' مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران '

سایت www.google .com

  1. Kennrth C. Laudon & Jane P. Laudon/ Systems NewتManagement InformationApproaches to Organization & Technology/Prentice-Hall, 1998.

  2. Steven Alter/Information System A ManagmentPerspective/Benjamin-Cummings, 1996.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,